Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
A nap poénja :)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Csevej
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 22 Vasárnap 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár 2 éve nem jelenik meg semmi az oldalon a KIN Kupáról (a miértet most hagyjuk), de ezt mindenképpen be kell linkelnem, mert megérdemlik a srácok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 24 Kedd 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Bár 2 éve nem jelenik meg semmi az oldalon a KIN Kupáról (a miértet most hagyjuk), de ezt mindenképpen be kell linkelnem, mert megérdemlik a srácok.


Itt egy másik felvétel, ennek a végén látható a sárga szöcske is... Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 08 Kedd 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

funny geek shirts
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 08 Kedd 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
funny geek shirts


az rtfmfm meg a "Im not a geek..." ötletes.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

verselemzés

hehe:D nekem tecccik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 12 Szombat 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
verselemzés

hehe:D nekem tecccik.


Anno én találtam egy ilyet...az irodalomtanáromnak tetszett

Idézet:
Muelemzés...

A mu:
VÖVNYOS

Muelemzés:
Ez a mu tipikus példája a XXI. századi modern költészetnek. Két fo részre bontható: az elso és a második szótagra (vöv-nyos). A szótagolás képessége az emberrel vele születik, így a mu ilyen módon történo tagolása rendkívül emberközelivé, könnyeddé és szókimondóvá teszi azt.
Mindkét rész három hangot tartalmaz. A 3 egy népmesékben is gyakran eloforduló misztikus szám, amely a muvet népiessé (ezáltal még emberközelibbé) és valamelyest misztikussá teszi. Ez arra utal, hogy a szerzo minden modernsége ellenére sem képes teljesen elszakadni az osi mítoszoktól és hiedelmektol.
Az elso és a harmadik betu is "V", vagyis az elso szakaszra jellemzo a keretes szerkezet. Ez a keret egy "Ö" betut fog közre, melyben a két kicsit pont és a nagy karika egymással tökéletes harmóniában áll.
A második szótag is három hangból áll, akárcsak az elso, de a kétjegyu "NY" betunek köszönhetoen összesen 4 karakter alkotja a szótagot, így a teljes szó hossza 7 karakter. A 7 szerencsés szám, ez pedig a szerzo optimizmusát tükrözi.
Megfigyelhetjük, hogy az elso szakaszhoz hasonlóan, a második szótagban lévo "Y" is teljesen szimmetrikus. Tehát az író nosztalgiázásra hajlamos, szintén ezt támasztja alá a második szótag közepén található "Ö" betu, mely az elso szakaszbeli "Ö" beture emlékezteti az olvasót.
Az "Ö", vagyis a kör, egyébként a tökéletes formának, a gömbnek a síkbeli megfeleloje, ez tehát maximalizmust jelez.
A teljes muvet lezáró "S" betu gyökeresen eltér mind az elso, mind pedig a második szakasz felépítésétol, és csattanószeruen zárja a muvet

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aki szereti a Stomp-ot, annak érdemes megnéznie ezt: Strokes.hu. Én ma láttam a srácokat éloben a Magyar Telekom Systems' Day-én. Fenomenálisak Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 18:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.bbspot.com/News/2004/10/extension_quiz.php


Én .gif lettem Smile

_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez igazán kedves... Evil or Very Mad

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 05 Kedd 22:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

klikkelobajnokság2 Razz

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

https://bash.hu/1906
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Q: Why do real Java programmers wear glasses?
A: Because they don't C#.


_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bakker ez még nekem is 3 percbe telt Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
bakker ez még nekem is 3 percbe telt Razz


nagyon DOS vicc Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 15 Péntek 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
wlaszi írta:
bakker ez még nekem is 3 percbe telt Razz


nagyon DOS vicc Smile


hiába, a mai egy elég unalmas munkanap volt Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Csevej
11 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.