Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kooper
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Krécia



Csatlakozott: 2004.10.17. Vasárnap 13:57
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12 Hétfő 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudtok már arról valami boztosat, h. az indexekbe történő jegybeírással most nekünk kell -é szaladgálnunk?

Mindenkinek jó tanulást az államvizsgára! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12 Hétfő 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vera írta:
Kapott már valaki júniusra manit? Nekem még járna kb. 50 ezer, és kezdek kicsit pipa lenni.


Milyen pénz ez?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12 Hétfő 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gondolom amit a munkáltató a sulin keresztül fizet...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12 Hétfő 20:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
gondolom amit a munkáltató a sulin keresztül fizet...


Gyak félév, kooperatív félévben már nem kell tandíjat fizetni?
7.8. helyett pl. 9.10. félév esetén.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12 Hétfő 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:

Gyak félév, kooperatív félévben már nem kell tandíjat fizetni?
7.8. helyett pl. 9.10. félév esetén.


A gyakfélév ugyanolyan mint a többi, szóval ha KT-s vagy, akkor fizetsz, ha nem, akkor nem (feltételezve, hogy a mintatantervben vagy még...)
Koopernél meg a cég fizeti az alapítványon keresztül...

A 2. sorodat nemértem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12 Hétfő 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2. sorra:

ÁF esetén a 9. félév már KT-es talán. Question

Kooper 9. félévben (őszi) indulna ha a szakmai gyak félév a 8.ban megvan és kell még tantárgyat is teljesíteni esetleg, ami a mintatantervben van?

(Ha nem indulna a 9. félévben kooper, akko 1 tantárgyért például, amit adig nem sikerült teljesíteni, kellemetlen lenne fizetni egy félévet.)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 12 Hétfő 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
2. sorra:

ÁF esetén a 9. félév már KT-es talán. Question

Kooper 9. félévben (őszi) indulna ha a szakmai gyak félév a 8.ban megvan és kell még tantárgyat is teljesíteni esetleg, ami a mintatantervben van?

(Ha nem indulna a 9. félévben kooper, akko 1 tantárgyért például, amit adig nem sikerült teljesíteni, kellemetlen lenne fizetni egy félévet.)


először is ajánlanám a legfelső topicot: http://forum.gazdinfo.hu/viewtopic.php?t=169
->1-9. félév ingyenes az ÁF-aknak

Azt nemtudom fejből, hogy mi a kooper felvételének teljesítése (gyanítom, hogy a diplomán kívül minden más, de tévedhetek ezzel kapcsolatban, vki majd kijavít), az viszont tuti, hogy a kooper _nem_ ingyenes. A céged fizeti.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 13 Kedd 05:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

voltam a suliban befizetni az evkonyvet, de lehet hogy nem is lesz evkonyv

viszont kaptunk 3000Ft tankonyvtamogatast! raadasul most van 25% kedvezmeny, igy siman kijott belole egy Da Vinci kod es meg mas is... ha vki nagyon siet, akkor volt belole megegy peldany. igyekezzetek felhasznalni a tamogatast, amig van mire. rengeteg kepeslap es ajandek szatyor is van pl
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 13 Kedd 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vera írta:
Kapott már valaki júniusra manit? Nekem még járna kb. 50 ezer, és kezdek kicsit pipa lenni.


"Tisztelt Hallgatók! A júniusi ösztöndíjak kifizetése technikai okok miatt késve utalja a Főiskola. A hiba kijavításán a Neptun Csoport és a Neptun fejlesztője dolgoznak. Várhatóan az ösztöndíjak még a hét folyamán kiutalásra kerülnek.
2006-06-13 16:22:14"


a kari lapról...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14 Szerda 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ezek szerint nem vagyok egyedül, aki nem kapja meg a pénzét időben. De egyébként rám sajna ez nem vonatkozik, mert az alapítvány utal(na), és a Neptunon nem is jelennek meg ezek az összegek.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14 Szerda 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdekes, én megkaptam a pénzemet...Még valamikor Június 6. környékén. És én is alapítványon keresztűl kapom.
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14 Szerda 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alapítvány Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14 Szerda 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én pont ma kaptam meg a pénzt az alapítványtól.... de hogy mitől függ, hogy ki mikor???
Párszor már beszéltem az illetékes nővel, ha gondolod Vera előkeresem a számát, nevét.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14 Szerda 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy van ez a kooperes megállapodás a céggel?
Még valami alapítványnak is közvetítenie kell? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 14 Szerda 21:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kooperes megállapodás kiindulópontja a szerződés, ami egy csomó kiegészítő információ keretében itt, a gazdinfo-n is fent van.

A cég választhat többféle dologból. pl. alapítványon kersztül fizeti a pénzt (ez a Keleti Alapítvány), vagy számlát kér cserébe .... a Különböző utaknak más-más előnye van a cég számára, ezt ők döntik el.

De szerintem olvasd el a doksikat, mert ha esetleg Te is akarsz kooperre menni, akkor a cégek 90%át te világosítod majd fel, hogy miért is jó ez nekik, stb...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
9 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.