Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
tárgyfelvétel 2007/2008/02
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
A most kirakott "házi" órarendekkel, és azt megalapozó kandós órarendhez egy kérdés:
Vegyük alapul a példához a Controlling EA-t. A kari pdf-es és a most készült órarend szerint is az páratlan héten van. A félév tanulmányi ügyrendje szerint a naptári és az iskolai ps/ptlan hetek megegyeznek. Viszont a neptunban lévő órarend szerint a Controlling EA a most következő héten van, ami viszont naptári hét szerint páros (és ugye a neptun is így sorszámozza a heteket). Akkor most merre hány óra?


helyes a bőgés Smile már javítom...
és kösz.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
helyes a bőgés Smile már javítom...
és kösz.

III. évfolyam.
A fájl neve mondjuk utal rá.
Csak kukacoskodás, ha már lehet javítani. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:

III. évfolyam.
A fájl neve mondjuk utal rá.
Csak kukacoskodás, ha már lehet javítani. Wink


jah, azt is elfelejtettem átírni. kösz
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én ezt a ps/ptlan-t már nem is figyelem...asszem az utóbbi félévekben annyit kavartak vele (és szartak az ügyrendre), hogy

de thx a gyors reakciót...javítva Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

helyes a bőgés Smile már javítom...
és kösz.


Még annyi kiegészítés talán, hogy a "belső" hétsorszámozást alapul véve viszont helyes a megjelölés: az említett Controlling EA-t pl. így jelöli, hogy mikor van: 1,3,5,7,9,13,15 hét. Tehát eszerint valóban páratlan. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
aramoro írta:

helyes a bőgés Smile már javítom...
és kösz.


Még annyi kiegészítés talán, hogy a "belső" hétsorszámozást alapul véve viszont helyes a megjelölés: az említett Controlling EA-t pl. így jelöli, hogy mikor van: 1,3,5,7,9,13,15 hét. Tehát eszerint valóban páratlan. Cool


sztem ebben az össze-visszaságban az egyetlen igazán biztos információt a naptári páros-páratlan hetek jelentik, ezért is használtam azt (elsőre pont fordítva), hiszen azt megtudni elég egy bármilyen asztali naptár és nem kell számolgatni Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha valaki olthatatlan vágyat érez a magic nevű fantasztikus adatbázis-kezelő késő este (csütörtök, 18:00-20:20) történő megismerésére, most szabadult fel egy hely az egyik kurzuson. gondoltam szólok... Wink
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
ha valaki olthatatlan vágyat érez a magic nevű fantasztikus adatbázis-kezelő késő este (csütörtök, 18:00-20:20) történő megismerésére, most szabadult fel egy hely az egyik kurzuson. gondoltam szólok... Wink

Csak mazochistáknak? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
aramoro írta:
ha valaki olthatatlan vágyat érez a magic nevű fantasztikus adatbázis-kezelő késő este (csütörtök, 18:00-20:20) történő megismerésére, most szabadult fel egy hely az egyik kurzuson. gondoltam szólok... Wink

Csak mazochistáknak? Smile


kizárólag - mit gondolsz, én miért vagyok ott? Very Happy
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem,hogy kivel kell beszélni akkor ha egy tárgyból(kereskedelmi informatika) beteltek a gyak.helyek és nem tudok feljelentkezni... Sad ...és másról is tudok aki szintén nem fért fel...
Meg még egy kérdés:Ha tudja vki,hogy van nyitva csütörtökön a HÖK az légyszi írja le nekem!

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a vicc az, hogy én tavaly megfogadtam, hogy csakazért is elmegyek magicre..mert az a **** bevinfell tanár tehet egy szivességet, ott nem tart, hogy kérdést tehessen fel nekem...stbstb.
De fél kilenckor még ígysincs kedvem hozzá Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
a vicc az, hogy én tavaly megfogadtam, hogy csakazért is elmegyek magicre..mert az a **** bevinfell tanár tehet egy szivességet, ott nem tart, hogy kérdést tehessen fel nekem...stbstb.
De fél kilenckor még ígysincs kedvem hozzá Smile


őszintén szólva én megnéztem a többi lehetőséget (Szenes és Belléné versenyeztek még), aztán győzött a magic (este fél 9 ide vagy oda) Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem,hogy kivel kell beszélni akkor ha egy tárgyból(kereskedelmi informatika) beteltek a gyak.helyek és nem tudok feljelentkezni... Sad ...és másról is tudok aki szintén nem fért fel...
Meg még egy kérdés:Ha tudja vki,hogy van nyitva csütörtökön a HÖK az légyszi írja le nekem!

Köszi


Farkas, Holyinka, Schmuck...ebben a sorrendben. (tárgyhoz kiírt tanár, tavalyi tanár + szerintem most is ő intézi, nik-es neptunos aki sztem konkrétan be fogja állítani)

Hétfő-Csütörtök: 9.00-15.00
Péntek: 9.00-13.00
legalábbis ez van kiírva a honlapjukra....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 02:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálam is a Magic győzött, mi a baj vele? Csak a késői időpont vagy más is?
Gondolom nem kártyázni fogunk? Már eladtam a gyűjteményem.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Haller Mindenkinek!

csak szólok, hogy ne éljétek bele magatokat a magic oktatásba. én ugyan csak vizsgázni mentem be, de mások mondták, hogy a vége felé már a tanár sem járt....sőt a tanár mondta, hogy járni sem kell, mert egy két oldalas összefoglalóból meg lehet írni a zh-t....aminél mindent használhattunk és asszem 10 teszt kérdés volt.

de lehet próbálkozni.....Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
8 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.