Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Adatbázis-kezelés
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi már megoldódott, csak le kellett adnom a jún.1-i vizsgát...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 15 Kedd 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyik kollega küldte a hírt:

Szabó Zsoltot a fogadóóráján is meg lehet találni, pl féléves feladat leadása okán, ezen idopontok a következok:
Szerda 9-17ig
Csütörtök 11-15ig
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 17 Csütörtök 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jópénzér' vállalok AB korrepet. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 17 Csütörtök 18:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzscsi írta:
Jópénzér' vállalok AB korrepet. Cool


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 20 Vasárnap 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megkérném azokat akiknek problémája volt/van az oracle vmware image eroforrásigényével, azok teszteljék le ezt. Reményeim szerint sikerült belole faragnom annyit, hogy fürgébb legyen, de ezt ki kellene próbálni.
Természetesen nem kell aggódni, a már meglévo virtuális gép mellé is fel lehet tenni, szóval ha nem váltaná be a hozzáfuzött reményeket, attól még az eddig rendszer ép marad és továbbra is lehet gyakorolni a vizsgára...

Köszönöm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Valaki megtudná mondani,hogy ilyenkor mit csináljak?
Aláírva
Szabó Miklós Zsolt
2007.05.21.
Letiltva
Nagy István
2007.05.18.

Mert ez azért érdekes.Két darab gyak óráról hiányoztam és konzultáción nem voltam Shocked .
Magyarul két hiányzásért hogyan tiltanak le?
Nagy István e-mailcimet tudja vki?Még nem néztem utánna,ezért gondolotam spórolok egy kis keresést.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 17:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ne izgulj, én is le vagyok tiltva Cool (én sem voltam konzultáción, minden máson igen)

Edit: ha mindened rendben van, FF-ed is, gyakzh-id is, és csak a konz-ról hiányoztál, akkor :

- vagy elírta és 'véletlenül' tiltott le
- vagy amiatt letiltott amiért nem jártál konz-ra.



editor KUKAC logana PONT com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
ne izgulj, én is le vagyok tiltva Cool (én sem voltam konzultáción, minden máson igen)

Edit: ha mindened rendben van, FF-ed is, gyakzh-id is, és csak a konz-ról hiányoztál, akkor :

- vagy elírta és 'véletlenül' tiltott le
- vagy amiatt letiltott amiért nem jártál konz-ra.



editor KUKAC logana PONT com


A probléma ott kezdodhet, hogy nem egyeztették össze a tanárok a hiányzásokat, mármint gondolom féléves feladatod hiányzott, vagy hiányos volt, s emiatt be kellett újra mutatnod valamit. Ezt Te Szabó Zsolthoz vitted, holott lehet, hogy Nagy Istvánnál volt a lista, hogy kiknek hiányzik valami. A Szabó Zsolt féle segédanyagos dolgok között már ott vannak az elért eredmények, ott be is van irva hogy E... akkor írni kellene Nagy Istvánnak, vagy Szabó Zsoltnak, hogy értesítsék már egymást a dolgokról...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Háát aért van miért.Nem kis dolog azért a letiltás.
Foleg úgy,hogy megvolt a két nagy zh a félévest most fogadták el a póton befizettem a 2000 ft-t és két óráról hiányoztam.Ha félre nézte az negyon nem szép ha meg nem akkor nagyon nem tudom,hogy mi van.
Gondolom ha Szabó Zsolt aláírta a neptunban akkor elfogadta a félévestt.Mert a rövidítésein nem tudok elmennni.
N,1,2,4,P,FF,E,V -gondolom az utolsó ketto jelentése.E van eredmény,V vizsgázhat

Modify:
De egyébként 3-3at lehet hiányozni nem?30%


A hozzászólás legutóbb smash85 által 2007 Máj. 21 Hétfő 17:29-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 17:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én olyat is hallottam,hogy Nagy István véletlenül tiltott le embereket.... illetonek meg lett volna,csak Nagy István benézte.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Max kihasználtság Ádám



Csatlakozott: 2007.02.18. Vasárnap 17:51
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én a második zh-ból írtam pótot pénteken, nem tudja valaki az eredményeket hol lehet megnézni?

A neptunban már bent van az aláírás, de érdekelne konkrétan hányast kaptam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha Szabó Zsolthoz jártál, akkor az oldalán már megnézheted az eredményt.




Azért akárhogy vesszük, annyira mégsem poénos a dolog Smile :

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Ha Szabó Zsolthoz jártál, akkor az oldalán már megnézheted az eredményt.




Azért akárhogy vesszük, annyira mégsem poénos a dolog Smile :



Gondolom most majd megy lobbizni Szabó Zs. NI-hez Smile

Nekem félévesem került ki hibásan az excelbe... Írtam NI-nek, O meg visszaírt, hogy a hibát javította.


Szóval ennyi ember mellett nem lehetetlen, hogy benézte a dolgot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Max kihasználtság Ádám írta:
Én a második zh-ból írtam pótot pénteken, nem tudja valaki az eredményeket hol lehet megnézni?

A neptunban már bent van az aláírás, de érdekelne konkrétan hányast kaptam...


Én NI-nél vagyok és még eddig se jutott el, hogy vajon megvan -e az aláírásom Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én TÉNYLEG vállalok korrepet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
12 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.