Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 29 Kedd 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Ezt a szimpla sortávolságot nem értem. Egyrészt még sose láttam olyan szakdolgozatot (mind másfeles volt), másrészt meg ergonómiai okokból is jobb lenne a másfél.
Biztosan nem írták el véletlenül?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 29 Kedd 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Sziasztok!
Ezt a szimpla sortávolságot nem értem. Egyrészt még sose láttam olyan szakdolgozatot (mind másfeles volt), másrészt meg ergonómiai okokból is jobb lenne a másfél.
Biztosan nem írták el véletlenül?


Sajnos nem írták el. Erre ugyanis múlt hét hétfőn rákérdeztünk piackutató Sárinál és mondta, hogy ez sajna így van - hiába próbálta a másfeleset kérni. Sad

Még valamit megtudtunk: ha valaki szakdolgozat címet akar változtatni, akkor megteheti ügyintézés (és papírbeadások) nélkül is! Ugyanis erről a belső konzulensével kell beszélnie - ha nála jelzi, ő elfogadja, akkor okés. Ezt is Sári mondta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 29 Kedd 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katica írta:
cattish írta:
Sziasztok!
Ezt a szimpla sortávolságot nem értem. Egyrészt még sose láttam olyan szakdolgozatot (mind másfeles volt), másrészt meg ergonómiai okokból is jobb lenne a másfél.
Biztosan nem írták el véletlenül?


Sajnos nem írták el. Erre ugyanis múlt hét hétfőn rákérdeztünk piackutató Sárinál és mondta, hogy ez sajna így van - hiába próbálta a másfeleset kérni. Sad

Még valamit megtudtunk: ha valaki szakdolgozat címet akar változtatni, akkor megteheti ügyintézés (és papírbeadások) nélkül is! Ugyanis erről a belső konzulensével kell beszélnie - ha nála jelzi, ő elfogadja, akkor okés. Ezt is Sári mondta.


Köszi! Fura. Felhívtam Sárit, azt mondta, Bácsi Rózsánál kérdezzek rá, de ő egyetért velünk és mondani is fogja neki. Bácsi tanárnőt nem bírtam elérni ma.

Nem az a bajom, hogy többet kell írni, hanem az, hogy gázosan néz ki összefolyó sorokkal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30 Szerda 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:

Köszi! Fura. Felhívtam Sárit, azt mondta, Bácsi Rózsánál kérdezzek rá, de ő egyetért velünk és mondani is fogja neki. Bácsi tanárnőt nem bírtam elérni ma.

Nem az a bajom, hogy többet kell írni, hanem az, hogy gázosan néz ki összefolyó sorokkal.


Igen, nekem is ez volt az indokom, hogy összefolyik, nem szép, stb. Erre reagált Sári, hogy ezt ő is jelezte már és nemet mondtak neki. Nem értem, hogy miért nem lehetett másfeleset megadni és akkor azt mondani, hogy min. 50 oldalt kell írni ... ennyi lett volna, de ez - úgy tűnik - nem jó megoldás.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30 Szerda 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, ma tudtam beszélni Bácsi tanárnővel. Már megint a SZABÁLYZAT. Így, nagybetűvel....
-Szimpla sorköz és punktum. Azt tudta javasolni, hogy tagoljuk bekezdésekre és akkor nem folyik úgy össze.
-Még változhat a dolog, tartsuk nyitva a szemünket. brr... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30 Szerda 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden mondatot új bekezdésbe! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 08:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tud valaki arról vmit hogy mi történik akkor ha én következő félévben csak a szakdolgozatot veszem fel és nem megyek kooperatív félévre????

Köszii
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt islehet csinálni, hogy most leadom a szakdogát és utána megyek kooperre is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Slam írta:
Minden mondatot új bekezdésbe! Smile


Vagy új oldalra. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tud valaki arról vmit hogy mi történik akkor ha én következő félévben csak a szakdolgozatot veszem fel és nem megyek kooperatív félévre????

Köszii
_________________
Üdv: Brigi

Szia Brigi

Legjobb tudomasom szerint ezt nem teheted meg, mivel akkor a kovetkezo felevben kell allamvizsgaznod is es az csak a koopereseknek van. De ha pontosab infot akarsz kerdezd meg Papnet (Hetfo 16-1Cool.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Conte!

Én a következő félévben akarok államvizsgázni, csak azért gondoltam erre a megoldásra (hogy csak a szakdogát veszem fel) mivel a cégem nem hajlandó az iskolának fizetni a kooperre.
És azt hallottam hogy ha csak a szakdogát veszem fel akkor nem kapok diák matricát. Ez igaz e.. És hogy miért nem kapok? Aki a 7 félévet 8 félév alatt végzi el az hogy kaphat???

Köszi
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Briga
HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 17:50 Hozzászólás témája:
Szia Conte!

Én a következő félévben akarok államvizsgázni, csak azért gondoltam erre a megoldásra (hogy csak a szakdogát veszem fel) mivel a cégem nem hajlandó az iskolának fizetni a kooperre.
És azt hallottam hogy ha csak a szakdogát veszem fel akkor nem kapok diák matricát. Ez igaz e.. És hogy miért nem kapok? Aki a 7 félévet 8 félév alatt végzi el az hogy kaphat???

Köszi


Úgy hogy befizeti a 80k-t Sad Sajnos
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 02 Péntek 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Bár nem a szakdogához kapcsolódó hír, de gondoltam jobb, ha mindenki elolvassa. A kari honlapon találtam és kicsit meglepett ez a komplex izé. Marketin meg pénzügy? Én elájulok


Záróvizsga tárgyak
Tisztelt Végzős Hallgatók!

Értesítem Önöket, hogy a Kari Tanács november 29-én hozta azt a határozatát, amely meghatározza, hogy a záróvizsgák komplex, gazdasági kérdéssora mely tantárgyak ismeretanyagára épüljön. Ez a tantárgyak a következők: Pénzügyek, Marketing, Menedzsment, Vállakozásgazdaságtan. A komplex gazdasági kérdéssor - hasonlóan a másik záróvizsga tárgy kérdéssorához, amely a szakiránynak megfelelő műszaki, illetve gazdaségi, informatikus közgazdászoknál informatikai témájú - december 6-tól kerül a honlapra, a szakintézetektől történő beérkezés szerint.

Üdvözlettel: Dr. Láhm Szilvia oktatási főigazgató-helyettes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 02 Péntek 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vállgazdra ügyeljetek, mert ugye nekünk még az a Maléves "srác" volt (vmilyen Attila), de ugye csak nekünk...szóval kétlem, hogy az ő anyagát kérnék vissza, sokkal valószínűbb, hogy a mostani lesz...kérdezzetek utána.

(a mostaniban ugye van számolás, meg minden...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 02 Péntek 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
"...amely meghatározza, hogy a záróvizsgák komplex, gazdasági kérdéssora mely tantárgyak ismeretanyagára épüljön. Ez a tantárgyak a következők: Pénzügyek, Marketing, Menedzsment, Vállakozásgazdaságtan."


Ezek közül valamelyikből kell majd vizsgázni. Olyan tárgy lesz, ami kapcsolódik a szakdolgozatodhoz. Ezen kívül még a VIR+IIR lesz államvizsgán, az kötelező.

Eddig is így volt.

Vagy én értettem most félre vmit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.