Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 07 Vasárnap 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi; sajnos én is ezt olvastam:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 08 Hétfő 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!
Azt az angol nyelvü összefoglalót hova kell beilleszteni a szakdogába? Nem tudja esetleg vki?!
Köszi elöre is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 08 Hétfő 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Hi!
Azt az angol nyelvü összefoglalót hova kell beilleszteni a szakdogába? Nem tudja esetleg vki?!
Köszi elöre is!

Az összefoglalód mögé.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 11 Csütörtök 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Most akkor ez a bíráló dolog hogy is van? Amikor leadom a szakdogámat akkor mondom hogy ki az, majd fogom a szakdogát és elviszem neki? Vagyis gyakorlatilag nem hagyom ott a suliban?
És egy ilyen bírálat hogy néz ki, milyen hosszúnak kell lennie? (esetleg vmi minta...) Mert van valaki aki elvállalná csak még sosem írt ilyet. Ja és vajon meddig kell megírnia?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12 Péntek 00:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia okjup!

Amikor leadod a szakdolgozatodat, aláírsz egy papírt, mellyel jelentkezel a záróvizsgára (=államvizsgára). Megnézik a szakdolgozat elejét, különös tekintettel a szakdolgozatba köttetett fedlapra, hogy minden stimmel-e. Ezt követoen megkérdezik, hogy hogy hívják a bírálódat. Természetesen feljegyzik, hogy leadtad a szakdolgozatodat, akarom mondani bírálatra kész állapotban vitted be, ezt követoen azt visszakapod, mert el kell vinned a bírálódhoz. Sajnos az elektronikus formában való eljuttatás nem lehet alternatív megoldás. Kapsz egy útmutatót is, melyet majd a bírálódnak kell elolvasni, s az alapján fél-1 oldalt írnia bírálatként, melyet majd két példányban kell leadnod a GTI-n az elbírált szakdolgozattal együtt. A bírálatot - ahogyan az az útmutatón is szerepel - január 9-ig kell megírnia az általad választott személynek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12 Péntek 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért én ehhez annyit hozzáfuznék, hogy a bíráló általában a külso konzulensed. Ha nem volt külso konzulens, akkor a belso konzulensed fog kijelölni az intézeten belül egy bírálót. Én már leadtam a dogám, és ezt mondták a GTI-n nekem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12 Péntek 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"A szakdolgozatot bírálatra az intézet küldi ki. Lehetoség van azonban arra, hogy a külso vállalati konzulens javaslatot tegyen a bíráló személyére."
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 12 Péntek 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha nem volt külso konzulensed, akkor is lehet saját bírálót hozni (csak feleljen meg a feltételeknek, pl. legyen diplomája Wink ), a GTI ugyanúgy elfogadja.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 13 Szombat 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

moorm írta:
"A szakdolgozatot bírálatra az intézet küldi ki. Lehetoség van azonban arra, hogy a külso vállalati konzulens javaslatot tegyen a bíráló személyére."


Akkor kiegészítésképpen: nekem nem volt külso vállalati konzulensem, mégis szereztem bírálót, és elfogadták a szakdolim a GTI-n.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15 Hétfő 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Késedlemes leadás esetén most milyen tétel kell kiírni a Neptunban?

Ezt: Szolgáltatás jogcím - KED Szakdolgozat eloírt határidon túli beadása (3e Ft)

Vagy ezt: Szolgáltatás jogcím - Aláírás pótlás (2e Ft) - Szakdolgozat

Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15 Hétfő 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem az elöbbit, (3Ft-os) mert igaz nem mondták a pontos jogcimet multkor, csak annyit, ha esetleg nem sikerül idöben leadni, az 3 ropi neptunban befizetve! Bár én leadtam idöben... Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15 Hétfő 14:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Különeljárási díj (KED)

3000 forint...én már befizettem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peti



Csatlakozott: 2007.09.05. Szerda 20:36
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 15 Hétfő 21:22    Hozzászólás témája: Feladatlap és kísérolap dátumai Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi all!

Nem tudja véletlenül valamelyik kedves érintett Very Happy hogy a feladatlapon szereplo "szakdolgozat kiadásának idopontja", illetve a kísérolapon található "feladatlap kiadás idopontja" kérdésekre mi a helyes válasz?!

Ja, még annyi, hogy a kísérolapon a "kibocsátó intézet" simán a GTI, ugyebár?!

Köszi elore is mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16 Kedd 10:34    Hozzászólás témája: Re: Feladatlap és kísérolap dátumai Hozzászólás az előzmény idézésével

Peti írta:
Nem tudja véletlenül valamelyik kedves érintett Very Happy hogy a feladatlapon szereplo "szakdolgozat kiadásának idopontja", illetve a kísérolapon található "feladatlap kiadás idopontja" kérdésekre mi a helyes válasz?!

Ja, még annyi, hogy a kísérolapon a "kibocsátó intézet" simán a GTI, ugyebár?!

A két idopont közé egyenloségjelet rakhatsz 2008.09.22.
És igen, GTI.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peti



Csatlakozott: 2007.09.05. Szerda 20:36
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 16 Kedd 21:37    Hozzászólás témája: Re: Feladatlap és kísérolap dátumai Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Peti írta:
Nem tudja véletlenül valamelyik kedves érintett Very Happy hogy a feladatlapon szereplo "szakdolgozat kiadásának idopontja", illetve a kísérolapon található "feladatlap kiadás idopontja" kérdésekre mi a helyes válasz?!

Ja, még annyi, hogy a kísérolapon a "kibocsátó intézet" simán a GTI, ugyebár?!

A két idopont közé egyenloségjelet rakhatsz 2008.09.22.
És igen, GTI.


Köszi szépen az infót!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
22 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.