Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kergazd
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 18 Kedd 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Vki írja már le pls. hogy hogyan vannak kergazdból az órák, mikor melyik héten van gyak, eloadás és melyik teremben? Egyszeruen képtelenség kiigazodni a neptunból, nekem legalábbis nem megy. Köszi elore is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 15 Szombat 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Pót zh-ról tud valaki valamit? Mikor, hol, merre?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0 írta:
Sziasztok!
Pót zh-ról tud valaki valamit? Mikor, hol, merre?


neptunban ott van, van kiírva egy külön "vizsgaidopont" erre
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, köszi, jogos:D
Viszont a tanárno nem írta be a elégteleneket/megtagadvákat...így viszont az új rendszerben nem lehet jelentkezni.
Vegyük úgy, mint jófejség a tanárnotol, és menjünk el simán?
Vélemény?
Vagy megvan valakinek a tanárno e-mail címe?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0 írta:
Ok, köszi, jogos:D
Viszont a tanárno nem írta be a elégteleneket/megtagadvákat...így viszont az új rendszerben nem lehet jelentkezni.
Vegyük úgy, mint jófejség a tanárnotol, és menjünk el simán?
Vélemény?
Vagy megvan valakinek a tanárno e-mail címe?


Aláíráspót díjat fizettél? Mert én is próbáltam jelentkezni, de nem sikerült. Csak nem érkezett még meg a pénzem a neptunba, így azt hittem, hogy amiatt írja hogy nem teljesült a feltétel a jelentkezéshez. Ha fizettél és úgysem megy akkor tényleg az lesz a gond hogy nincs beírva a dolog. Emailjét nem tudom, biztos van neki, de a legegyszerubb telefonon szerintem, multkor lediktálta a mobilszámát csak én nem írtam fel. Valakinek biztos megvan.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HatalyakPONTArankaKUKACkvifkPONTbgfPONThu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 16 Vasárnap 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

"Félévközi jegy pótlása esetén (ebben az esetben is aláíráspótló típusú vizsgára kell jelentkezni) szükséges az elégtelen bejegyzés adott félévben a tárgyból ill. az aláíráspótlás díját a jelentkezés elott be kell fizetni."

Ezt a neptun fooldalról ollóztam. Egyébként még nem fizettem, nekem sincs még fent a pénzem, de ez alapján ez nem elég.
Viszont írtam az elobb a tanárnonek ezzel kapcsolatban - kösz Wlaszi a címet ! - remélem idejében válaszol...meg hátha megkapjuk karácsonyi ajándéknak:D
Ha válaszol szólok mindeképpen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nah, befizettem az aláíráspót díjat, de így sem enged jelentkezni... Szal tényleg kell a beírás. Mert nemhiszem hogy a tanárno úgy gondolta, hogy majd jelentkezés nélkül lehet pótolni... akkor nem írt volna ki rá idopontot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erre mondom, hogy vannak azért még rendes tanárok:
Tanárno délelott visszahívott, nem értette az egészet - nem ismeri a szabályzatokat - de megbeszéltük, és a lényeg: nem kell jelentkezni a vizsgára, csak legyünk ott!!!!
Szóval senki ne görcsöljön, h nem tudta felvenni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Erre mondom, hogy vannak azért még rendes tanárok: ...
nem kell jelentkezni a vizsgára, csak legyünk ott!!!!


És akkor most mi van? Mert beírta az 1-eseket a neptunba.... Szóval, akkor most lehet fizetni gondolom... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Balage1985



Csatlakozott: 2007.06.04. Hétfő 9:01
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!!

Jegybeírásról tud vki szolgálni vmi infóval??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Balage1985 írta:
Hi!!

Jegybeírásról tud vki szolgálni vmi infóval??


anno mindig vizsgaidopontokra mentünk, sztem idén is így van...szóval legközelebb a fooldalon lévo idopontban találkozhatsz vele...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 15:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki karót írt, az vessen egy pillantást a fooldalra...most érkezett az infó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0 írta:
Erre mondom, hogy vannak azért még rendes tanárok:


Visszavonom...
Reggel még azt mondta telefonban, hogy nem kell...:S

Jut eszembe: mennyivel lehet vizsga elott jelentkezni? Mert leadni ugye elozo nap dél...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 17 Hétfő 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

délben zár a rendszer, tehát se leadni, se felvenni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.