Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kooper
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem, hogy még le lehet, mert én még nem adtam le. Talán a héten meglesz. kapja be a cég, ha nem.
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Legalább a tárgyakat vegyük fel, ha még a szerződések nincsenek leadva. Ezzel reprezentáljuk magunkat, mert eddig nagyon kevés az ismerős név.
A köv. tárgyakat vettem fel:
- BPR
- Értékelemzés
- Tárgyalástechnika
- Választható vállalati esettanulmány
- Szakdolgozat
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egytértek az előttem szólóval....Én is ezekre a tárgyakra gondoltam! Láttam az egyik tantervben, hogy létezik olyan tárgy, hogy Fogyasztóvédelem...engem érdekelne a dolog! Állítólag külön írásbeli kérésre és megfelelő számú jelentkező esetén el is indítják.

Bár ezen a főiskolán nem lehet ilyen dologban bízni! Olyan ez, mint a szakirány választás...elsőben még azzal kecsegtettek, hogy majd 3.-ban három szakirány közül lehet választani....eljött az idő és válassz az egyből! Smile) Mint a szockom rendszerben a választásokon! SmileSmile
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ti ezeket a tárgyakat már fel is tudtátok venni? Nekem a Neptun nem ajánlja fel, lehet hogy azért, mert még a 7. félévre egy jegyem sincsen beírva .... ???!!! Hoppá, lehet hogy gondok lesznek.. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29 Vasárnap 21:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én felvettem az említett tárgyakat!

Holnap beiratkozás, ki hányra megy be? Ha jól tudom, du. 1-től lesz TO!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29 Vasárnap 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Csak holnap lehet beiratkozni, vagy a héten márkor is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29 Vasárnap 23:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vera írta:
Helló!

Csak holnap lehet beiratkozni, vagy a héten márkor is?


a végleges tárgyfelvétel pedig 2006. február 1. (sz. sz.) 8:00-tól 2006. február 3. (sz. sz.) 23:59-ig tart (esetleges hosszabbítás 2006. február 6-ig szükség esetén).

amíg van tárgyfelvétel, addig le is kell tudni adni az indexet. Ha jól emlékszem eddig az indexleadás volt maga a beiratkozás...

vagy kooperen ez másként van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29 Vasárnap 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudom, hogy kooperon csak jan. 30-án, mivel ez van a szerződésen is rajta! De ebben a suliban semmin sem szabad meglepődni...Smile
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30 Hétfő 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én pénteken adtam le a szerződést, ma mennék beiratkozni, csak még el kell kapnom Kaszát költségelemzés aláírás ügyben.

Szerintetek reális időpont a június 30 környéki államvizsga?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30 Hétfő 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát a szerződében június 30 van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a mi kedvenc CSnénk a TO-ról, azzal riogatja a kooperes félévre beiratkozni kívánó hallgatókat, hogy ő bizony még nem kapta meg a listát, hogy ki mehet kooperre, így vegyük szívességnek, hogy egyáltalán szóba áll velünk. (Így hallgatói jogviszony igazolást se adott.)

Vajon látta a cég és főiskola közötti megállapodást (ami egy SZERZŐDÉS), amelyben le van fektetve, hogy január 30 a beiratkozás napja???
A cég nyílván azért fizet ennyit a diák után, hogy ott legyen és dolgozzon és nem azért, hogy kétnaponta beiratkozni menjen...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 07:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a diplomadolgozat címét meddig lehet leadni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha jól emlékszem a szerződésben, azon a lapon, ahol nekünk kellet nyilatkozni, a szakdolgozat címét és a belső kozulens nevét is meg kellett adni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 03 Péntek 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

órarend vajon mikor lesz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 03 Péntek 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már van, csak nem a neptunon. Smile A kando.hu-n.
Pénteken vannak órak, a 208-ban, a műmenedzserekkel együtt.

8.00-9.20 Tárgyalástechnika
9.40-11.00 BPR
11.20-12.50 Értékelemzés
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.