Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Adatbázis-kezelés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Megnéztem az orakulumon a névsort, és a legelso neptunkódnál egy 2es és egy 4es nagyzh jegyre 4est ajánlottak meg. Na ez most hogy van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Hali!

Megnéztem az orakulumon a névsort, és a legelso neptunkódnál egy 2es és egy 4es nagyzh jegyre 4est ajánlottak meg. Na ez most hogy van?


L2es kurzus, ennyi. Nézd meg a 45.et, detto...De szerintem nem volna jó példálózni velük, mert ahhoz kevesen vannak és a végeredmény az lenne, hogy tolük megvonnák...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo: pénteken 9:00-ra menj oda a nokia labor elé (1.13).

Ha vizsgázol, ha pótolsz, jelenlegi infók szerint mindenkinek akkorra kell odamenni. Gondolom ott majd beosztanak egy idopontra 13:00-ig Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki tud arról valamit, hogy mi a teendo akkor, ha megajánlották a jegyet? Fel kell jelentkezni a neptunban vizsgára vagy nem? Egyáltalán ki írja alá a jegyeket, Nagy István vagy a gyakorlatvezeto? Rolling Eyes Jó lenne azért tudni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

moorm írta:
Sziasztok!

Valaki tud arról valamit, hogy mi a teendo akkor, ha megajánlották a jegyet? Fel kell jelentkezni a neptunban vizsgára vagy nem? Egyáltalán ki írja alá a jegyeket, Nagy István vagy a gyakorlatvezeto? Rolling Eyes Jó lenne azért tudni...


A neptunban az az üzenet ment ki, hogy ki kellene, hogy írják a neptunban mint megajánlott jegy...
Most írok NI-nakmailt, megkérdem ezt is...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 10:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amúgy a neptunon fel tudtok jelentkezni aláíráspótlásra!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg... pedig csak délutánra ígérte Smile

Írtam neki még egy levelet tegnap.

Nagy István írta:

Kedves XY!

Szóltam az illetékes hölgynek, délután már tudnak jelentkezni.
Volna azonban nekem is egy kérésem. Legyen szíves valahogy a teljes társaságot értesíteni, ha már valóban muködik a rendszer, hogy jelentkezzenek. Tudom nem lesz kis feladat, mert különbözo évfolyamról vannak, de valahogy biztos megoldható. Elore is köszönöm a fáradozását.

Üdvözlettel,
Nagy István



Tehát terjesszétek pls Smile.


Ki lehetne tenni hírbe is a fooldalra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:

Ki lehetne tenni hírbe is a fooldalra?


Kiiírom én, de mire tudunk jelentkezni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aláíráspótra Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Aláíráspótra Smile

magyarán az 1 megakurzust délutánra szétbontják 3ra? vagy csupán felkerülnek a letíltások, hogy jelentkezhessetek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A letiltások ('megtagadva') már fennvannak (legalábbis Zsolti csoportjainál).

Igen, így most szét lett bontva, aki pótos az menjen a pótra, aki nem és vizsgázni megy, az pedig a normálra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
A letiltások ('megtagadva') már fennvannak (legalábbis Zsolti csoportjainál).

Igen, így most szét lett bontva, aki pótos az menjen a pótra, aki nem és vizsgázni megy, az pedig a normálra.


hajj, most én vagyok az értetlen? Smile
most ki van írva 1 pót 100 fore és 1 vizsga 136 fore. Most akkor mi a bánatot csinálnak délutánra?
Az orakulumos menetrendben van 3 labor, 9-13hig ez durván 9 alkalom. Most akkor ezt az 1-1 kombinációt délutánra szétbontják 3-6-ra (vagy ahogy az igények vannak)?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neeeem!



Délután már nem bontanak szét semmit, a bontás az volt, hogy kiírták ezt az aláírás pótot. Nagy István azt hitte, hogy csak délutánra lesz meg, de mint látható, már megvan.

Mindkét Neptunos csoportnak (tehát: a pótolóknak és a vizsgázóknak is) pénteken 9:00-ra kell megjelenni a Nokia 1.13 elott. A további menetrend nem változik, csupán az adminisztrációs dolog miatt kell ez, hogy akiknek nincs aláírásuk, ok a pótra jelentkezzenek.

Gondolom Nagy Istvánék már kitaláltak egy tervet a 9:00 - 13:00-s idoszakra, hogy miképpen osztanak el minket. Nyilván nem mindenki 9:00-tol fog vizsgázni és pótolni... ez a terv pedig független attól, hogy a pótolóknak az aláíráspótra kell jelentkezni.
Mindkét kiírt vizsga idopontja és helye egyébként is ugyanaz Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyik ismerosömnek felvettem az AB aláíráspótlót, mert nincs kész neki a beadandója, és ugye ezért a leckekönyvben megtagadva van az AB-nál.
És elméletileg ezért neki fizetnie kéne, de: iv jogcím, Ab, fizetendo díj: 0ft
ez most miért van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem kiírja a 2000 Ft-ot... és ugyanígy van minden.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
11 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.