Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
kurzus időpontok 2005/2006/01
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 01 Csütörtök 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rohadt jó, hogy hétfőn reggelenként kell bejárni Evil or Very Mad
eddig mindig pénteken volt az előző években...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 01 Csütörtök 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudja valaki hogy a számvitel 3 mikor lesz +gyak? köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 01 Csütörtök 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

találtam helyszín adatokat az óbudai tárgyakhoz (dtr, iir)

dtr előadás: F9
iir előadás: F9
dtr gyak: 1.13

az utóbbi alapján szvsz mindegyik az új épületben lesz, a Bécsi úton. ha valaki véletlenül arra jár és van 10 szabad perce a közösség érdekében, esetleg ellenőrizhetné...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 04 Vasárnap 07:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
nem tudja valaki hogy a számvitel 3 mikor lesz +gyak? köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
naju



Csatlakozott: 2004.01.03. Szombat 23:25
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Föld fölött-fölött...

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 04 Vasárnap 18:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Engem 3 dolog is érdekelne:
- tesi kurzusok??
- szabadon választható tárgyak mikor lesznek kirva??
- lesz kiírva adatbáziskezelés az őszi félévre??

Minden segítséget előre köszi!!
naju Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 08:59    Hozzászólás témája: esettanulmány Hozzászólás az előzmény idézésével

hellomindenki:)
valaki okos végzős megírhatná nekem- aki mondjuk pesten van és volt már bennt esetleg a suliban, vagy valami plusszinfóval rendelkezik- hogy mi a fene az a vállalati esettanulmány???
és hogy miért nem lehet rá már jelentkezni???miért vette fel ötvenezer emberke???
előre is köszii Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naju írta:
Sziasztok!

Engem 3 dolog is érdekelne:
- tesi kurzusok??
- szabadon választható tárgyak mikor lesznek kirva??
- lesz kiírva adatbáziskezelés az őszi félévre??

Minden segítséget előre köszi!!
naju Wink


Szabadon választható tárgyak már ki vannak írva a "Tárgyak, szab. vál." fül alatt, 111 oldal közül válogathatsz!
A tesi engem is érdekelni, szóljatok ha megtudtok valamit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 15:23    Hozzászólás témája: Re: esettanulmány Hozzászólás az előzmény idézésével

bounty. írta:
hellomindenki:)
valaki okos végzős megírhatná nekem- aki mondjuk pesten van és volt már bennt esetleg a suliban, vagy valami plusszinfóval rendelkezik- hogy mi a fene az a vállalati esettanulmány???
és hogy miért nem lehet rá már jelentkezni???miért vette fel ötvenezer emberke???
előre is köszii Rolling Eyes


Hi!
A vállalati esettanulmány szerintem a szakmai gyakot jelenti. Úgy hogy csak azoknak kell felvenni akik mennek gyakorlatra és azok csak az utolsó évesek!!!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 15:33    Hozzászólás témája: Re: esettanulmány Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
bounty. írta:
hellomindenki:)
valaki okos végzős megírhatná nekem- aki mondjuk pesten van és volt már bennt esetleg a suliban, vagy valami plusszinfóval rendelkezik- hogy mi a fene az a vállalati esettanulmány???
és hogy miért nem lehet rá már jelentkezni???miért vette fel ötvenezer emberke???
előre is köszii Rolling Eyes


Hi!
A vállalati esettanulmány szerintem a szakmai gyakot jelenti. Úgy hogy csak azoknak kell felvenni akik mennek gyakorlatra és azok csak az utolsó évesek!!!


Úgy legyen! Én már kezdtem megijedni, hogy kitalálnak a szakdogán kívül még valami teljesen felesleges beadandó irományt. Szal remélem igazad lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azert jo lenne ha ezt biztosan tudnank, mert bar 7dik felevbe ertem, meg nem megyek gyakorlatra, mivel szamvitelileg maradt nemi restanciam, viszont nekem sehonnan sem jott le az, hogy ez a szakmai gyakorlattal kapcsolatos lenne....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha esetleg van még rajtam kívül valaki ,akinek nem sikerült befurakodnia egyik szabadon választható 7. féléves kurzusra sem( ktg elemzés vagy nemzetközi marketing), kérem a GTI-t piszkálni szíveskedjen, mert bár már szóltam ezügyben, de továbbra sem bővítették a keretet... Mert annyira cukik Twisted Evil KÖSZI
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zu írta:
azert jo lenne ha ezt biztosan tudnank, mert bar 7dik felevbe ertem, meg nem megyek gyakorlatra, mivel szamvitelileg maradt nemi restanciam, viszont nekem sehonnan sem jott le az, hogy ez a szakmai gyakorlattal kapcsolatos lenne....


VÁLLALATI esettanulmány =>>> szerintem benne van a nevében... Wink
Jah és persze 0 előadás, 0 gyakorlat, 0 labor
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na jo, lehet, hogy igazad van, de nem lepodnek meg, ha elfelejtettek volna hozza orat kiirni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 05 Hétfő 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az igazat megvallva én még semmilyen tárgyat se tudtam felvenni. pedig pár napja már elvileg gyakorlaton vagyok Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 06 Kedd 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Ha esetleg van még rajtam kívül valaki ,akinek nem sikerült befurakodnia egyik szabadon választható 7. féléves kurzusra sem( ktg elemzés vagy nemzetközi marketing), kérem a GTI-t piszkálni szíveskedjen, mert bár már szóltam ezügyben, de továbbra sem bővítették a keretet... Mert annyira cukik Twisted Evil KÖSZI


Tegnap megpiszkáltam őket egy kicsit, Pappné vette fel a telefont a GTI titkárságon. Nagyon kedves és segítőkész volt, azt mondta, hogy az oktatói felület sz@r (eléggé ideges volt), ha megcsinálták, akkor bővítik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.