Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merkur írta:
Nem tudom, hogy tudjátok- e, de Kasza Tanár Úr, Turcsány Katalin, és Holyinka lesznek a kérdezők mindkét nap nálunk a záróvizsgán.
Bocsi az elnök nevét, elfeljtettem, de bizots nem Pappné - Kiss - Horváth Katalin az!! Innentől kezdve meg talán van reményünk.
Persze remélem nem fognak csak ugy bejönni, kérdezgetni szépeket Sad Nem tudom, hogy szokott ez működni.


Kedves merkur ezek az infok megbízható forrásból származnak? Mert megnyugtató lenne ha mindkét bizottságban ők lennének, lehet hogy csak az elnök lesz más.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Kedves merkur ezek az infok megbízható forrásból származnak? Mert megnyugtató lenne ha mindkét bizottságban ők lennének, lehet hogy csak az elnök lesz más.


Hány bizottság lesz összesen? Mert jó lenne tudni, hogy számíthatunk-e egy másik összeállítására is. Pölö a III. Bizottság tagjai kik lesznek? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazság szerint két kérdésre lennék kiváncsi:
Az egyik, hogy merkur honnan szerezte ezt az infot, másmint megbízható forrásból-e?
A másik, hogy valaki tudja már, hogy ezek a nevek, melyik csoportbeosztásra érvényesek vajon?
Mert ahogy a dolog körvonalazódik előttem, itt bizony nem egy csoport lesz.

Idézet:
bodzsarb
Elküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 09:13 Hozzászólás témája:
Már mindenki megkapta az értesítőt? Nekem egyelőre semmi.

Bodzsarb én pl ma du kaptam meg a levelet. Sztem ha nem kapod meg péntekig akkor kopogtassál valahol...
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 20 Péntek 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Azon a héten mentem be a gazdasági irodába,amikor le kellett adni a szakdogát, és akkor láttam, az asztalon papírokat, amelyen gazdinfos és más szakok államavizsgáinak a névsora illetve a tanárok nevei voltak leirva.

Én ugy emlékszem, hogy minket két bizottságba osztottak, be ha tévedek elnézést. Az első megy 30-án, a második 31-én. Én 31 -én megyek és a III. számú bizottságba vagyok beosztva.
Mindkét napon az említett tanárok nevei voltak leírva. Innentől kezdve nem tudok mit mondani, majd meglátjuk hogy lesz.
Nem tudom elég biztos forrás e, az biztos, hogy a gazdasági irodában olvastam. Ja és mikor megkérdeztem, hogy ezekből a papírokbol elvihetek egyet, gyanusan mosolyogtak rám. Wink

Hát ennyi, remélem hogy nem váltottam ki tömeges lelkesedést, vagy ki tudja mit, én csak leírtam amit láttam.
A többi már a sulin múlik, no meg majd rajtunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Aslan



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 22:19
Hozzászólások: 42
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22 Vasárnap 00:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Thx az infót
_________________
Hmmmm mit is mondhatnék még....Jah
FUN WITH STAKE
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 24 Kedd 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ki hogy halad? Menedzsment rulez! Ennyi okosságot... Árulja már el vki, hogy ezeket mi HOL tanultuk? Biztos bennem van a hiba, de hogy az államvizsga 1/4-éd tegy ki egy olyan témakör amiről azt sem tudom milyen tárgyból tanultuk azért elég furcsa. Sztem a számviteli tv jobban menne mint ez a tervezés-szervezés-irányítós bullshit. Vagy csak nekem problémás?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 01:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Ki hogy halad? [...] ...ezeket mi HOL tanultuk?


Nekem akárki akármit mond, para van.

És nem vagy egyedül. Nekem sem ismerősök a menedzsmentes dolgok. Szerintem ezek menedzseres témák, csak átkeveredtek hozzánk is. Persze tök jó, hogy államvizsgára kell őket megtanulni. Szóval én egyelőre el vagyok keseredve. De 1 hét múlva már mindenki túl lesz rajta. Vagy így, vagy úgy...

Remélem azért a csütörtöki tájékoztató után okosabbak leszünk.

Amúgy a szakdogás prezentációról mi tudható? Hány dia? És mi legyen benne?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most bezzeg mit nem adnék egy marketing tételért az államvizsgán! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 25 Szerda 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
FONTOS!

Mielõtt valaki észnélkül elkezdene magolni vagy puskázni, érdemes megnézni a 2-3-4 tételt mert ott szerintem valami kavarc van, különben lesz nagy meglepetés. Ha elolvassátok elég nyilvánvaló hogy köze sincs a címhez.
A 2. tétel a 3-alatt van kidolgozva.
A 4. tétel a 2. alatt
A 3. tétel a 3.nak egy része +5. eleje szla, száll. levél tartalma,
3. valamilyen szinten részhalmaza a 2.-nak
Tudom ez rohadt bonyolultan hangzik, el voltam vele amíg kibogoztam, de szerintem ez van. Jelzem ez mind szigorúan IMHO! Jó lenne ha valaki még megnézné, akkor ha lesz idõm javítom.


Ezt egy tavaly info sziges hozzászólásomból idéztem, és a kidolgozott államvizsga tételeknél ugyanez a helyzet. Most sem tűnt fel első olvasásra, csak amikor a tétel végén elolvastam a címét. (Nehogy félre értse aki dolgozott az áll vizsg tételek kidolgozásával, nem Őt hibáztatom, csak ugye megörököltünk egyszer valakitől ezt az IIR tételsort, és ugyanez volt a szigorlat és most az államvizsga alapja is) Ugye nem mondjátok komolyan hogy ez senkinek nem tűnt fel, hogy köze sincs a kidolgozásnak a címhez? Shocked Elküldöm Wlaszinak a (SZERINTEM jó) javítást.
üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 26 Csütörtök 17:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aki nem volt a mai konzultáción, annak néhány hasznos információ az államvizsgával kapcsolatosan.

Először a PPT-t kell majd bemutatni, utána jönnek majd a tételek felmondásai. A fájlt floppyn is és CD-n is vigyük (megkockáztatom még a pendrive-ot is - hátha), mert nem lehet tudni, hogy milyen lehetőségeket biztosítanak nekünk.
A PPT-re kb. 5-10 perc jut, legyen alapos munka, készüljünk fel belőle rendesen. Többnyire arra kiváncsiak, hogy milyen hasznos dolgokat tanultunk meg a gyakorlat alatt. Jó, ha van benne grafikon (amiről sokat lehet beszélni), esetleg SWOT analízis (ha volt a szakdolidban). Amit nem kérnek: az a tartalomjegyzék! A végére ajánlatos odaírni, hogy "Köszönöm a figyelmet!" A másik tanács volt, hogy az elején álljunk fel, mutatkozzunk be, és mondjuk el röviden miről beszélünk - és hogy "kezdhetem-e a gyakorlati résszel" kérdés is elhanghozhat.
Nem kell sok dia, mert úgysem jut rá elég idő (kb. 10-15 az optimális - ha jól vettem ki a tanárok szavaiból).

Vizsgánál ha lehetséges, akkor minél többet írni a lapra, mert így kevesebbet kell kérdezni.

Ajánlatos átnézni az aktuális híreket, esetleges hazai mutatókat - jó pont!

Mindenkinek kéz- és lábtörést!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29 Vasárnap 18:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnapra és holnaputánra minden kedvess kolleginának és kollégának sok sikert kívánok!!!!
Nagy para van nálam. Nálatok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29 Vasárnap 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük, viszont mindenkinek!

Hát hogy para van e az nem kifejezés! Csak túléljük vhogy...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30 Hétfő 02:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

para, para, para.

úgy vagyok most, mint 1 hete. ha "belehúzok", akkor szerintem simán buktathatnak. ha jót sikerül megkaparintanom, akkor lehetek még 4-es, 5-ös is. igazából már fáradt, reményvesztett és ideges vagyok. és így nem lehet tanulni...

mindenkinek nagy kalappal!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30 Hétfő 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló mindenki!
Jelentem ma leállamvizsgáztam.
Tök korrekt volt mindenki, a holnapiaknak annyi, hogy a prezit nem kellett bemutani, az elnök a gyakorlatra kíváncsi, hogy te hogy csinálnád és miért.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 30 Hétfő 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Helló mindenki!
Jelentem ma leállamvizsgáztam.


Gratulálunk! Kik voltak bent? Késedi-Kasza-Holyinka-Turcsányi négyes? Mennyi ideig mondatták a tételeket? Húzott vki nemzetközi pü-et, vagy monetáris uniót? Smile

A kompromittáló dolgokat inkább mail-be írjátok meg. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.