Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kooper
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 15 Csütörtök 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megjött a mani-mani-mani!
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,
ma vagy holnap van a bírálat leadási határidő?
mert a szzsz.dec szerint 7 nappal a viszag előtt kell
aki kedden vizsgázik annak ráér holnap?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, ma van a határideje. A bírálatra való felkérésben 2006. június 19 szerepel. És ne feledd, 2 példányban kell visszavinni az intézetbe.
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ne feledd a kísérőlapot sem aláíratni a Bírálóval!!!!
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én pont ebbe a hibába futottam bele...mehettem be kétszer...


Apropó, ki hogy áll az államvizsga tételekkel???
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 11:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát elég érdekesek ezek a gazdasági tételek! Főleg azok a 10 oldalasak!!! Sad
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem a 18-as tételről nincs gőzöm sem...
abból ti mit tanultok meg?

amúgy a többi is elég gáz, mert egy csomó felsorolás van mindenhol. mindegyik tételből címszavakat tanulok meg, hogy tudjam hová kötni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hátt... némely tételtől egyszerűen teljesen kiakadok. Én csak remélni tudom, hogy nem fognak kukacoskodni, és elég lesz nekik a meggyőző "rizsám"... Smile

A 10 oldalas tételekből azt nézem át, ami szerintem fontos. Igazság szerint ezeket a hosszú tételeket még átolvasni sincs kedvem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 17:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is ebben bízom....a "rizsámban". kíváncsi leszek, hogy a konzultációs időpontokban mennyit tudnak majd hozzátenni a tanárok a tudásunkhoz...és persze, hogy mennyire tudnak megnyugtatni bennünket a hozzáállásukkal....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 19 Hétfő 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát erre én is kiváncsi vagyok és arra is hogy kik lesznek bent...
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem h vajon indítanak-e oszi félévben kooper-t? Sajnos HK annyira ragaszkodik hozzám és még jó pár velem kezdett emberkéhez hogy újra neki kell futni a számvitel szigorlatnak. Legjobb tudomásom szerint ha még nincs meg a szakinfo szigorlat, addig nem vehetsz fel semilyen végzos tárgyat, úgymint meni tréning, szakdoli , vállalati esettanulmány. Így tehát ezek maradnának a 2007/2008 oszi félévére. Ha jól tudom... Légyszi ha vki tud vmi biztos infót írja meg mert ahány ember, annyi félét mond.

Van még valaki aki hasonló cipoben jár? Szerintem ha összegyulik elég ember (mindenki hozzon magával mégegyet Very Happy ) akkor elérhetünk vmit.

köszi

ui: tudom még odébb van, de hátha idoben elolvassa mindenki és tud rajta gondolkozni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:
Sziasztok!
Legjobb tudomásom szerint ha még nincs meg a szakinfo szigorlat, addig nem vehetsz fel semilyen végzos tárgyat, úgymint meni tréning, szakdoli , vállalati esettanulmány.


Ez egészen pontosan úgy van, hogy a menitréning és a vállalati esettanulmány tárgy felvétele a gyakfélév megkezdéséhez van kötve (a szakdoli meg pláne).
A gyakfélév megkezdésének feltétele (egyebek mellett) pedig a 168 kredit megléte.
Ha jól számolom akkor a SZVszig elbukása 13 kredit mínuszt jelent csak (SZVszig+VIR+szakinfó+Controlling), és asszem 15 a limit, szóval így még beleesel.

De hangsúlyoznám, hogy ezt számold utánam, mert csak fél szemmel tudtam erre koncentrálni perpill....

Amúgy koopert szerintem indítanak, az csak tiszta haszon a sulinak, hülyék lennének kihagyni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 29 Szerda 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

melibaba írta:
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem h vajon indítanak-e oszi félévben kooper-t? Sajnos HK annyira ragaszkodik hozzám és még jó pár velem kezdett emberkéhez hogy újra neki kell futni a számvitel szigorlatnak. Legjobb tudomásom szerint ha még nincs meg a szakinfo szigorlat, addig nem vehetsz fel semilyen végzos tárgyat, úgymint meni tréning, szakdoli , vállalati esettanulmány. Így tehát ezek maradnának a 2007/2008 oszi félévére. Ha jól tudom... Légyszi ha vki tud vmi biztos infót írja meg mert ahány ember, annyi félét mond.

Van még valaki aki hasonló cipoben jár? Szerintem ha összegyulik elég ember (mindenki hozzon magával mégegyet Very Happy ) akkor elérhetünk vmit.

köszi

ui: tudom még odébb van, de hátha idoben elolvassa mindenki és tud rajta gondolkozni



Melibaba!

Ahhoz hogy gyakorlatra menj, nem kell a szakinfo szigorlatodnak meglenni.
De lekéstél, mert én már végigjártam, hogy induljon gyakorlati félév tavasszal, de ez a túlcsúszók topikban szépen leis van írva.
Mi is most csináljuk a számvitel szigorlatot, tehát ez nem akadály. De ez neked nem koopernek számit, hanem sima végzésnek.
A tantárgyak már kiis vannak írva, ha megnézed a Neptun-t.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bolgi írta:



Melibaba!

Ahhoz hogy gyakorlatra menj, nem kell a szakinfo szigorlatodnak meglenni.
De lekéstél, mert én már végigjártam, hogy induljon gyakorlati félév tavasszal, de ez a túlcsúszók topikban szépen leis van írva.
Mi is most csináljuk a számvitel szigorlatot, tehát ez nem akadály. De ez neked nem koopernek számit, hanem sima végzésnek.
A tantárgyak már kiis vannak írva, ha megnézed a Neptun-t.


Köszi, én tisztában vagyok vele h a kooper az nem a gyakorlati félév. Az egy választható "továbbképzés" amiért fizetni kell. Ez mind ok, de tudtommal, csak tavaszi félévben szokták indítani, és arra lettem volna kíváncsi h lennének-e még olyan emberkék akik szintén meg szeretnék csinálni, de nem akarják ezért a köv. oszi félévre passzívot kivenni (mert már nem lesz tantárgyuk amit felvehetnének), hanem lehetne az oszi félév az a bizonyos kooperatív képzés.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 19:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

Ez egészen pontosan úgy van, hogy a menitréning és a vállalati esettanulmány tárgy felvétele a gyakfélév megkezdéséhez van kötve (a szakdoli meg pláne).
A gyakfélév megkezdésének feltétele (egyebek mellett) pedig a 168 kredit megléte.
Ha jól számolom akkor a SZVszig elbukása 13 kredit mínuszt jelent csak (SZVszig+VIR+szakinfó+Controlling), és asszem 15 a limit, szóval így még beleesel.

De hangsúlyoznám, hogy ezt számold utánam, mert csak fél szemmel tudtam erre koncentrálni perpill....

Amúgy koopert szerintem indítanak, az csak tiszta haszon a sulinak, hülyék lennének kihagyni Smile


Köszi Wlaszi, nekem eddig ha jól emlékszem 169 vagy 170 kreditem van, csak úgy tudom h ezeket a tárgyakat ha koopert végzel akkor kell felvenned. Mármint a szakdolit és a vállalati esettanulmányt. De javítsatok ki ha tévedek, mert már kezdek kicsit belezavarodni, mert mindenki mást mond. Eloször gyakfélév aztán a kooper vagy a kettot együtt is lehet?

I'm confused... Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
10 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.