Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
tárgyfelvétel 2007/2008/02
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyelőre nem megerősített infó!!!

Számvitel II:
L0: Hétfő 11:20 12:50
L1: Hétfő 13:00 14:30 (Özséb)
L2: Hétfő 14:40 16:10 (Özséb)
L3: Hétfő 16:20 17:50 (Paksy)
L4: Hétfő 18:00 19:30 (Paksy)

Pénzügy II.:
L0: 02. 08, 02. 15, 02. 22 (Szerda) 14:40 18:40
L1: Szerda 9:40 11:10
L2: Szerda 11:20 12:50
L3: Szerda: 13:00 14:30

Vezetés és szervezés:
L0: Kedd 14:40 16:10
L1: Kedd 16:20 17:50
L2: Kedd 18:00 19:30
L3: Hétfő 18:00 19:30
L4: Hétfő 16:20 17:50

egyelőre nem megerősített infó!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Képzeljétek a kgk honlapján ki van írva hogy a neptun átmenetileg nem üzemel a kijavítás folyamatban van.

Hát nem aranyosak?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Képzeljétek a kgk honlapján ki van írva hogy a neptun átmenetileg nem üzemel a kijavítás folyamatban van.

Hát nem aranyosak?


Aranyosak lennének, ha legalább egy időpontot mondanának hozzá, amikor már biztosan menni fog.

Én még csak reggel 7:55 óta próbálkozom azóta, kb. 2-3x sikerlt bejutnom, de a tárgyfelvételre rányomni már nem tudtam. Viszont a Neptun 8:02-ig teljesen tökéletesen működött. Hát nem érdekes ez??? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha nem tévedek, ez azt jelenti hogy spóroltak valamin, amin nem kellett volna. Szerverek, sávszélesség vagy ilyesmi. Aki ért hozzá, felvilágosíthatna.

Egyébként ki az a Paksy + Özséb a számvitel II. -nél?
Aki tudja, megírhatná! Most nem HK tartja a számvitel 2-őt?
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Egyébként ki az a Paksy + Özséb a számvitel II. -nél?


Paksy az számvitel gyak tanár, az biztos, nekünk ő tanította a gyakorlatot, és egész jól tanít. Gondolom a másik is gyaktanár...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még egyszer se sikerült belépnem reggel óta.
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy az előzetes tárgyfelvételnél is vannak-e létszámkorlátozások? Mert ha nincsenek, akkor engem nem nagyon zavarna a mostani állapot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tsiga írta:
Még egyszer se sikerült belépnem reggel óta.
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy az előzetes tárgyfelvételnél is vannak-e létszámkorlátozások? Mert ha nincsenek, akkor engem nem nagyon zavarna a mostani állapot.


igen, természetesen vannak létszámkorlátok és természetesen senkit sem érdekel, hogy ha a rendszer hibái miatt nem tudsz egy Neked időben jó kurzust felvenni. ilyeneken már meg sem szoktam lepődni... elvégre hogy' is akarhatunk mi dolgozni, hogy megteremtsük a megélhetésünk alapjait, pl azokban a hónapokban (vagy bármikor), amíg a főiskola nem utalja az ösztöndíjakat?
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tsiga írta:
Még egyszer se sikerült belépnem reggel óta.
Azt nem tudjátok véletlenül, hogy az előzetes tárgyfelvételnél is vannak-e létszámkorlátozások? Mert ha nincsenek, akkor engem nem nagyon zavarna a mostani állapot.


vannak. Ez ugyanolyan mint a reghét. Amit most felveszel az a tiéd (kivéve, ha olyat vettél fel amit nem vehettél volna).
De igazából ennek akkor lenne tétje, ha meglenne minden tárgy időpontja, és akkor már most elkezdhetnél kombinálni a számodra legideálisabb órarenddel.
Ám mivel az a gyakorlat, hogy reghéten és még utána 1 hétig minden a feje tetejére áll (kopp-kopp), az ideális órarended akár "katasztrófába" is torkolhat. Ennyi. Persze kurzust mindig könyebb leadni mint felvenni, szóval ha van egy helyed, akkor máris 25% az esélyed, hogy jó helyed van...(általában ugye 4 kurzus van...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 14:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

'sza meg!!!
Nekem nem mindegy, mikor vannak a kurzusok, egy évfolyamon belül is elég gáz összeállítani, de én elsős és másodikos tárgyakat egyszerre csinálok, már az előző félévben is ezen szívtam, bár akkor még Végh Norbert betett mindenhova, ahova kértem, egy szó nélkül, de nem hiszem, hogy ez most is így lesz. És most itt szívok, amikor holnap HK-nál különbözetizek!!!! Tudomm, hogy off, de tett már nála valaki különbözeti vizsgát????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi az hogy különbözeti vizsga? És mi az hogy HK-nál? Hát nem írígyellek az biztos.

Aki fórum közelébe van sikerült valakinek felvenni tárgyat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Mi az hogy különbözeti vizsga? És mi az hogy HK-nál? Hát nem írígyellek az biztos.


Aki fórum közelébe van sikerült valakinek felvenni tárgyat?


feltételezem a kollega műmájerről jött át, vagy azzal párhuzamosan csinálja a gazdinfót. Nekik csak 2 félév van HK-val, és nem vizsga, hanem félévközi. Ebből kifolyólag HK nem ismeri el egyenértékűnek a 2 tárgyat...bár sztem a különbözeti nem más mint hogy aláírást elfogadta, de vizsgáznia kell..

Gondolom erről van szó...(vagy pedig más suliból jött tsiga, de a képlet kb ugyanez)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát különbözeti vizsga, mivel nem ad felmentést, hiába tanultam már máshol. Evil or Very Mad Óráira meg nem tudtam bejárni, mivel épp más órám volt abban az időben. Én sem irigylem magam.
Még mindig nem sikerült bejutnom, ha ez vígasztal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja, más suliból, de ugyanúgy vizsga volt belőle, nem félévközi, na mindegy, a könyvét megszereztem, abból tanulok, de fogalmam sincs milyen feladatokat vettek. Nem offolom tovább a topicot, ha rendeződnek az állapotok a tárgyfelvételnél, nem írná ki valaki a hírek kközé? Lécci-lécci-lécci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hey ho, Silver!

vir-t és az info szigorlatot már sikerült felvennem Smile bár azt még nem tudom, hogy pl. vir milyen időpontokban lesz...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sikerült mindent felvennem, itt egy default órarend (mindenből L0 és L1):



Akinek nem egyértelmű, ez egy 6. féléves órarend. Smile Bocs, hogy széthúzza az oldalt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.