Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
DIÁK

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 29 Csütörtök 21:24    Hozzászólás témája: DIÁK Hozzászólás az előzmény idézésével

TEgnap voltam a To-n. Rákérdeztem a matricákra. A 4. éveseknek hétfőtől osztják a To-n. A nő szerint minden bizonnyal. ( Ha mégsem, azt észrevesszük).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 30 Péntek 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És a többieknek?
Valamirol lemaradtam? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 30 Péntek 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezen a sulin ilyen hamar osztanák, amikor minden évben október végén tették meg???? Smile

Nem hiszem....csípjetek meg!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 02 Vasárnap 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért ne igyunk előre a medve bőrére mert
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Okt. 03 Hétfő 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És tényleg!

1-3 évfolyamosoknak a tankörtitkár adja ki (néhányan már felvették, láttam Smile), végzősöknek pedig a TO. Megkaptuk, kis zöld, rajta szép BMF-KGK felirat. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 04 Csütörtök 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Januárba végzek, ugyhogy március végén lejár a diákom. Viszont nekem nagyon kellene a matrica a bejárás miatt.
Ha valaki tudna nekem szerezni matricát, azt anyagiakban honorálnám. Wink

A választ ha tud valki konkrétan ajánlani megoldást akkor az obobi@freemail.hu-ra is lehet küldeni.

Köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 04 Csütörtök 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Januárba végzek, ugyhogy március végén lejár a diákom. Viszont nekem nagyon kellene a matrica a bejárás miatt.
Ha valaki tudna nekem szerezni matricát, azt anyagiakban honorálnám. Wink

A választ ha tud valki konkrétan ajánlani megoldást akkor az obobi@freemail.hu-ra is lehet küldeni.

Köszönöm


....csatlakozom az elottem szólóhoz
cs.ruzsom@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 04 Csütörtök 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

khm... mivel átérzem a helyzetet, vegyük olybá, hogy nem is olvastam ezeket a postokat...egészen addig amíg "más" se.

Viszont arra felhívnám minden hasonló dologban gondolkodó figyelmét, hogy a honlapot, hovatovább a fórumot a bmf több dolgozója is _rendszeresen_ olvassa. Ennek tudatában írjatok be ilyeneket, illetve válaszoljatok rá.

Pl ha az én felelosségem volna ezeket a matricákat osztani, tutkó beállnék így anonim a sorba, hogy megfogjam a "téglát". Szóval csak diszkréten és megfontoltan...meg különbenis, a matrica csak pletyka, soha senkinek nem sikerült még potyát szerezni belole.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 10 Szombat 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali nem tudja valki hogy mikor osztják a diákmatricákat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 10 Szombat 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Hali nem tudja valki hogy mikor osztják a diákmatricákat?


A neptunon kiment egy üzenet, hogy 31.-éig jó és majd szólnak ha lehet menni...szóval az elkövetkezendo 21 nap valamelyikén...még kár parázni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 01 Szerda 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

Tudja valaki, hogy mikortól lehet felvenni ebben a félévben a diákigazolvány-matricákat?
Ja meg az is érdekelne, hogy meddig érvényes a régi?!

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 01 Szerda 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

emlékeim szerint okt31ig, és kb azon a héten szokták osztogatni (de felvenni mindenképpen Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 02 Csütörtök 00:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos, én hétfon voltam bent, megkérdeztem, azt válaszolták, hogy majd a neptunban meg lesz üzenve, mikortól lehet felvenni
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.