Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 30 Kedd 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként mikor is lesz az államvizsga Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Dec. 30 Kedd 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudomásom szerint jan 27-28-29 +- egy nap Razz
Jan 20-án pedig lesz valami konzultáció szeruség.
Ezeket a dátumokat Schmucktól tudom, azért reménykedem egy hivatalosabb TO-s, GTI-s megerosítésben mostanság Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 02 Péntek 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem lenne egy olyan kérdésem az államvizsgával kapcsolatban, hogy:

(most jön a felvezeto szöveg Razz )

Olvastam a keleti honlapján valahol, hogy az államvizsgára csak azok mehetnek, akiknek az államvizsga napja elott 15 nappal teljesült minden, az alaptantervben eloírt tárgya; ergo: megvan a 210-15 (szakdolgozat) = 195 kreditje. (nem beleszámolandó az átlag javítása érdekében felvett extra, szabadon választható+egyéb tárgyak kreditjei).


Szóval a kérdés: akinek jelenleg mondjuk csak egy...mittudomén költségelemzés&kalkuláció tárgya hiányzik (), s azt nem teljesíti január 27-15=jan.12ig, akkor az majd csak nyáron államvizsgázhat?
(kicsit életszerubb példával: aki most nyomja majd le a szakinfó szigót, mint utolsó tárgyát a keletin (minden más tantárgy már zsebben)...de csak pl. január 18.án...akkor az siker esetén se mehet a mostani államvizsgára?)

Vagy ez csak egy maradék dolog a honlapon?

Ti mit tudtok errol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 02 Péntek 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hivatalosan nem mehet, ez tuti. Nemhivatalosan meg már tudja a fene...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 02 Péntek 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi: akkor te miért a jan.20.-ai szv szigóra jelentkeztél?

Vagy neked még más is hiánycikk? Azt hittem: neked már csak a szv szigó...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 02 Péntek 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen, meg egy esettanulmány meg a szakdoga. Ebbol a szakdoga biztos hiányozni fog államvizsgáig, tekintettel arra, hogy csak egy vázlat van meg belole Smile
Nem úgy alakult ez a félévem ahogyan terveztem. Nem mondom, hogy rosszabbul, csak nem úgy...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 02 Péntek 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bakker ezt honnan olvastátok? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 02 Péntek 21:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pl: A szakdolgozat készítésének, a szakmai gyakorlat és a záróvizsgák rendjének szabályozása:
Idézet:
"A záróvizsgára bocsátás feltételei:
a) végbizonyítvány (abszolutórium) megszerzése;
b) a bíráló által elfogadott szakdolgozat."


De szerintem a TVSZben is benne van valami hasonló (most hadd ne túrjam elo)

Ám mint mondottam: az elmélet és a gyakorlat egybeesése korántsem 100% A TO-t kellene meginterjúvolni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 02 Péntek 21:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na ja, de én azt nem látom hova lenne ez tvsz szerint leirva h 15nappal meg kell lennie mindennek?! Amugy tiszta ügy!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 03 Szombat 00:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd reggel utánanézek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 03 Szombat 10:38    Hozzászólás témája: Ávizsg Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali és BUÉK mindenkinek! Very Happy

Ugye, ami itt fennt van gazdinfon államvizsga tételek elegendoek (remélem mert 200 oldal Sad ) lesznek majd a végso megmérettetésen? Gondolok itt a 2008-as infos és a 2007-es gazdasági tételekre. Mellesleg ezt ugye elég egyszer elolvasni Very Happy MERT ennyi baromságot nem fogok megtanulni az fix Cool Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 03 Szombat 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát a reggel 1 kicsit elcsúszott...de íme:

"Az indexek leadása a Tanulmányi Osztályon, a nyelvvizsga-bizonyítvány bemutatásával együtt:
Határido: a záróvizsgát megelozo 15. nap."


"6. Határidok elmulasztásának következményei
...
· További késedelem esetén a hallgató csak a következo záróvizsga idoszakban tehet vizsgát."


És amit Wlaszi is írt:

"1. Záróvizsgára bocsátás feltételei:
A záróvizsgára bocsátás feltételei:
a) végbizonyítvány (abszolutórium) megszerzése;
b) a bíráló által elfogadott szakdolgozat.

Az abszolutórium kiadásánál különösen vizsgálni kell a következok meglétét:
a) intézményi nyelvi kritériumvizsga teljesítése (5.§ (4) pont),
b) a testnevelés követelményeinek teljesítése,
c) az eloírt szakmai gyakorlat teljesítése."


Mindezeket a honlapról letöltheto szzsz-06_09_01-csak+szoveg.pdf-ben találhatjátok...

Kinek mi a vélménye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 03 Szombat 13:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, bár nem tulzottan lettem töle boldog. Asszem vagyunk vagy kb 30an akinek csak a számvitel szigon múlna az egész! Tudom, hogy ez nem az a topic, de mégis ettol függ ez a téma!Nem értem ezt a rendszert, mármint hogy miért nem mehetünk Isten hírével?! De nem, nemcsak nekünk nyug már ez az egész?!Ja, remélem dolgoznak a neptunosok hétfon, mert nem tudom ti hogy vagytok, de az én dec.22-ei utalásom még mindig sehol!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 03 Szombat 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo: írták a neptunosok, hogy a 2008as utalások majd csak 2009. (de fura leírni:D) jan.5-tol lesznek bent a neptunban...

No para. Viszont amennyiben a jan.6.-i szv szigódra kell a pénz, akkor még ötödikén délelott nézd a rendszert, s jelentkezz rá...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 03 Szombat 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sajnos ez az ábra....de azért kösz az infot!! JA majdcsak tudunk jelentkezni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
30 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.