Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 27 Kedd 11:49    Hozzászólás témája: Államvizsga Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Mindjárt nyakunkon az államvizsga, és úgy gondoltam néhány évfolyamtárssal, hogy megkönnyíthetnénk a dolgunkat, és mondjuk mindenki bevállalhatna 5 tételkidolgozást!!!
Aki úgy gondolja, hogy ebben részt venne, az írjon!!!
Attól függően, hogy hány jelentkező van, kiosztanánk a tételeket. Jó lenne ha összegyűlne mondjuk legalább 10 ember, így mindenkinek 5 tételt kellene kidolgozni!!!

Szerintem ennél többen államvizsgázunk, szóval várom a jelentkezőket!
bounty.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 28 Szerda 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Támogatom az ötletet, de a kidolgozás erős túlzás IMHO, mivel a gazdinfon a tételek 90%-a megtalálható szerintem, csak körül kell nézni és rendszerezni az ismereteket. Egyszer már vmelyik topikban elkezdtük összeszedni hogy mi merre van, talán a végzős feladatoknál v ilyesmi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 28 Szerda 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ja, az ötlet jó, azért mégis van benne egy kis bibi...
Az, hogy ez SOHA nem fog összejönni... Pesszimista vagyok. Képzeljétek el, ha csak egy ember nem készül el időre, már gáz van. Ráadásul ez államvizsga, nem szívesen tanulnék "ismeretlen" emberek tételkidolgozásaiból...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 28 Szerda 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mint Bence írta: a nagyja már készen van...rendezni kell csak. Ez jóval kisebb meló, így a kezdeti 10 ember helyett már 5 is elgendő bőven, SZVSZ.

Ha úgy állsz hozzá, hogy "úgyse"...akkor igazad lesz. Ehh nem ragozom, anyáztam/agitáltam emiatt már elégszer...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 28 Szerda 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével


Én azokat az embereket nem szeretem akik minden vizsga után elkezdenek panaszkodni,hogy így meg úgy szar lett, ezt nem csináltam meg erre nem jutott időm,létezhetetlen,hogy meglesz és hopp egy hét múlva kiderül hogy megvan nekik, sőőőt egész jó,egyszer-kétszer elmegy, de mindig ? Razz

még a legeslegelbaszottabb vizsga után is úgy jöttem ki,hogy "lehet" Smile mindig van esély ! tipikus példa erre barátnőm amúgy Smile)
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 28 Szerda 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Mint Bence írta: a nagyja már készen van...rendezni kell csak. Ez jóval kisebb meló, így a kezdeti 10 ember helyett már 5 is elgendő bőven, SZVSZ.


Hát a marketing sehol sincs meg (szerintem), a tételcímek elég kuszák és a harmincból kilenc...

wlaszi írta:
Ha úgy állsz hozzá, hogy "úgyse"...akkor igazad lesz. Ehh nem ragozom, anyáztam/agitáltam emiatt már elégszer...


Igen, Wlaszi pont neked nem kell ezt magyarázni, sajna.
Egyébként nekiálltunk hárman az évfolyamról, ha minden igaz, még idén elküldjük, de legkésőbb január első négy napjában. Ha kész, azonnal küldöm, hogy akik megbíznak bennünk (hahaha), tudjanak belőle tanulni... pusza!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 29 Csütörtök 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a választ, még annyi, hogy nem tudjátok-é hogy pontosan mikor lesz a vizsga?!
És a diplomaosztó után lesz bál vagy ilyesmi?
Ezeket kitől kéne megkérdezni??!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 02 Hétfő 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BÚÉK mindenkinek!

Csak annyit kérnék, ha vkinek jön vmi papír a sulitól, akkor az infókat dobja majd fel ide. Nekem még azt mondták anno, hogy jan. 22. az államvizsga, aztán csak annyit, hogy jan. vége, dec. eleje. Jó lenne minél előbb tudni.

Szerintetek lesznek konzultációk? Mert tavaly voltak, legalábbis Kiss Mariann tartott, az biztos.

Sikeres felkészülést! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 03 Kedd 08:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Papírt még nem küldtek ugyan, de tudtommal lesz konzultációs időpont (erről is küldenek értesítést - legalábbis ezt mondták). Ha minden igaz, ezeket az államvizsga időpontjával együtt kapjuk meg ... reméljük a legjobbakat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 03 Kedd 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma a Titkárságon ennyit tudtam meg:
Lesznek konzultációs időpontok - a hirdetőtáblán tuti kint lesz, és talán még értesítőt is kapunk róla.
Az államvizsga időpontja még mindig nincs meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aztakurva'!

Így, röviden. Nem tudom, ki volt aki elkövette, de én személy szerint nagyon hálás vagyok az 1-13 tétel készítőinek és beküldőinek!

Max respect!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 14:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz! Surprised
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom! Nagyon köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 16:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bár hivatalos értesítést még nem kaptam, de ma a titkárságon azt mondták, hogy január 30 és 31 az államvizsga időpontja. Azt hogy az elosztás miként történik nem részletezték.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 05 Csütörtök 17:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Slam írta:
Aztakurva'!

Így, röviden. Nem tudom, ki volt aki elkövette, de én személy szerint nagyon hálás vagyok az 1-13 tétel készítőinek és beküldőinek!

Max respect!


Nincs mit. Feldolgozás alatt a többi is, bár van néhány homályos dolog a marketinges tételek között (pl. értékesítési rendszer tervezésének mószerei?), ha KissM tart konzultációt, azért még megkérdezem, hogy pontosan mire is gondol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.