Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakinformatika szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 18 Péntek 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
Ezt a 86 oldal tömény hülyeséget, ki tudja megtanulni?
Nem beszélve arról, hogy egy csomo helyen nem is a kérdésre ad választ a kidolgozott tétel, vagy igen csak hiányos.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 18 Péntek 10:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem az is érdekelne ,hogya tegnapi szigorlaton mi volt,volt -e egyes?
Elkaptak-e valakit puskázáson? Very Happy Milyen volt a hangulat? Voltak-e a beszólások? stb.Ha valaki olvassa ategnapiak közül légyszi nyilatkozzon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 18 Péntek 20:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cure777 írta:
sziasztok!
Ezt a 86 oldal tömény hülyeséget, ki tudja megtanulni?
Nem beszélve arról, hogy egy csomo helyen nem is a kérdésre ad választ a kidolgozott tétel, vagy igen csak hiányos.....


náhányaknak azért már sikerült... az IR-IIR tételeket egyébként is erosen ajánlott már most jól megtanulni, hiszen fél éven belül (kis szerencsével) az államvizsgán is ezek a tételek (is) köszönnek vissza.

ami pedig a kidolgozott tételeket illeti: ha valahol nem pontos vagy éppen hiányos egy anyag, akkor nem csak panaszkodni lehet, hanem kiegészíteni, javítani ÉS beküldeni...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 18 Péntek 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

ami pedig a kidolgozott tételeket illeti: ha valahol nem pontos vagy éppen hiányos egy anyag, akkor nem csak panaszkodni lehet, hanem kiegészíteni, javítani ÉS beküldeni...


ott a pont.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mot komolyan, mi volt szigorlaton?
1-1 tételt kell csak húzni? Leülsz, kidolgozod, azt mész és mondod?
Amúgy érdekes, hogy neptunban ugye az van hogy írásbeli... Persze ilyen a suli...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az F05-ben voltunk. Az elején csak HP jött be, Farkas késett vagy fél órát. Schmuck-ék sehol sem voltak egész ido alatt. 1-1 tételt kellett húzni, nem sorban, hanem ki jut, oda elsoként alapon. Sok hallgató tülekedik ott egyszerre, akár még vissza is lehetne tenni, ha nem tetszik, amit húztál. Vagy cserére is van esély.

Aztán le lehet ülni, és onnantól jóformán végtelen idod van kidolgozni. Volt, aki 2 órát ült bent. Nem muszáj egymásután megcsinálni a 2 szóbelit. Ha végeztél az egyiknél, utána még visszaülhetsz kidolgozni a másikat. A szigorra nem lehetett panasz. Gyakorlatilag még pizzát is lehetett volna rendelni mobilon (persze ez nem biztos, hogy nálatok is így lesz).

A felelés maga annyiból áll, hogy eléjük rakod, amit írtál. Ha van egy oldal releváns jegyzeted, akkor 4-esrol indulsz. Ezután HP is és Farkas is kérdez ketto viszonylag a tételhez tartozót. Ezen múlik a végso jegy. Én egyiket sem tudtam, így hármas lettem. Ha mindre tudsz választ, ötös.

1 ember bukott, de o is csak az egyikbol. Neki csak azt a felét kell pótolnia.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 18:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja még annyi, hogy van pár tétel, amihez ad egy számításos példát is (készletszámítás, tartalékidok).

Nálunk a legtöbben öltönybe és kosztümbe voltak öltözve, de az se gáz, ha csak egy sima ing van rajtad. A tanárok nem voltak másképp öltözve (mellény)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de jó hogy a szakinfó szigormat mindíg egy napon van a számvitel szigorlattal. Ilyen is csak a BMF KGK lehetsékes, oda se lehet érni a másik szigorlatra...
és ugyebár kinek is lehet ilyenkor szólni???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem úgy gondolták, hogy egyik héten csináld meg ezt, másikon meg amazt.
Amúgy tényleg röhely.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 22 Kedd 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, a 13-as tételhez tud vki vmit? Kéne vmi anyag hozzá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 06 Vasárnap 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv mindenki!
Volt valaki a elso szigorlaton? hogy nézett ki a dolog? eredmények, lebonyolítás módja, ilyesmi érdekelne. változott-e valamit az elmúlt évekhez képest?
Elore is köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 06 Vasárnap 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaja...meséljetek már tényleg, mi volt! ? Itt fentebb a májusi vizsgákat olvasgattam, de nem tunik vészesnek a dolog...Azért persze nem árt tanulni, tudjuk....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 06 Vasárnap 19:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én voltam!

nemtudom ,hogy változott e,mert én most voltam eloször.
nem volt vészes,kihúztad egyiket, utánna a másikat, és aki készvol jelentkezett.és mehetett mesélni. utánna ha megvolt mindketto ,akkor kimehettél,és a végén behivtak , kiosztani az indexeket.
a húzás után van akármennyi idod kidolgozni, de sztem felesleges, mert normális volt mind a ketto. én sem voltam képbe egyik tételbol se, mégis összehoztak nekem egy kettest Smile de nem is bukott meg senki. egy lányt meghúzott eloször Holyinka, de a végén valahogy átengedte aztis..
szóval a lényeg ,hogy emiatt a vizsga miatt nehogy aggódjatok...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
minisindy



Csatlakozott: 2006.01.12. Csütörtök 14:49
Hozzászólások: 10
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
a janban az elso vzsgán lehetett puskázni? milyen volt a terem? és kik voltak bent?
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 07 Hétfő 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

minisindy írta:
Sziasztok!
a janban az elso vzsgán lehetett puskázni? milyen volt a terem? és kik voltak bent?
köszi


Ez engem is érdekelne :S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
8 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.