Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügy 2
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 05 Hétfő 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyik szemem sír, a másik üveg...
Hát köszönöm az infót Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsolti



Csatlakozott: 2007.03.07. Szerda 20:28
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 07 Szerda 20:38    Hozzászólás témája: PÜ II könyv Lízing Hozzászólás az előzmény idézésével

Lízing vagy más finanszírozási formában szeretnék szert tenni egy PÜ II Sándorné Új Éva NARANCSSÁRGA jegyzetre! Ha van ilyened kérlek keress meg pl itt: zsolt.b@citromail.hu és megalkuszunk!
Ha esetleg fenn van az oldalon csak nem vettem észre, akkor foleg szólj!

Elore is kösz!

Zsolti
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 07 Szerda 20:58    Hozzászólás témája: Re: PÜ II könyv Lízing Hozzászólás az előzmény idézésével

zsolti írta:
Lízing vagy más finanszírozási formában szeretnék szert tenni egy PÜ II Sándorné Új Éva NARANCSSÁRGA jegyzetre! Ha van ilyened kérlek keress meg pl itt: zsolt.b@citromail.hu és megalkuszunk!
Ha esetleg fenn van az oldalon csak nem vettem észre, akkor foleg szólj!

Elore is kösz!

Zsolti


Narancssárga? Hmm, én még mintha citromsárgát másoltam volna...ez valami új kiadás? Akkor még könyvtárakban sem esélyes :/
Amúgy ha nincs más, akkor javasolnám a befektetoi kör bovítését, majd minden részesedéssel bíró tagnál egy biztonsági másolat elhelyezését .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsolti



Csatlakozott: 2007.03.07. Szerda 20:28
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 08 Csütörtök 18:53    Hozzászólás témája: Re: PÜ II könyv Lízing Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
zsolti írta:
Lízing vagy más finanszírozási formában szeretnék szert tenni egy PÜ II Sándorné Új Éva NARANCSSÁRGA jegyzetre! Ha van ilyened kérlek keress meg pl itt: zsolt.b@citromail.hu és megalkuszunk!
Ha esetleg fenn van az oldalon csak nem vettem észre, akkor foleg szólj!

Elore is kösz!

Zsolti


Narancssárga? Hmm, én még mintha citromsárgát másoltam volna...ez valami új kiadás? Akkor még könyvtárakban sem esélyes :/
Amúgy ha nincs más, akkor javasolnám a befektetoi kör bovítését, majd minden részesedéssel bíró tagnál egy biztonsági másolat elhelyezését .)


Pappné mondta, hogy a narancs a legújabb és legkevésbé hibás , de sehol nem találom, szal más színnel is kiegyeznék...
Lehet megvárom a tozsdei bevezetést Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 08 Csütörtök 19:10    Hozzászólás témája: Re: PÜ II könyv Lízing Hozzászólás az előzmény idézésével

zsolti írta:

Pappné mondta, hogy a narancs a legújabb és legkevésbé hibás , de sehol nem találom, szal más színnel is kiegyeznék...
Lehet megvárom a tozsdei bevezetést Smile


próbáld a kiadónál (penta unió), ha jól láttam 4 rugó :/ Ha jó a citromos is, akkor visszakérem a péládnyomat , aztán valami scan formájába feltolom...bár ezt nem tudom holnapra ígérni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18 Vasárnap 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha lenne mindegy milyen sárga:) PÜ könyv letöltheto formában.....hu az nagy segítség lenne mindenkinek.....szal Wlaszi ha van rá mód s esély szívesen vennénk!!

Arpo
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18 Vasárnap 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Ha lenne mindegy milyen sárga:) PÜ könyv letöltheto formában.....hu az nagy segítség lenne mindenkinek.....szal Wlaszi ha van rá mód s esély szívesen vennénk!!

Arpo


Elkezdtem szervezni...amint lehetséges feltolom.
2 megjegyzésem lenne:
1 - ez nem könyv, hanem példatár, bár szerintem elég sok jól használható magyarázószöveggel
2 - csak a nekünk szükséges rész és annak a megoldása van meg, remélem ez nem gond, de ha baromira kell az egész, akkor ki tudom kérni a könyvtárból újra...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 18 Vasárnap 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát tényleg f.gyujtemény....de szerintem sokan vagyunk azok akik nem repetázni akarnak pü-bol még egy-két nekünk nem kello anyagból...boven sok az is ami kell:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Monica



Csatlakozott: 2007.03.21. Szerda 16:39
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 21 Szerda 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!Meg tudja valaki mondani, hányszor lehet hiányozni pü-rol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 21 Szerda 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Monica írta:
Hali!Meg tudja valaki mondani, hányszor lehet hiányozni pü-rol?


Mint minden tárgyból: a gyakorlatok maximum 30%-át. Ami a 15 hetes szorgalmi idoszak esetén 4,5, azaz kerekítve négy alkalom. Azt, hogy ünnepek miatt hány óra marad el megmondani nemtudom most fejbol...természetesen ha volt/lesz ilyen, akkor az csökkenti az átlagot, kb így:

15-14 hét, 4 alkalom
13-10 hét, 3 alkalom
9-7 hét, 2 alkalom
6-1 hét, 1 alkalom

Megnéztem mikor nincs (be nem pótlandó) oktatás:
Állami ünnepek:
március 15. (csütörtök)
április 9. (húsvét hétfo)
május 1. (kedd)
május 28. (pünkösd hétfo)
Rektori-kari foigazgatói szünet: április 5-10. (csütörtök-kedd)

Szvsz ennyibol, és az órarended ismeretébol már ki lehet matekozni Smile

(Amúgy ezt a TVSZ 23§/(3) mondja ki, ha esetleg valaki érdeklodne efelol. )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 21 Szerda 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Monica írta:
Hali!Meg tudja valaki mondani, hányszor lehet hiányozni pü-rol?


a gyakorlatok maximum 30%-át. Ami a 15 hetes szorgalmi idoszak esetén 4,5, azaz kerekítve négy alkalom.



a la BMF kerekítés
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 21 Szerda 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
a la BMF kerekítés


ugye Te sem gondoltad komolyan, hogy a hallgatóknak kedvezobb változatot fogják alkalmazni... Question
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 21 Szerda 23:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
wlaszi írta:
Monica írta:
Hali!Meg tudja valaki mondani, hányszor lehet hiányozni pü-rol?


a gyakorlatok maximum 30%-át. Ami a 15 hetes szorgalmi idoszak esetén 4,5, azaz kerekítve négy alkalom.



a la BMF kerekítés


rosszul fogalmaztam:
Df = {pozitív egész számok halmaza} (ez talán a Z+, de most nem akarok hülyeséget írni)
VAGY kockáknak:
nem round(), hanem trunc()
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 06 Vasárnap 15:44    Hozzászólás témája: elovizsga Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv.

Pü2 elovizsga mikor esedékes Question Question

Köszi Wink
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 06 Vasárnap 20:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eredményeket hol kéne látnunk? Vagy akinek nincs még bent neptunban aláírás, az annyit tesz hogy ismét próbálkozhat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 16 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.