Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 04 Csütörtök 10:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:
Tim írta:
Én is kérdeznék: A kíséro lapon felül, a feladatlap kiadásának idopontja az mi? Megegyezik a szakdolgozat kiadásával, ami szept. 22.?



Erre feljebb válaszoltak : A szakdolgozat kiadásának idopontja 2008. szeptember 22 (ez volt a konzulenses-témás papír leadásának határideje)


A szakdoga kiadásának ideje az oké, de az megegyezik a feladatlap kiadásával?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 04 Csütörtök 10:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Dyna írta:
Tim írta:
Én is kérdeznék: A kíséro lapon felül, a feladatlap kiadásának idopontja az mi? Megegyezik a szakdolgozat kiadásával, ami szept. 22.?



Erre feljebb válaszoltak : A szakdolgozat kiadásának idopontja 2008. szeptember 22 (ez volt a konzulenses-témás papír leadásának határideje)


A szakdoga kiadásának ideje az oké, de az megegyezik a feladatlap kiadásával?



Ja, azt passz. Kérdezd meg a belso konzulenst. Én sem tom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 04 Csütörtök 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Errol tud vki vmit??
http://kgk.bmf.hu/node/535
Ezt nekünk nem kellett leadni nem, mert ez VMI és nem GTI...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 04 Csütörtök 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kísérolapon a feladatlap kiadásának idopontja is szeptember 22. Megkérdeztem anno mindent a GTI-n, ok mondták ezeket a dátumokat. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 04 Csütörtök 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

moorm írta:
A kísérolapon a feladatlap kiadásának idopontja is szeptember 22. Megkérdeztem anno mindent a GTI-n, ok mondták ezeket a dátumokat. Smile


Köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
grinny



Csatlakozott: 2007.10.12. Péntek 22:38
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 04 Csütörtök 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Az összegzést hozzá kell fuzni a szakdogához? Nem csak a CD-re kell rátenni? Shocked

És még vmi: mit írtok a diploma elejére: 2008 vagy 2009?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 05 Péntek 08:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

grinny írta:
Hali!

Az összegzést hozzá kell fuzni a szakdogához? Nem csak a CD-re kell rátenni? Shocked

És még vmi: mit írtok a diploma elejére: 2008 vagy 2009?


Diploma elejére 2008. mert az van a gtis letölthetos minta elolapon Smile
Az idegen nyelvu összegzést az összefoglalás után bele kell fuzni a szakdogába, igen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 05 Péntek 09:42    Hozzászólás témája: gyakfélév igazoló lap! Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali! Nem tudja valaki megmondani, hogy a gyakfélév teljesítését igazoló lapon az együttmuködési megállapodás számáként mit kell megadni? Néztem a szerzodést nincs rajta semmilyen sorszám:S Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 05 Péntek 10:33    Hozzászólás témája: Re: gyakfélév igazoló lap! Hozzászólás az előzmény idézésével

blaleee írta:
Hali! Nem tudja valaki megmondani, hogy a gyakfélév teljesítését igazoló lapon az együttmuködési megállapodás számáként mit kell megadni? Néztem a szerzodést nincs rajta semmilyen sorszám:S Köszi!


Amit leadtál félév elején a gti-n két példányban az az együttmuködési megállapodás, az kapott egy számot a gti-n, egyet visszakaptál belole, azt a cégnek átadtad, akinél dolgozol, elvileg ok nem dobták ki és akkor meg tudják mondani Vagy felhívod a gti-t és ok megmondják talán.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 05 Péntek 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 05 Péntek 16:31    Hozzászólás témája: Re: gyakfélév igazoló lap! Hozzászólás az előzmény idézésével

blaleee írta:
Hali! Nem tudja valaki megmondani, hogy a gyakfélév teljesítését igazoló lapon az együttmuködési megállapodás számáként mit kell megadni? Néztem a szerzodést nincs rajta semmilyen sorszám:S Köszi!


Szerintem az az amit cerkával ráfirkantottak, ill. en azt irtam rá a lapra:D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 07 Vasárnap 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arra lennék kíváncsi, hogy a szakdoga elejére 2008 vagy 2009 kerül-e?
Tudom, hogy a neten 2008 van, de a GTI-ben az ügyintézo azt mondta, hogy jobban örülne 2009-nek, mert akkor államvizsgázunk. Most akkor kinek van igaza?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 07 Vasárnap 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



Próbáld meg ráírni hogy 2009, aztán majd beviszed pénteken 10-kor és jól leharapják a fejed, fizetheted a különeljárási díjat... oszinte leszek: magasról ...-ni kell arra, hogy ki mit szeretne vagy épp 'gondol'. Ott van az államvizsga útmutatóban, hogy 2008. Ott van a kötelezoen letöltendo borító, 2008-as dátummal. Innentol fogva teljesen lényegtelen, minek örülne a GTI. Ezt is ok rakták föl, kikommunikálták, az emberek pedig az alapján megcsinálták a borítót.

Nincs mirol beszélni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 07 Vasárnap 12:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem útmutató nélkül is egyértelmu:

Melyik évben csináltad, illetve melyik évben adod le?

Azt az évszámot írd rá!



Nekem is van amúgy egy kérdésem:

1.5 sorközzel vagy szimpla sorközzel kell írni?

Csakmert a Kandós szakdogámat 1.5--el írtam...ott az volt a norma.

Szimplával meg nagyon hülyén néz ki! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 07 Vasárnap 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szipla, ez van az utmutatóban is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
21 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.