Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügy 2
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 06 Szerda 20:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Monica írta:
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ 4es lett a pü-m!!!!!!!!!!! Kösz Wlaszi!!!!!!!!!!!


Ugye, hogy ugye megoldható ez Smile

És ma még be is írta a tanárno a jegyemet fél3kor , nagyon kedves volt ám!

Mindenkinek azt üzeni, hogy MEG LEHET NÉZNI A VIZSGÁT, FOGADÓÓRÁN!

Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Monica



Csatlakozott: 2007.03.21. Szerda 16:39
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 06 Szerda 22:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szóval akkor pontosan mikor lehet beíratni a pü-t meg a szv-t?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 06 Szerda 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Monica írta:
szóval akkor pontosan mikor lehet beíratni a pü-t meg a szv-t?


pü: Szerda: 16.30-17.30
szv: jún. 8. 13-15h
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Monica



Csatlakozott: 2007.03.21. Szerda 16:39
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 07 Csütörtök 00:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pü: Szerda: 16.30-17.30
szv: jún. 8. 13-15h[/quote]

Sajnos a szv még nincs meg.. szóval az majd csak a legközelebbi érdekel..remélem 2essel de gondolom 15-én is ilyen idoben?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 07 Csütörtök 01:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Monica írta:

Sajnos a szv még nincs meg.. szóval az majd csak a legközelebbi érdekel..remélem 2essel de gondolom 15-én is ilyen idoben?


júni. 14. csütörtök 14-16h

de ez már tényleg
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello mindenki!

Na vajon holnap igaz hamis lesz vagy megint a humánus 4 lehetoséges teszt; Wink Én nem számítok semmi jóra! Államháztartás már régen volt abból ugye csak igaz hamisos létezik!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 12 Kedd 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért én drukkolok Neked! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 26 Szerda 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akik az utóbbi 2 órán kaptak lapokat a t-notol, juttassák már be...vagy legközelebb szíveskedjenek olyannak meghagyni, akinek megvan a lehetosége szkennelésre, s e-mail küldésre a gazdinfo.hu számára, hogy azok mindenki számára elérhetové válhassanak.
A többiek nevében is KÖSZÖNÖM!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 26 Szerda 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Akik az utóbbi 2 órán kaptak lapokat a t-notol, juttassák már be...vagy legközelebb szíveskedjenek olyannak meghagyni, akinek megvan a lehetosége szkennelésre, s e-mail küldésre a gazdinfo.hu számára, hogy azok mindenki számára elérhetové válhassanak.
A többiek nevében is KÖSZÖNÖM!


Lehet, hogy variáltak már, de az utóbbi x évben mindig ezaz anyag ment le, csak hol fólián, hol ppt-n, hol meg már kiosztva. Van új?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 11:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez a fogalomtár mégis mi?
Tegnap közel sem ilyen vastag izét osztott szét, és korábban is azt mondta, hogy 3-4 oldalas lesz...nem pedig 20!!!

És a hiányzó gyakfeladatok, példák hol találhatóak?
Meg az összefoglaló órás idovel...Meg a ppt-i.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én csak azt pakolom ki, amit küldtök...de eros a gyanúm, hogy senki sem volt akkora állat, hogy belehaxolt még pár oldalt csak úgy megtévesztés gyanánt...

Hol található, hol található...ha beküldtétek akkor a letöltéseknél, ha nem, akkor meg IJ. De Kocsírról nem tudom elképzelni, hogy ne küldené el, ha írsz neki mailt...persze ha valamelyik kollega már bespájzolta magának akkor azt gyorsabban meg lehetne szerezni, de nekem fogalmam sincs kik járnak most pü2-re meg ilyenek...

u.i.: szerinted én miért szoktam szentségelni amikor be nem küldött cuccokat látok kézen-közön....pont emiatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és voila....úgy tunik valaki megfogadta a javaslatomat, mert forwardolva kaptam és aszerint fél négykor dobta át Kocsír Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 27 Kedd 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi, nem kell ezeket magadra venni. Tudom, hogy ha van vmi nálad, az felkerül. Ilyenkor inkább a kedves kolégákra gondolok, akik kapnak a kiosztott példányokból, de eszük ágában sincs azt másokkal megosztani...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 04 Kedd 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki tudja mikor van az eloadás a MNB nél csütökön?!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 04 Kedd 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Ki tudja mikor van az eloadás a MNB nél csütökön?!


14:25-re kell ott lenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
12 / 16 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.