Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Jegybeiratások (infók, dátumok, ajtószámok, stb)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 20 Hétfő 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy azt fentebb is irtak, holnap (21-en) Obudan lesz fogadooraja, Tavaszmezoben pedig holnaputan (22-en, ahogy az az ajtajra ki van irva)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 20 Hétfő 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi! Úgy látszik ez a meleg kicsit megkavart! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
???



Csatlakozott: 2005.06.20. Hétfő 21:18
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 20 Hétfő 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még egyszer utoljára!
Tudom kicsit nehéz a felfogásom, de nem szeretném holnap
lekésni a project-tanárt.
Szal.

Idi szerint:
Idézet:

Sziasztok!

Akit még érint a projektmenedzsment jegybeiratás, akkor annak mondom, hogy beszéltem Kasza Jenõvel, és valóban 21.-én lesz bent az oskolában és nem 22.-én. Csak hogy ne menjetek be feleslegesen, és kissé késõn.


Tehát nem 22.-én.
De 21.-én akkor melyik telephelyen???
És 22.-én akkor egyáltalán nem lesz bennt sehol???

Please valaki aki 100-asra tudja írja le konkrétan az összes infot,
hogy ne legyen 15 hozzászólás egy egyszerû kérdéshez.

köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 20 Hétfő 23:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vazz, 100-ra szerinted ezen a foiskolan ki tud mondani barmit????

amugy olvass ket hozzaszolassal feljebb, az volt (es gondolom meg most is az) a hivatalos info, ami a tanar ajtajara ki volt irva mikor utoljara bent voltam ott (ezt hozza is tettem kettovel feljebb, meg mar mas is irta...)

21 obuda
22 tavaszmezo

de ha biztosra akarsz menni menj be obudara 21-re, ha ott nincs bent (elvileg ott kell lennie) akkor at tavaszmezobe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 21 Kedd 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sikerült valakinek mostanában (ezen a héten, esetleg a múlt héten) elcsípnie schmuckot vagy szõllõsit az új bécsi úti épületben? ha igen, kb mikortájt?
ma másodszor mentem be potyára, emberi életnek nyoma sem volt az egész folyosón...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Kovi



Csatlakozott: 2005.06.22. Szerda 11:05
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 11:11    Hozzászólás témája: HELP Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja valaki Elek Györgynének a telefonszámát? Õ termelésmenedzsmentet tanított, ha így könnyebb. Az email címét tudom, de nem igazán akar válaszolni. Fontos lenne, mert elírta a jegyemet a neptunban és addig nem tom leadni az indexemet!

Elõre is köszi!

Kovi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 16:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!
Azt szeretném kérdezni, hogy meg van e valakinek digitalizálva egy amolyan iv-díj visszaigénylõ lap. V mi. Surprised)
És ha lehet tegyétekelérhetõve, mert a TOn nem egykönnyen adnak.
Köszi elõre is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

leberur írta:
Hi!
Azt szeretném kérdezni, hogy meg van e valakinek digitalizálva egy amolyan iv-díj visszaigénylõ lap. V mi. Surprised)
És ha lehet tegyétekelérhetõve, mert a TOn nem egykönnyen adnak.
Köszi elõre is!


van egy érzésem, hogy nincs, mert úgy 1-1,5 éve vezették be azt, hogy nem lehet simán visszaigényelni Crying or Very sad Azóta csak valami überérv ellenébe utalják vissza ha jól tudom. Nem pedig úgy mint amit én írtam indoknak: "elnéztem és rosszat választottam"

Ha eljuttatsz hozzám egyet (akár kitöltve) akkor digitalizálom én...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
leberur



Csatlakozott: 2004.09.24. Péntek 12:20
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért kösz az infót. Asszemakkor ezt a visszaigénylést most kihagyom. Talán visszajön ösztöndíj formájában. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 17:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, a Neptun FAQ-ban megtaláltam a választ neked:

Nem a megfelelõ jogcímre fizettem be a Neptunon keresztül. Akkor ez az összeg elveszett?
Még ebben az esetben is van megoldás! Le kell tölteni egy formanyomtatványt, melynek kitöltésével lehet kérvényezni a hibásan átutalt összeg sztornózását. A kitöltött lapot a Neptun Csoport irodájában kell leadni (1087 Tavaszmezõ u. 15. fsz. 9.). Elbírálás után az kb. 1-2 héten belül kerül vissza az saját bankszámlára.
A formanyomtatvány a "Szabályzatok" lap alján található!


Hogy miként jártál arról majd számolj be pls

(legközelebb majd nyiss más topicot neki...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kifli írta:
sikerült valakinek mostanában (ezen a héten, esetleg a múlt héten) elcsípnie schmuckot vagy szõllõsit az új bécsi úti épületben? ha igen, kb mikortájt?
ma másodszor mentem be potyára, emberi életnek nyoma sem volt az egész folyosón...


Ma pl. benn volt Scmuck reggel (9 körül).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki nem tud nekem afelõl felvilágosítást nyújtani, hogy a fakultatíve felvett (bár elméletileg a köv. évben választható informatikai tárgynak számító) Delphi tárgyat hogyan kell adminisztrálni az indexleadáskor. Ugye jól gondolom, hogy ha az indexben szerepel jegy errõl, akkor annak a leadandó átlagos és aláírós lapon is meg kell jelennie ennek (az átlagban)?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Baffiának és még akit érint:

A pluszban felvett tárgyakat (pl. Delphi) is bele kell számolni az átlagba! Tehát a féléves átlagba beleszámít, de gondolom az öszt.díj indexbe nem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Ma pl. benn volt Scmuck reggel (9 körül)


ma jöttem rá, hogy valószínûleg keverem õket, de azt hiszem én is schmuck balázzsal irattam be végül. Smile
(szintén 9 körül)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 22 Szerda 22:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Valaki nem tud nekem afelõl felvilágosítást nyújtani, hogy a fakultatíve felvett (bár elméletileg a köv. évben választható informatikai tárgynak számító) Delphi tárgyat hogyan kell adminisztrálni az indexleadáskor. Ugye jól gondolom, hogy ha az indexben szerepel jegy errõl, akkor annak a leadandó átlagos és aláírós lapon is meg kell jelennie ennek (az átlagban)?


Igen, mindenképpen beleszámít az átlagodba, mindegy, melyik félévben vetted fel! Ha a választható tárgyak közül késõbb veszel még fel még egyet, az viszont már nem fog az ösztöndíj indexbe beleszámítani, mint az itt az elõbb írva is vagyon. Legalábbis én így értelmezem...
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.