Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 08 Csütörtök 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen! Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 12 Hétfő 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Kérdezni szeretnék:

A letöltéseknél található kidolgozott államvizsga kérdések mennyire váltak be tavaly?
(szinte semmit sem változtak a kérdések 2 éve)

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 12 Hétfő 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kérdések valóban nem változtak az elmúlt 2 évben, tehát a legutóbb államvizsgázott hallgatók is az alábbi kidolgozott tételekbol tanultak. Illetve ezek rövidített változatából, mert az államvizsgán nincs ido 4-5 oldalt elmondani. Ennek tudatában kijelenthetjük, hogy elég jól beváltak a tételek / kérdések.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 12 Hétfő 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Petya!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 16 Péntek 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki kapott már valamilyen hivatalos értesítot az államvizsgával kapcsolatban bármilyen formában? Vagy csak érzésre kell mennem? Smile Szerintem már idoszeru lenne vmi tájékoztatás, még a 20-i nagy nagy tájékoztató elott
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zsé



Csatlakozott: 2007.05.29. Kedd 17:12
Hozzászólások: 11

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 16 Péntek 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A diploma birálat leadásakor kaptam 1 borítékot a GTI-n amiben benne volt mikor, melyik terembe kell mennem vizsgázni. Egyébként ki vannak téve a C épületben az idopontok,h kinek mikor kell mennie...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 18 Vasárnap 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
A diploma birálat leadásakor kaptam 1 borítékot a GTI-n amiben benne volt mikor, melyik terembe kell mennem vizsgázni. Egyébként ki vannak téve a C épületben az idopontok,h kinek mikor kell mennie...


Köszi! Jövohéten akkor én is megnézem, mert még nem kaptam meg a borítékot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 18 Vasárnap 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A GTI folyosón van egy lista (nem tudom hol, a vitrinben talán?) és ott van mindenki kiírva. De azért a borítékot szerezd meg.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 18 Vasárnap 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rendben, köszi! Valószínuleg hétfon bemegyek a GTI-re megszerezni az értesítot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20 Kedd 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noha egy picit illetlenség ilyet írni, én azonban mégis megkérném azt, aki végig maradt az áv tájékoztatón, hogy írjon már pár érdekes gondolatot, ha volt egyáltalán. Én a pü-i tájékoztató után leléptem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20 Kedd 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Noha egy picit illetlenség ilyet írni, én azonban mégis megkérném azt, aki végig maradt az áv tájékoztatón, hogy írjon már pár érdekes gondolatot, ha volt egyáltalán. Én a pü-i tájékoztató után leléptem.


Te kis lógós
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20 Kedd 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az elhangzottak szigorúan titkosak Razz, mivel az államvizsga bizottságok is olvassák a fórumot

Egyébként hasonlóakat említettek marketingbol és vállgazdból is, mint pénzügybol. Ezzel gondolom elárultam a lényeget Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20 Kedd 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Az elhangzottak szigorúan titkosak Razz, mivel az államvizsga bizottságok is olvassák a fórumot

Egyébként hasonlóakat említettek marketingbol és vállgazdból is, mint pénzügybol. Ezzel gondolom elárultam a lényeget Smile


Vállgazdból Kasza volt aki infózott? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 20 Kedd 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Vállgazdból Kasza volt aki infózott? Smile


Igen Kasza volt és nem sokat mondott, de egy a lényeges infó, a környezetvédelemmel foglalkozó 29. tétel NEM LESZ!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 21 Szerda 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
noodleey írta:
Vállgazdból Kasza volt aki infózott? Smile


Igen Kasza volt és nem sokat mondott, de egy a lényeges infó, a környezetvédelemmel foglalkozó 29. tétel NEM LESZ!!!


Jujjdejó Smile)

Esetleges vizsgabizottsági tagokról nem repesett vmi hír?

Ja és Holyinka valami érdekes infót mondott? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
32 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.