Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
utolsó ösztöndíj részlet utalása

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17 Péntek 00:50    Hozzászólás témája: utolsó ösztöndíj részlet utalása Hozzászólás az előzmény idézésével

kérdésem az lenne hogy megkaptátok már a számlára az összeget mert nekem még mindig nem irták jóvá pedig már multhét csütörtökön utaltál elvileg.

kinek kell levelet irnom ennek ügyében? Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17 Péntek 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia,


még én se kaptam meg..... Sad((
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17 Péntek 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na joil van akkor. ismét bebizonyosodott hogy nem szabad hinni annak amit a neptunban irnak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17 Péntek 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma kaptam meg. OTP-s vagyok és emiatt mindig jó egy héttel késõbb kapom csak meg az esedékességtõl számítva. Én is ideges vagyok a neptun miatt, de már megszoktam hogy lehetnek késések, az ottani dátumok nem mérvadóak. Úgyhogy nyugi nektek is meg fog érkezni, legalábbis remélem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 17 Péntek 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is júni. 9-én 16.19-kor utaltak, és ma reggel jött meg a pénz (OTP). Elõbb-utóbb biztos megérkezik mindenkinek...

Az ELTE-n pl. csak következõ tanév elején utalják a júniusi ösztöndíjat. Smile Mi még jól jártunk... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Jún. 19 Vasárnap 03:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megjött nekem is - erste!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.