Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügy 2
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zsolti0922



Csatlakozott: 2005.06.11. Szombat 19:17
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 11 Szombat 19:26    Hozzászólás témája: Pénzügy 2 Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Valaki tudna mondani olyan elméleti kérdéseket, amik már voltak vizsgán?


A hozzászólás legutóbb zsolti0922 által 2005 Jún. 11 Szombat 19:50-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsolti0922



Csatlakozott: 2005.06.11. Szombat 19:17
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 11 Szombat 19:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Emlékszik valaki arra, amikor Pappné még félév elején mondott egy webcímet, ahol elvileg feladatok vannak kidolgozva? Ez volt a WWW.WENNAWEB.HU , de nekem ez sohasem jó. De lehet, hogy én emlékszem rosszul. Ha valaki tudja mirõl beszélek, kérem írjon. Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 12 Vasárnap 00:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudom ajánlani az oldal jobb megismerését Wink
http://gazdinfo.hu/index.php?page=linkek&menu=info_menu

Amúgy a cím a bmf.wannaweb.hu....de pü2 anyag nincs ott. Hidd el, pásztázom én eleget ezeket az oldalakat Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 12 Vasárnap 02:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom iden vannak-e plusz feladattipusok tavalyhoz kepest, de eddig eleg volt szerintem az a "floppys anyag" (Pappne hivja igy), ami itt is fent van.

Abban minden feladattipusbol volt kidolgozott pelda...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 03 Kedd 01:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Hát remélem valaki idetéved még...és hátha tud neekm segíteni...
Pénzügy 2 vizsga kurzus...ki mit tud az egészről.? Mi lesz benne? Én már teljesen elfelejtettem....Sad és az elméleti rész az kifejtős vagy tesztes lesz??? Remélem tudtok helpelni:)

Tnx Smile
_________________
Gabest
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 03 Kedd 01:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tuti5 írta:
Sziasztok!!!

Hát remélem valaki idetéved még...és hátha tud neekm segíteni...
Pénzügy 2 vizsga kurzus...ki mit tud az egészről.? Mi lesz benne? Én már teljesen elfelejtettem....Sad és az elméleti rész az kifejtős vagy tesztes lesz??? Remélem tudtok helpelni:)

Tnx Smile


a tavalyi vizsga már hosszú kifejtős volt...szóval a könyvet sztem nyalhatod be...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 03 Kedd 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Wlaszi!

Akkor elkezdem benyalni mint annak idején a pü1-et....A-tól Z-ig !

Mindenkinek egy kalappal!Smile
_________________
Gabest
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 06 Péntek 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Tudom, hogy nem ide tartozik, de nem tudja valaki megmondani a pénzügy 1 gyakot tartó pasi e-mail címét? Papp József, asszem a tanárnő fia, de se bmf-es mailje, se szobája nincs. Fontos lenne. Előre is köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 10 Kedd 17:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aki volt tegnap (2006.01.09.-én) vizsgázni pü2-ből nem emlékszik hogy milyen kérdések és feladatok voltak? Nagyon sokat segítene!

Köszike!
_________________
Gabest
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2006 tavaszi szekcióját Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2006 tavaszi szekcióját Smile


Muszaj volt 20 topikba beirni ezt? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
aramoro írta:
ezzel a hozzászólással megnyitom a topik 2006 tavaszi szekcióját Smile


Muszaj volt 20 topikba beirni ezt? Rolling Eyes


tudom én is, hogy nem ez a legszerencsésebb módja annak, hogy a félévben aktuális tárgyak topikjai a felhasználók szeme elé tárjuk, de a másik megoldást (kiemelté tenni őket) wlaszival közösen elvetettük.
egyébként inkább Nektek kelljen egyszer ráklikkolni az "Összes téma megjelölése olvasottként" linkre mint hogy nekünk kelljen több olyan topikot zárni, amiket csak azért nyitottak emberek, mert nem vették észre, hogy a régebbiek között már van egy az adott témában...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 07 Péntek 12:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki kiselőadásnak a TB-t választotta, annak tudom ajánlani a következő elemzést: http://index.hu/gazdasag/magyar/nyogdi7321/

sztem a cikk negyedéből össze lehet hozni 15 perces előadást, nem is rosszat. .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15 Hétfő 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pappnénak mikor vannak órái, nem tudjátok véletlenül?
_________________
Sose tartsd vissza a fingást! Visszafordul, felmegy az agyadig, és onnan jönnek a szar gondolatok ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 15 Hétfő 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabtsee írta:
Pappnénak mikor vannak órái, nem tudjátok véletlenül?


Szerdánként 14:30-ig bezárólag a 323-ban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 16 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.