Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 10 Hétfő 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Senkinek semmi kérdése a szakdolival kapcsolatban?! Mindenki mindent tud és le is adta?!

Azért nekem egy olyan kérdésem lenne hogy a feladatlapot kivel kell aláírattatni? Medve lesz a kulcsszó?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.reprocopy.hu/
Nagyon jó könyvköto, fél óra alatt megcsinálta és gyönyöru lett! 2000-2500 pénz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jet lee



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 11:29
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello

Nekem lenne egy-két kérdésem. Eloször is a beadási határidot mennyire kezelik rugalmasan? (értsd: a konzulensem el tudja-e intézni a késobbi leadást?)
Másodszor: mi ez a törzskönyvi szám, amirol beszéltek, és ezt hova kell írni?
Harmadszor: az abstractot csak angol nyelven kell megírni vagy pedig magyarul is?

Elore is köszi a segítséget

Üdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jet lee írta:
Hello

Nekem lenne egy-két kérdésem. Eloször is a beadási határidot mennyire kezelik rugalmasan? (értsd: a konzulensem el tudja-e intézni a késobbi leadást?)
Másodszor: mi ez a törzskönyvi szám, amirol beszéltek, és ezt hova kell írni?
Harmadszor: az abstractot csak angol nyelven kell megírni vagy pedig magyarul is?

Elore is köszi a segítséget

Üdv


1: emlékeim szerint semennyire. ha befizeted a halasztott leadásért kirótt különeljárási díjat, akkor kapsz (ha jól emlékszem) egy hét extra idot. persze (ismerve a foiskolát és az intézetet) el tudom képzelni, hogy van egy-két "egyenlobb belso konzlens, aki akár ezt is el tudja intézni, de én a helyedben erre nem építenék.

2: a törzskönyvi számot a GTI titkárságon fogják megmondani (tavaly kikértük minden végzosét, neptun kóddal együtt és kitettük ide, a hírek közé. kár, hogy ez most senkinek nem jutott eszébe...) a borítóra és a dolgozat elejére bekötött borító-mintára kell ráírni. mintha a feladatlapra is rá kellett volna írni, de ennek most sajnos nem tudok utánajárni.

3: az abstract tartalmáról minden évben vita van. nekem (és rajtam kívül sokaknak) bejött az a megoldás, hogy az összefoglalást fordítottuk le angolra és tettük mögé abstract néven. ilyen formán az abstract magyar fordításként is benne van.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sz.a.



Csatlakozott: 2006.11.25. Szombat 19:47
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 13 Csütörtök 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello. Nekem olyan kérdésem lenne, hogy ha jövo héten fogom leadni a szakdogámat, a rendes határido (holnap 12:00) után, akkor meg kell várnom a határido lejártát, vagy befizethetem most is a 3000 Ft-ot?

Lehet, hogy hülye kérdés, de már rég nem volt dolgom a Neptun pénzügyi rendszerével és még véletlenül sem akarok kockáztatni így a vége felé.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én informatikai területen kaptam állást szakmai gyakorlatra és Schmukot fel is kértem konzulensnek, nagyjából rábólintott, hogy oké, de nem nagyon van ötlete, hogy milyen címmel/témában írjam meg a szakdolgozatot...

Nomármost kérdésem a következo, aki nem a kiadott tételsorból írt szakdogát, informatikai témában, az mirol írt?

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gyfe



Csatlakozott: 2007.02.12. Hétfő 14:08
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 25 Szerda 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Én informatikai területen kaptam állást szakmai gyakorlatra és Schmukot fel is kértem konzulensnek, nagyjából rábólintott, hogy oké, de nem nagyon van ötlete, hogy milyen címmel/témában írjam meg a szakdolgozatot...

Nomármost kérdésem a következo, aki nem a kiadott tételsorból írt szakdogát, informatikai témában, az mirol írt?

Köszi!


A kiadott tételsor hol található meg?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 25 Szerda 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Én informatikai területen kaptam állást szakmai gyakorlatra és Schmukot fel is kértem konzulensnek, nagyjából rábólintott, hogy oké, de nem nagyon van ötlete, hogy milyen címmel/témában írjam meg a szakdolgozatot...

Nomármost kérdésem a következo, aki nem a kiadott tételsorból írt szakdogát, informatikai témában, az mirol írt?

Köszi!


én pl. információbiztonságból írtam, persze nem Balázsnál (O ilyen témával zsigerbol tovább küldi az embert Szenes Katalinhoz) és természetesen az én témám sem volt rajta semmilyen listán.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Találtam egy jó témát a szakdogához, és írtam is emailt Kasza Jenonek, h el tud-e vállalni... még nem írt vissza :-S
Szerintetek már sokan be vannak telve?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem lehetetlen, hogy ne legyen hely, de azért szerintem még idoben vagy....
Az viszont más kérdés, hogy vajon Kasza bent van-e ilyenkor a suliban?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
nem lehetetlen, hogy ne legyen hely, de azért szerintem még idoben vagy....
Az viszont más kérdés, hogy vajon Kasza bent van-e ilyenkor a suliban?


Még elso órán megadta a magán mail címét (mail.datanet-es), úgyh remélem a héten válaszol Smile Biztos nyaral.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Byus



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 20:20
Hozzászólások: 29

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Nem tudja valaki, hogy mikor lehet elérni HK-t a Tavaszmezoben a nyáron, vagy van-e egy olyan e-mail címe, amit néz és talán válaszol is rá, ha írok neki? Vajon elfogad-e még (én teljesen azt hittem, hogy szeptemberre kell lefixálni a témát és a tanárt hozzá...)? Sad

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Byus írta:
Sziasztok,

Nem tudja valaki, hogy mikor lehet elérni HK-t a Tavaszmezoben a nyáron, vagy van-e egy olyan e-mail címe, amit néz és talán válaszol is rá, ha írok neki? Vajon elfogad-e még (én teljesen azt hittem, hogy szeptemberre kell lefixálni a témát és a tanárt hozzá...)? Sad

Köszi


Aug 31-ig kell leadni az együttmuködési nyilatkozatot és azon meg rajtavan a belso konzulens neve is nem? Szal addig fel kell kérni vkit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:

Aug 31-ig kell leadni az együttmuködési nyilatkozatot és azon meg rajtavan a belso konzulens neve is nem? Szal addig fel kell kérni vkit.


valamit elnéztél:
neptunüzi írta:
[...]Kérem Önöket, hogy a szakmai gyakorlati szerzodést 2 példányban - mindketto eredeti aláírással - augusztus 31-ig az intézeti titkárságon leadni szíveskedjenek.[...]


tehát aug. 31.-ig a gyakszerzodéssel kell meglenned, nem a témával+konzulensfelkéro lappal Rolling Eyes

Ne keverjük a dolgokat! Nincs rajta a belso konzulens neve....a gyakhely nem azonos az esettanulmánnyal, és nem azonos a szakdogával.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Dyna írta:

Aug 31-ig kell leadni az együttmuködési nyilatkozatot és azon meg rajtavan a belso konzulens neve is nem? Szal addig fel kell kérni vkit.


valamit elnéztél:
neptunüzi írta:
[...]Kérem Önöket, hogy a szakmai gyakorlati szerzodést 2 példányban - mindketto eredeti aláírással - augusztus 31-ig az intézeti titkárságon leadni szíveskedjenek.[...]


tehát aug. 31.-ig a gyakszerzodéssel kell meglenned, nem a témával+konzulensfelkéro lappal Rolling Eyes

Ne keverjük a dolgokat! Nincs rajta a belso konzulens neve....a gyakhely nem azonos az esettanulmánnyal, és nem azonos a szakdogával.


Akkor igen elnéztem, nem tom miért gondoltam h a konzulens nevét is rá kell írni. És akkor a téma címét és a belso konzulens nevét ráér majd késobb leadni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
18 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.