Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Pénzügyi jog
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 22 Szombat 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:
Ha jól emlékszem srácok már kér vizsga lemet. Mindkétszer ugyanezeket a butaságokat kérdezte?


mindháromszor...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha valaki még érintett ezzel a PÜjog vizsgával kapcs, a 22-i sárga kérdések:

http://aszfalt.sytes.net/pujog_1222.gif

Remélem mindenki kiheverte a bejglimérgezést
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HELP! A TB és az elkülönített pénzalapok adóssága része az államadósságnak? Légyszi valaki... Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

177-178. oldal szerint nem. A 179. oldalon lévo Takács Albert definició szerint igen
Elkülönített pénzalapnak hogy lehet adóssága? Sztem a kérdés hülyeség, szóval hamis.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 20:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

moorm írta:
HELP! A TB és az elkülönített pénzalapok adóssága része az államadósságnak? Légyszi valaki... Embarassed

Ez alapján nem hiszem...
http://www.akk.hu/ktgvetesadossag.ivy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 28 Péntek 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 13:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud vki vmit a dec 22-i vizsga eredményeirol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is, meg még jó sok embernek aznap/másnap felkerült a jegye a neptunba. De ha jól emlékszem akkor Pappné azt mondta, hogy hivatalosan 7.-ére kell kijavítania, úgyhogy addig ne "reklamáljon" senki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:
Sziasztok!

Tud vki vmit a dec 22-i vizsga eredményeirol?


Amit én írtam dogát 19-én, ma került beírásra 13.15kor, mert szar volt a neptun! Emiatt külön bent voltam a Tanárnonél, hogy mi a ...van, és mondta, hogy utána néz, hogy mi lehet...

De mostmár semmin sem csodálkozom, be kell menni, és szólni, hogy nem került be a jegy, aztán esetleg még meg is tudod, hogy mi az eredménye Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen a válaszokat, azt fogom csinálni hogyha 7-ig nem lesz semmi akkor benézek hozzá én is Smile

Lehet tudni mikor van fogadóórája?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:

Lehet tudni mikor van fogadóórája?


Lehet bizony: Link!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 23:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nyet, az nem jó...múltkor én is megettem, sajna nincs frissítve Sad . A helyes idopont már rég kiment a fejembol, de holnap bent járok és megnézem...ha van eredmény akkor azt is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 03 Csütörtök 09:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

uh, akkor sry, ezt nem tudtam...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 03 Csütörtök 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:
uh, akkor sry, ezt nem tudtam...


én sorry, ma megnéztem, és úgy tunik update-elve lett, mert a szerda 13-15:00 helyes. Szóval le voltam maradva...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 11 Péntek 16:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki pls, ha tudja Dózsa Laci telefonszámát legyen olyan jó és küldje már át nekem! Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
13 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.