Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
!!!!!!!!!!Számvitel dékáni!!!!!!!!!!!!!!!

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 23 Csütörtök 14:34    Hozzászólás témája: !!!!!!!!!!Számvitel dékáni!!!!!!!!!!!!!!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello emberek! Miután megírtuk az utolsó vizsgát számvitelbõl gondolom sokan megrémültek és már azon gondolkodnak, hogy lehetne kikérni a dékánit. Mindenkit arra kérek, hogy aki már biztosan tudja az eredményét. hogy megbukott írja be ide a nevét és elérhetõségét, hogy könnyedén intézhessük a dolgokat. Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 24 Péntek 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na én isk iváncsi vagyok, hogy ,mi lesz ezzel....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cure777



Csatlakozott: 2005.06.24. Péntek 12:15
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 27 Hétfő 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akinek nem sikerült SZámvitel II az irjon egy kérvényt a Lhám Szilvinek. Esetleg szeptemberben viszgázhatnánk
nubira@vipmail.hu 06703107417
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 27 Hétfő 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én indítottam a topicot, de engem szerencsére nem érint mert megvan. remélem sikerül elintézni még egy lehetõséget...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.