Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 11 Szerda 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
ma voltam benn a suliban, az biztos, hogy államvizsga 30-án és 31-én lesz, a héten küldik az értesítőket.
Konzultáció: 26-án. (benne lesz az értesítőben)
Diplomaosztó: halvány lila gőzük nincs, mert az nem tanszéki, hanem kari rendezvény.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 12 Csütörtök 23:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha megbukom államvizsgán, akkor a 2. félévre diák maradok, vagy már akkor sem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13 Péntek 00:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Peti, ne csináld már....államvizsga után nevetni fogsz az egészen! Smile)
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13 Péntek 00:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
Peti, ne csináld már....államvizsga után nevetni fogsz az egészen! Smile)


vagy nem fogok nevetni. most se teszem, és sajnos nem is tanulok.
attól még érdekel, hogy megszűnik-e a hallgatói jogviszonyom akkor is, ha nem sikerül a vizsga. diákhitel törlesztés miatt fontos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 13 Péntek 21:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
ha megbukom államvizsgán, akkor a 2. félévre diák maradok, vagy már akkor sem?


Na neeeeee ezt neeeee. Tavalyiak azt mondták ha valamiről tudsz mondani 3 mondatot akkor átmentél......
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 14 Szombat 10:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, hogy tudjátok- e, de Kasza Tanár Úr, Turcsány Katalin, és Holyinka lesznek a kérdezők mindkét nap nálunk a záróvizsgán.
Bocsi az elnök nevét, elfeljtettem, de bizots nem Pappné - Kiss - Horváth Katalin az!! Innentől kezdve meg talán van reményünk.
Persze remélem nem fognak csak ugy bejönni, kérdezgetni szépeket Sad Nem tudom, hogy szokott ez működni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 14 Szombat 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez igazán jó hír, a Turcsány Katalin az kicsoda? Mit tanított? Abszolut nem vágom.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 14 Szombat 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ő egy új számvitel Tanárnő. Nem ismerem személyesen, de azt hallottam róla, nem olyan "gonosz" Smile ! Aztán majd meglátjuk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 14 Szombat 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kasza, Holyinka wow wow ez király. Én minimum valami Pappné, Kiss Mariann és mondjuk Holyinka összeálításra számítottam. Twisted Evil
Ez viszont sokkal finomabb
Igazán megnyugodtam....
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 15 Vasárnap 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ist azt hallottam eddig mindenkitől, aki valaha volt államvizsgázni, hogy ha 3 mondatot tudsz mondani a témáról már jó vagy. És ha észrevettétek akkor nálunk eléggé összefüggnek a gazdasági témák. Tehát ha mondjuk anniyra nem vágod akkor átvezetheted arra amit jobban tudsz. Hajrá mindenkinek. Találkozunk államvizsgán
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 15 Vasárnap 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem akarok senkit lehervasztani, de jelezném, hogy a fórumot a mélyentisztelt tanáraink is olvassák...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16 Hétfő 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

háát, nagyon örültem az új híreknek:)
Még annyi kérdésem lenne hogy mindenki, aki 30-án vizsgázik azt 8 órára hívták be vagy érezzem magam kitünteteve???Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16 Hétfő 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem is 8ra hívtak be 30-án, viszont nekem 2. számú bizottság lesz, viszont akit 31-re hívtak be, annak 3. számú. Nem tudom ennek van-e jelentősége...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 16 Hétfő 22:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és akkor ki lesz az 1-es bizottságnál? nekem 31. 8.00 és 3-as. nem lehet, hogy bizotságonként más-más tanár lesz bent? mert elvileg az lenne az értelme a dolognak, nem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már mindenki megkapta az értesítőt? Nekem egyelőre semmi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.