Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Iskola gyűrű

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 10:12    Hozzászólás témája: Iskola gyűrű Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok végzősök!

Nem tudom, hogy valaki másban is felmerült-e kérdés, miszerint a Keleti karnak van-e saját gyűrűje (vagy egyáltalán a BMF-nek)? És ha igen, akkor kitől lehetne rendelni?

Néhány egyetemet és főiskolát végzett ismerősöm, barátom is említette, hogy készíttetett magának ilyen "csecse-becsét". De voltak köztük olyanok is, akik maguk kérvényezték a sulitól a kar címerével ellátott pecsétgyűrű-szerűség elkészítését, mert előttük még senki sem csináltatott ilyet. Ezért gondoltam rákérdezek erre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hiszem, van valami ilyesmi. Ezt is csak azért tudom, mert az egyik üzleti kommunikáció órára Ferenczi Éve meghívta a BMF marketingesét (vagy PR-osát? nem tudom). És ott szó volt az ilyen szóróajándékokról. Rémlik, hogy volt gyűrű is, de ugyanakkor az is rémlik, mintha csak a tanároknak lett volna, és közülük is csak vmi kitüntetésben részesülőknek. De már régen volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 10 Csütörtök 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Létezni létezik ez biztos, mert az egyik jóbarátom rendelkezik eggyel.
Ám azt is tudom, hogy ő ezt a közösségi munkájáért, a megbecsülés jeleként kapta. Hogy a HÖKtől vagy a sulitól, no azt már nemtom. Meg azt sem, hogy ez vmi egyedi, "csak neki" darab vagy vmi "tömegtermelt" cucc.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Nov. 11 Péntek 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm az észrevételeket!

"Kicsit" rosszul fogalmaztam. Igazándiból azt nem tudtam, hogy azok, akik végre-valahára elvégezték ezt a ... sulit, és sikeresen lediplomáztak, ennek fejében kapnak-e (alias megrendelik és kifizetik maguknak Smile )gyűrűt. Tehát pusztán egy diplomáért. Very Happy Mert van egy ilyen szokás más felsőoktatási intézményekben.

Bár, ha jobban belegondolok az iskola eddigi diákokhoz való hozzáállásába ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.