Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kerlog
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 28 Szerda 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyáltalán nem kötelezo, csak a 100 pontos elozh-hoz 25öt bezsebelhetsz vele plusszpontként.

Én netto 2 órát foglalkoztam vele (aki ismer az tudja, hogy nem szokásom a sietség), szóval szerintem ingyenpontok...
Persze lehet azon filózni, hogy vajon mennyire értékel a max pontszám környékén, de akkor is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Nov. 28 Szerda 13:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi a választ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 09:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én úgy értelmeztem ezt a beadandót, hogy akkor kell leadni legalább egy héttel elobb mielott vizsgára mész. Tehát ha pl. januárban mész vizsgázni akkor az az elotti héten kell leadni/elküldeni a cuccot.

Félreértettem -e valamit, mert akkor nem csak én, hanem páran kicsit idozavarban vagyunk Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kicsi lindi



Csatlakozott: 2007.05.12. Szombat 23:09
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jól értelmezted. Annak kell csak most beadnia, aki készül elovizsgára. Ha te csak vizsgaidoszakban mész, akkor az idoponttól számítva egy héttel elobb kell beadnod. Én így emlékszem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Én úgy tudom ,hogy 2 héttel elotte.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De ha akarok elovizsgázni akkor is elég most szerdáig leadni szerintem, én úgy értettem Smile Tehát nem múlthétig kellett.. de mivel nem volt így nehéz bármit is megbeszélni ezzel a novel Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen állanódan külföldön van...
Azt mondta el lehet neki küldeni e-mailben is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a héten ea vagy gyak lesz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 03 Hétfő 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

49. hét ->ptlan -> eloadás.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 05 Szerda 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írtam e-mailt a tanárnonek, hogy egy pindurit (kb fél óra elég is lenne)tolja el a januári vizsgaidopontokat, hogy a pénzügyi joggal ne egy idopontokban legyenek. Nem lehet tudni, hogy Pappné mit is alkot majd a pü-i joggal kapcsolatban Evil or Very Mad Ez mindenkinek jó lenne, mert ha netán (add isten ne így legyen) megint elindul a pénzügyes "kaszálás", akkor nem éppen lenne jó, ha emiatt lecsúsznánk a kerlogról, vagy netán fordítva... Jó lenne, ha a ezzel a kéréssel sokan bombáznánk a tanárnot, mert mit is ér az én egyetlen kérésem... Confused , és fél-, esetleg egy óra nem oszt, nem szoroz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 05 Szerda 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
nem emléxem pontosan mennyi zh lesz ill. hogy lesz-e. nekem ez van felírva: dec. 12. elovizsga. de aszem lesz valami zh féle amivel pontokat lehet szerezni. ha jól emlékszem. Cool

Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 05 Szerda 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azóta megvan a megfejtés... zh-ra emlékeztem, pedig az esettanulmányt mondta... sorry.
de az elovizsga az stimmelt Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 05 Szerda 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peterson írta:
Azóta megvan a megfejtés... zh-ra emlékeztem, pedig az esettanulmányt mondta... sorry.
de az elovizsga az stimmelt Smile


Ha jól értelmezem az elovizsga semmi elonnyel nem jár.
Ugyanolyan rendes vizsgaalkalom, ugyanolyan feladatokkal.
Esettanulmány pontjai bármelyikhez felhasználható.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 10 Hétfő 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a legutóbbi beküldött anyagért. Egész jó lett. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az elovizsgát mindenki 1kor írja? vagy lesz egy 2:40es kör is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 7 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.