Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Fakultatív PL-SQL-kurzus az õszi félévben

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 22 Péntek 13:16    Hozzászólás témája: Fakultatív PL-SQL-kurzus az õszi félévben Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan információkat kaptam, hogy a tavaszi félévben beharangozott PL-SQL fakultációt lehetséges, hogy az ószi félévben valósítanák meg (megfelelõ számú jelentkezõ esetén). Arról egyelõre nincs semmilyen info, hogy ez is olyan formában menne-e, mint a Delphi-fakt (zh-kkal, gyakjeggyel, kreditért). Szóval akit érdekel a PL-SQL, az itt jelentkezhet, aztán majd megszervezzük, hogy hogyan jut el a lelkes önkéntesek listája Nagy Istvánékhoz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26 Kedd 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem érdekel!
Gondolom, ugyanúgy fog mûködni, mint a Delphi (ZH+ féléves feladat+ vizsga), mert csak így lehet hivatalossá tenni.
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Júl. 26 Kedd 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
Engem érdekel!
Gondolom, ugyanúgy fog mûködni, mint a Delphi (ZH+ féléves feladat+ vizsga), mert csak így lehet hivatalossá tenni.


passzolom, nem én beszéltem Nagy Istvánékkal, csak megkértek, hogy írjam ki hogy most lesz rá lehetõség. de minden valószínûség szerint így lesz (már ha valaki akar érte kreditet - én asszem megint csak a tudásért fogok bejárni)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Aug. 29 Hétfő 07:38    Hozzászólás témája: Re: Fakultatív PL-SQL-kurzus az õszi félévben Hozzászólás az előzmény idézésével

Így, első körben engem is érdekelne a dolog.... Smile
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 13 Kedd 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

last-minute stilusban sikerult ma nehany konkretabb informaciot is kiszednem a Belléné-BigPityu parosbol. tehat:

a PL-SQL kurzus NEM olyan lenne, mint a Delphi volt az elozo felevben (vagyis csak nekunk), hanem hozza lehet csapodni a NIK-es arcok kurzusaihoz. az idopontok a kovetkezoek (ezekben van estis kepzes kurzusa is, ezert van egy kesoi idopont is)

Hetfo: 9:40-11:10; 11:20-12:50; 13:00-14:30
Kedd: 14:40-16:10; 19:40-21:10
Szerda: 11:20-12:50
Csutortok: 12:10-13:40; 13:50-15:20

ezekbol kell valasztaniuk egy szimpatikusat azoknak, akik bele akarnak melyedni a PL-SQL-be (vagy csak szimplan kell nekik a +kredit). ja igen, bar nekunk anno a Delphi (is) csak 2 kreditet ert (asszem, javitsatok ki, ha tevednek), de most kiderult, hogy ez a targy a NIK-en 3 kredit. hogy nekunk mennyit erne, az majdcsak kiderul vmikor...

a targy neptun-kodja: NSTAB2IANK (nappalis kurzus) es NSTAB2IAEK (estis kurzus - remelem ezt is jol irtam le...)

nagyjabol ennyit sikerult megtudnom - remelem azzal minden erdeklodo tisztaban van, hogy a targyfelvetel (elvileg) szerdan (szept.14.) 16:00ig tart...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sikerült valakinek bármelyik tárgyat is felvenni ezek közül: Question

KSZAB2ISNK Adatbázisok II.
NSTAB2IAEK Adatbázisok II.
NSTAB2IANK Adatbázisok II.

Mert nálam mindegyikre tárgyelőkövetelmény ellenőrzési hibát ír ki!!!

Egyedül a
NSZAB2ISNK Adatbázisok II.
tárgyra lehet jelentkezni, de ott nincs kiírva egy kurzus se...

Erről ennyit....


_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
Sikerült valakinek bármelyik tárgyat is felvenni ezek közül: Question

KSZAB2ISNK Adatbázisok II.
NSTAB2IAEK Adatbázisok II.
NSTAB2IANK Adatbázisok II.

Mert nálam mindegyikre tárgyelőkövetelmény ellenőrzési hibát ír ki!!!

Egyedül a
NSZAB2ISNK Adatbázisok II.
tárgyra lehet jelentkezni, de ott nincs kiírva egy kurzus se...

Erről ennyit....



Schmuck ígérte, hogy javítja...elvileg már készen kell lennie, de azért sztem éjfélig nézegessétek (vagy 16h? nemtom most hirtelen)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Schmuck ígérte, hogy javítja...elvileg már készen kell lennie, de azért sztem éjfélig nézegessétek (vagy 16h? nemtom most hirtelen)

16 h..

így hirtelen. Wink

Tehát van még két órája...

Szerinted?
Twisted Evil
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
wlaszi írta:
Schmuck ígérte, hogy javítja...elvileg már készen kell lennie, de azért sztem éjfélig nézegessétek (vagy 16h? nemtom most hirtelen)

16 h..

így hirtelen. Wink

Tehát van még két órája...

Szerinted?
Twisted Evil


Név: Schmuck Balázs
Beosztás: Tanársegéd
Telefon: +36 (1) 368 9840/128
Fax: +36 (1) 453 0408
e-mail: schmuck.balazs@nik.bmf.hu
Cím: Nagyszombat 19. A/Galéria 28.
Szervezeti egység: Neumann János Informatikai Főiskolai Kar, Alkalmazott Informatikai Intézet

abuzáljátok .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.