Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Negyedévesek! Fontos!

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 15:34    Hozzászólás témája: Negyedévesek! Fontos! Hozzászólás az előzmény idézésével

Jelezték nekem a TO-ról, hogy van néhány ember, akinek pl. a menedzsment tréning tárgyhoz nincs kurzusa felvéve. Írok egy kérelmet, amit aláír a tanár, hogy tényleg odajárok, odajárunk és akkor utólag felveszik (nekem a Költségelemzés és kalkulációhoz sincs kurzusom).

Nézzétek meg a Neptunon, és akinek fel van véve valamelyik tárgy (menitréning vagy költségelemzés), kurzusa viszont nincs és BEJÁR órára, jöjjön oda hozzám hétfőn a moziba menintréningen és íratkozzon fel.

Akit érint, írjon privit, megbeszéljük.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 24 Csütörtök 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Teljesen ugyanez a helyzet a nemzetközi marketinggel is. Bár itt csak kb 5 embert érint. Nekünk már nem jutott hely, mert az alattunk levő évfolyam nem bírt türelmetlenségével és feljelentkezett, a létszámot meg persze nem bővítették ki! Nos ilyenkor mi a helyzet? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25 Péntek 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor, bár nem járok nemzetközi marketingre, csinálok szívesen papírt arra is, ha kell. Csak légyszi mondjátok meg a tanár nevét, a kurzuskódot, meg hogy ki fogja aláíratni a tanárral. Hétfőre vihetem, ha névsort is küldötök.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vigyori23



Csatlakozott: 2005.11.25. Péntek 11:45
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 25 Péntek 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szisztok,

Egy cégecske megkeresett, hogy szeretne IV. éveseket!!!Mily jó, érdekli őket a gazdinfosok....
Szerintem érdemes megpályázni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30 Szerda 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Megnéztem a Neptunkomát, úgy láttam, hogy a TO felvette a hiányzó emberkéket a kurzusokra Meni tréningen meg Költségelemzésen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30 Szerda 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudom, hogy nem ide tartozik, de hátha tud rá valaki válaszolni! Mikor van orvosi rendelés a Népszínház utcában? Még nincs meg a tesi 2-m, de van orvosi felmentésem. Sajnos ezzel a felmentéssel el kell menni a sulidokihoz is és csak ő adhat végleges felmentést.

Várom mindenki javaslatát és ötletét hogyan tudhatnám meg, a konkrétumoknak pedig még jobban örülnék!

Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30 Szerda 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

219-6370 az orvosi rendelő telefonszáma, az A41-es szobában van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 30 Szerda 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
219-6370 az orvosi rendelő telefonszáma, az A41-es szobában van.


Nagyon köszi Cattish, remélem holnap felveszik nekem a telefont!

Még egyszer köszi! Ha sikerült megtudnom tőlük a rendelési időpontokat, akkor azt majd valahova kitesszük, gondolom mást is érint!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 09:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nincs mit
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Végre sikerült kiderítenem az orvosi rendelés időpontját, úgyhogy most közkincsé teszem: Keddenként rendel 15-17 óra között a doki!

Ha esetleg telefonálni akartok, akkor: 219-6300

Wlaszi, ha gondolod, akkor ezt írd ki máshova is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.