Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Index leadás!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26 Hétfő 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
sisqoboy írta:
nagyon köszi a kiirást most megkönnyebbültem 2nap izzadás után!!!
már csak a gyakorlaqti papíromat kéne leadni valakinek....
papné már nem elérhető....
hümmm hümmm


vidd be a GTI titkárságra és kérd meg az ott dolgozó hölgyeket, hogy tegyék be Pappné fakkjába. nekem legalábbis azt mondta, amikor beszéltem vele, hogy oda kéri a gyakorlati helyes papírokat...



hálás köszönet! az ötletért!
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellóóó
Megtudja valak imondani, hétfőn is lelehte még adni az indexet? Vagy péntek délelőtt már csak? Vagy délután is nyitva lesz a TO?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Hellóóó
Megtudja valak imondani, hétfőn is lelehte még adni az indexet? Vagy péntek délelőtt már csak? Vagy délután is nyitva lesz a TO?


13:00-15:00 között van nyitva a TO, és akkor le lehet adni még.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De én azt hallottam még hét elején hogy pénteken csak délelőtt...Akkor hétfő nem? Vagy a délutáni erre vonatkozott?
Asszem bonyolult vagyok! Ja és ezer hála a villámgyors reagálásodra!!! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
De én azt hallottam még hét elején hogy pénteken csak délelőtt...Akkor hétfő nem? Vagy a délutáni erre vonatkozott?
Asszem bonyolult vagyok! Ja és ezer hála a villámgyors reagálásodra!!! Very Happy


Ez a hétfői nyitvatartás volt. És nem "hallani kell" hanem olvasni a főoldalt
A hét eleje óta 2x is változott a felállás....

(najó, nem mondom, hogy az a szentírás, de nem árt követni Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Nono írta:
De én azt hallottam még hét elején hogy pénteken csak délelőtt...Akkor hétfő nem? Vagy a délutáni erre vonatkozott?
Asszem bonyolult vagyok! Ja és ezer hála a villámgyors reagálásodra!!! Very Happy


Ez a hétfői nyitvatartás volt. És nem "hallani kell" hanem olvasni a főoldalt
A hét eleje óta 2x is változott a felállás....

(najó, nem mondom, hogy az a szentírás, de nem árt követni Smile )



Oké, oké. Olvastam is, de az tárgyfelvét volt konkrétan. Indexről ott nem volt szó. Habár logikus hogy előbb kell felvennem a tárgyat, majd utána írom be az indexbe... Na hagyjuk Akkor azt hiszem bepróbálkozok egy hétfővel. Köszönöm szépen...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 08 Péntek 11:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na persze, Hétfőt mondanak, de annyi eszük van, mint egy egysejtűnek Twisted Evil Nem is gondolnak arra, hogy nem mindenki a suli mellet lakik, vki sokkal messzebb Exclamation . Továbbá nem a saját hibámból nem tudtam leadni szerdán. Kedden beviszem, ha rinyál, választhat: vagy a torkán tolom le az indexet, vagy a hátsójába dugom fel Twisted Evil
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.