Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Jegybeiratások (infók, dátumok, ajtószámok, stb)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14 Kedd 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
kicsit off de nem akarok ezért új topikot nyitni:

felvettem egy tárgyat pluszban fakultatíve (Delphi), van belõle rendesen vizsgajegyem, indexben neptunban bent van.

Kérdés: gondolom az átlagszámításnál se a jegy se a kredit nem számít semmit? mintha nem is lenne?


Úgy emlékszem, ez a tárgy bekerült a választható inf. tárgyak csoportjába, és onnan csak egyet lehet felvenni alapból. Ha ezt már másodikként vetted fel, akkor szerintem nem számít sehova. De ezügyben nem vagyok képben teljesen, Norbit kéne meginterjúvolni...
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bolya



Csatlakozott: 2005.01.12. Szerda 23:07
Hozzászólások: 13

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14 Kedd 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! akinek még mindig nem a jó jegye van bent kül.ker.bõl az menjen be / telefonáljon be a gti-re, mert már az "új" verzió van fent a neptunon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14 Kedd 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali mindenkinek. érdeklõdnék hogy mikor lesz szakinformatika vizsga illetve mikor lehet megtalálni az infos kollégákat hogy beirják nekem a magic-et illetve a kerinfot.
Köszi a válaszokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14 Kedd 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
hali mindenkinek. érdeklõdnék hogy mikor lesz szakinformatika vizsga illetve mikor lehet megtalálni az infos kollégákat hogy beirják nekem a magic-et illetve a kerinfot.
Köszi a válaszokat.


szakinfo asszem 20.-án, de ebben nem vagyok érintett, úgyhogy nemtom pontosan.

Schmuck&Szöllõsi az új épület 319-es szobájában van (aki átírta 330-ra a szobaszámot a régi ajtójukon lévõ papiron, azt ezúton csókoltatom, qrvajó poén volt...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 14 Kedd 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Wlaszi a válaszot, sajnos ezt én is láttam már, mint említettem. Ezért lettem kissé bizonytalan!! Confused Múltkor mikor bent idõztem a suliban, 21.-ét láttam kiírva az ajtaján, lehetséges hogy megváltoztatta?

De hiszek neked és 22.-én viszem majd az indexet és ha mégsem.... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Akit még érint a projektmenedzsment jegybeiratás, akkor annak mondom, hogy beszéltem Kasza Jenõvel, és valóban 21.-én lesz bent az oskolában és nem 22.-én. Csak hogy ne menjetek be feleslegesen, és kissé késõn.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
Sziasztok!

Akit még érint a projektmenedzsment jegybeiratás, akkor annak mondom, hogy beszéltem Kasza Jenõvel, és valóban 21.-én lesz bent az oskolában és nem 22.-én. Csak hogy ne menjetek be feleslegesen, és kissé késõn.


Köszi Idi, akkor én is 21én megyek be.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

szakinfo asszem 20.-án, de ebben nem vagyok érintett, úgyhogy nemtom pontosan.

Schmuck&Szöllõsi az új épület 319-es szobájában van (aki átírta 330-ra a szobaszámot a régi ajtójukon lévõ papiron, azt ezúton csókoltatom, qrvajó poén volt...)


köszi a választ. én is 20at hallottam félfüllel. idõpontot valaki nem tud? azért az sem mindegy...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
wlaszi írta:

szakinfo asszem 20.-án, de ebben nem vagyok érintett, úgyhogy nemtom pontosan.

Schmuck&Szöllõsi az új épület 319-es szobájában van (aki átírta 330-ra a szobaszámot a régi ajtójukon lévõ papiron, azt ezúton csókoltatom, qrvajó poén volt...)


köszi a választ. én is 20at hallottam félfüllel. idõpontot valaki nem tud? azért az sem mindegy...


"A szakinfó szigorlat június 20-án (hétfõn) 9-tõl lesz az Intel-ben." ezt az üzit kaptam ma...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Istenem, de imádom Szenes tanárnõt!!!A vizsgát aláírta, de az aláírást nem...Így nem lehet leadni!(szóval nézzétek meg, hogy nektek aláírta-e, mert ha nem akkor felesleges bevinni az indexet!) Tudja valaki, melyik tanszékhez tartozik a bev inf ell?Mert bárki aláírhatja onnét, mivel Szenes mintha azt mondta volna, hogy már nem nagyon lesz suliban...

u.i. B*szodjon meg!!!
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 12:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát tényleg nagyon jófej a tanárnõ!
Amúgy azt üzente, hogy aki még nem iratta alá az indexét, az adja oda Kovács Józsefnénak és õ két hét múlva bemegy és aláírja. Tudom, kicsit késõn.. Evil or Very Mad

Ha esetleg valakinek sikerül másik tanárt találnia, aki szintén beírja az aláírást, akkor közölje hogy ki az, hol és mikor található meg!

Thanx!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 15 Szerda 13:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CS0ki írta:
Istenem, de imádom Szenes tanárnõt!!!A vizsgát aláírta, de az aláírást nem...Így nem lehet leadni!(szóval nézzétek meg, hogy nektek aláírta-e, mert ha nem akkor felesleges bevinni az indexet!) Tudja valaki, melyik tanszékhez tartozik a bev inf ell?Mert bárki aláírhatja onnét, mivel Szenes mintha azt mondta volna, hogy már nem nagyon lesz suliban...

u.i. B*szodjon meg!!!


fakk, tényleg... Sad
nem elég, hogy simán bunkó volt, a pofámra adott egy tízperces monológ után nagynehezen egy elégségest (miközben minden kérdésére válaszoltam, írásbeli vizsgát tennem nem volt lehetõségem függetlenül a kiírt követelménytõl!), 2.5 órát szemrebbenés és a beleegyezésem nélkül elvett az idõmbõl, burkoltan megfenyegetett, a TVSZ közel féltucat pontját olyan durván áthágta (figyelmeztetés ellenére), hogy ahhoz már pofa kell....még kergethetem megint.

Pedig már reméltem, hogy soha többé nemlátom azt az öntelt, bicskanyitogató fejét...
Egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem volt felesleges jelölnöm a kiszavazó showba...kár, hogy nem támogattak többen Sad
Ha nem egy énekóra komolyságával felérõ tárgyat tanítana akkor valószínûleg "fiatalság, bolondság" jeligére hatás-kölcsönhatásba rendezném a kobakját a szoba falával...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 16 Csütörtök 07:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amikor Szenes beírta a jegyemet, direkt mondtam neki, hogy tanárnõ nem kéne aláírást is adni, mert mindenhol úgy van? Mondom nem szeretnék fennakadást a TO-n, írja be inkább. Erre leugatott hogy hülye vagyok õ mindig így szokta ne kötekedjek jó lesz az.

Egyébként a TO-n nekem átvették az indexem így is, és azt mondták, hogy mivel valszeg senkinek nincs aláírva majd szólnak a Szenesnek hogy menjen be valamikor és írja alá õket, úgyhogy adjátok le nyugodtan.

Megint naivan indultam neki az index leadásnak, gondoltam semmi fennakadás nem lehet, ehhez képest megint úgy jöttem ki hogy rájuk csaptam az ajtót és csúnyán káromkodtam.

Azzal kezdte, hogy miért nem olyan sorrendben vannak az indexbe a jegyeim ahogy neki a naptunban megjelennek... mert így neki nagyon nehéz kibogarászni. LOL má mondom neki hogy nem gondolja hogy direkt lólépésben írtam be a jegyeimet, nekem is egyszerûbb sorban. Erre hogy én ne nézzem már hülyének a neptunban mindig ugyanolyan sorrendben van, meg amúgy is mi faxt képzelek én magamról. (persze azt hozzátenném hogy a TO-n én mindig az elképzelhetõ legudvariasabb modoromat veszem elõ, ami mondjuk egy államfõnek elég lenne, de õk azért aláznak vidáman, csak kapjam meg a diplomámat, az elsõ utam hozzájuk fog vezetni egy kis asztal borogatásra)

Ezekután ki kellett számolni az eddig elért összkreditemet, mert az új indexleadós lapra már az is kell... Ez így a 6. félév végén annyira azért nem vidám dolog. Ez a szám ugye simán megjelenik a neptunban, miután már elsõ lépésként kikeresett engem gondoltam majd kegyeskedik rápillantani a monitorra és elárulja, hát nem. Szemrebbenés nélkül lezavart a neptun terembe, hogy számoljam ki jöjjek vissza

Elmegyek kiszámolom, visszamegyek, rápillant a monitorra és csodák csodájára egyezik az enyémmel, kipipálja.

Ezek után jött a Szenes féle balhé, de végül leadtam... Szal sok sikert mindenkinek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 16 Csütörtök 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Baffiának és még akit érint:

A pluszban felvett tárgyakat (pl. Delphi) is bele kell számolni az átlagba! Tehát a féléves átlagba beleszámít, de gondolom az öszt.díj indexbe nem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 20 Hétfő 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Akkor tuti h holnap lesz bent Kasza Jenõ, és nem 22-én? Mert az ajtajára még mindig 22-e van írva... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.