Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Eltűnt pénz...

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 09 Péntek 23:49    Hozzászólás témája: Eltűnt pénz... Hozzászólás az előzmény idézésével

Gondolom nem vagyok egyedül a problémával, miszerint csodálatos új neptununk váltásának következtében eltünt a számláról a feltöltött pénz...
Jelen esetben nekem 2000ft-om bánja, amit pl. simán fizethetnék az tárgyújrafelvétel miatt, amikor majd megkövetelik rajtam. Shocked

Szerintetek megkapjuk a penzünk? És ha igen mikor?
Ne mondjátok, hogy irjunk ide-meg ide, mert tudjuk, hogy ugyse válaszolnak, vagy épp meg se kapják a levelet... szóval felesleges lenne írni. Rolling Eyes
Ha esetleg vki már próbálkozott érdeklődni, az írja le tapasztalatait, meg az ígéreteket, amiket kapott... Wink

Remélem visszakapjuk a pénzünket!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 00:24    Hozzászólás témája: Re: Eltűnt pénz... Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Gondolom nem vagyok egyedül a problémával, miszerint csodálatos új neptununk váltásának következtében eltünt a számláról a feltöltött pénz...
Jelen esetben nekem 2000ft-om bánja, amit pl. simán fizethetnék az tárgyújrafelvétel miatt, amikor majd megkövetelik rajtam. Shocked

Szerintetek megkapjuk a penzünk? És ha igen mikor?
Ne mondjátok, hogy irjunk ide-meg ide, mert tudjuk, hogy ugyse válaszolnak, vagy épp meg se kapják a levelet... szóval felesleges lenne írni. Rolling Eyes
Ha esetleg vki már próbálkozott érdeklődni, az írja le tapasztalatait, meg az ígéreteket, amiket kapott... Wink

Remélem visszakapjuk a pénzünket!!!


néhány napig én is azt hittem, hogy lenullázódott az egyenlegem, aztán ma reggel rájöttem, hogy csak rossz helyen néztem. Smile
az vezetett félre, hogy a pénzügyek/virtuális gyűjtőszámlánál 0 ft az egyenleg (amikor ezt megláttam, nem is keresgéltem tovább), de eggyel feljebb, a pénzügyek/visszautalás, egyenleg pontnál ott van az összeg.
persze ez csak a saját figyelmetlenségem "története", lehet hogy a te egyenlegedet tényleg nullázták - ezesetben sok sikert a pénz visszaszerzéséhez... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 03:09    Hozzászólás témája: Re: Eltűnt pénz... Hozzászólás az előzmény idézésével

kifli írta:
noodleey írta:
Gondolom nem vagyok egyedül a problémával, miszerint csodálatos új neptununk váltásának következtében eltünt a számláról a feltöltött pénz...
Jelen esetben nekem 2000ft-om bánja, amit pl. simán fizethetnék az tárgyújrafelvétel miatt, amikor majd megkövetelik rajtam. Shocked

Szerintetek megkapjuk a penzünk? És ha igen mikor?
Ne mondjátok, hogy irjunk ide-meg ide, mert tudjuk, hogy ugyse válaszolnak, vagy épp meg se kapják a levelet... szóval felesleges lenne írni. Rolling Eyes
Ha esetleg vki már próbálkozott érdeklődni, az írja le tapasztalatait, meg az ígéreteket, amiket kapott... Wink

Remélem visszakapjuk a pénzünket!!!



néhány napig én is azt hittem, hogy lenullázódott az egyenlegem, aztán ma reggel rájöttem, hogy csak rossz helyen néztem. Smile
az vezetett félre, hogy a pénzügyek/virtuális gyűjtőszámlánál 0 ft az egyenleg (amikor ezt megláttam, nem is keresgéltem tovább), de eggyel feljebb, a pénzügyek/visszautalás, egyenleg pontnál ott van az összeg.
persze ez csak a saját figyelmetlenségem "története", lehet hogy a te egyenlegedet tényleg nullázták - ezesetben sok sikert a pénz visszaszerzéséhez... Smile



Te tudsz vmit... ott nekem is mutatja az összeget, de 1500-at...hm lehet volt egy elfeledett UV-m a vilgazd miatt Rolling Eyes ? Smile

De nem logikus, hogy a virtualis gy.sz-án van a pénz? Mert sztem igen... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 10 Szombat 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindig mikor kezdődik a nyár gyorsan visszautalom a pénzem... aztán majd mikor kell megint ráutalok...
ne legyen náluk a pénzem egész nyáron....
ki tudja mit csinálnak vele!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.