Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
tárgyfelvétel 2007/2008/02
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22 Vasárnap 12:58    Hozzászólás témája: tárgyfelvétel 2007/2008/02 Hozzászólás az előzmény idézésével

január 23-án 8:00-kor kezdődik az előzetes tárgyfelvételi időszak. sajnos jelenleg több tárgy is hiányzik a felvehető tárgyak közül, szóval nem árt itt gyűjteni az ezekre vonatkozó információkat.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...


A hozzászólás legutóbb aramoro által 2007 Szept. 19 Szerda 16:38-kor lett szerkesztve, összesen 7 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22 Vasárnap 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, összeszedtem. megfigyeléseim szerint a következő tárgyak nem találhatóak a gazdinfó mintatanterv szerinti listában (vagyis a Tárgyak/Tárgyfelvétel link alatt. a Tárgyak/Tárgyfelvétel (szab. válasz) alatt ott vannak, de ott meg csak neptun-kód alapján érdemes rákeresni, lévén ott 650+ oldalnyi tárgy van felsorolva. vmiért az az érzésem, hogy itt a főiskolán oktatott minden tárgy szerepel...)

tehát a lényeg:

elsőéveseknek:
a mintatanterv szerint a második félévre kiírt tárgyakból csak a Környezetgazdaságtan hiányzik, neptun kódja GGTKO121NK

másodéveseknél ezek hiányoznak:
Adatbázis-kezelés (NSTAB1GANK)
Információs rendszerek (NSTIR1GANK)
Üzleti kommunikáció (GGTUK121NK)

harmadévesek - Ti nyertetek, szvsz itt kb vagy 7 tárgy hiányzik (sajnos neptun-kódot nem tudok mindegyikhez)
Vezetői információs rendszerek
Külkereskedelmi ismeretek (GGTKU121NK)
Projektmenedzsment (GGTPM121NK)
Piackutatás (GGTPK121NK)
Kereskedelmi informatika(NSTKI1GANK)
választható informatikai tárgy (tavaly itt a Bev. inf. ell. és a Magic szerepelt, idén már hallottam olyat, hogy más tárgyak is lesznek. aki bővebb infoval rendelkezik, szóljon Smile)
választható gazdasági tárgy (itt ugyan szerepel két olyan tárgy, ami most volt az őszi félévben (Nemzetközi marketing illetve Költségelemzés és kalkuláció), tavaly tavasszal Termelésmenedzsment és Üzleti tervezés volt...)

elvileg a hiányzó tárgyakat fel tudod venni úgy, hogy a neptun-kód alapján rákeresel a szabadon választottak között, de mint majd' minden, ez is csak akkor lesz biztos, ha már ki tudtuk próbálni. (és akkor még nem is említettük, hogy holnap egy nap alatt fogja megrohanni a rendszert 10.000+ ember, tehát lehet, hogy megint nem fogunk bejutni... Confused )

a NIK-hez tartozó infos tárgyakkal (adatbázis, info.rendszerek, választható info.tárgy, vir, kerinfo) kapcsolatban talán tudok majd megoldást keríteni, a nikes neptun-rendszergenya elég jó fej, de hogy a GTI-tárgyakkal mi lesz, az még kérdéses.
holnap reggel 8:00-kor meg úgyis kiderül minden Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...


A hozzászólás legutóbb aramoro által 2006 Jan. 22 Vasárnap 17:48-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22 Vasárnap 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hm, hogy érted, hogy valami meg van hirdetve, vagy nincs? Mert próbaképpen listáztam pl. a Statisztika tárgyakat, ezek mindegyikéhez tartozott is időpont, de mindengyik erre a félévre vonatkozott, nem tavaszi féléves (2006-os) időpontokat látok hozzájuk.
Vagy te milyen trükkel tudod megtekinteni a már tavaszi félévés adatokat? Nálam ugyanis még mindig a 2005/06/1 van érvényben, és nem is látom, hogy valahol lehetne váltani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22 Vasárnap 17:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Hm, hogy érted, hogy valami meg van hirdetve, vagy nincs? Mert próbaképpen listáztam pl. a Statisztika tárgyakat, ezek mindegyikéhez tartozott is időpont, de mindengyik erre a félévre vonatkozott, nem tavaszi féléves (2006-os) időpontokat látok hozzájuk.
Vagy te milyen trükkel tudod megtekinteni a már tavaszi félévés adatokat? Nálam ugyanis még mindig a 2005/06/1 van érvényben, és nem is látom, hogy valahol lehetne váltani.

amire úgy hivatkoztam, hogy meghírdetett, azok a tárgyak, amik a Tárgyak/Tárgyfelvétel alatt 6. félévesként vannak kiírva. ezekhez mérten írtam össze azokat a tárgyakat, amik a tapasztalatok szerint a 2-4-6. félévben esedékes tárgyak (kivéve, ha vki már korábban felvette őket)

az én gondom valójában az, hogy a keresés Tárgyak/Tárgyfelvétel oldalon csak azokra a tárgyak ad ki eredményt, amelyek jelenleg is szerepelnek a listában (pl. ha a kerinfora keresel rá, nem talál semmit)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22 Vasárnap 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hm-hm, most olyasmi történt, amire eddig még nem láttam példát sok éves főiskolai tartózkodásom alatt... vmikor 18:00 és 22:30 között megjelentek az eddig hiányzó tantárgyak a neptunban...

mondjátok hogy paranoid vagyok, de lehet, hogy tisztelt tanáraink után már a neptunos srácok is hozzánk járnak informálódni? Twisted Evil
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 22 Vasárnap 23:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

választható gazdasági tárgyak 6. félévben:

Termelésmenedzsment (Elek Györgyné)
Stratégiai tervezés (kurzus még nincs kiírva)
Nemzetközi marketing (Hoffmann Judit - akinek már volt külkere, tudja ki Ő)
Üzleti tervezés (Lákyné Pomázi Ildikó)
Adózási ismeretek (kurzus még nincs kiírva)

menet közben vettem észre, hogy a strat.tervezés és adózási ism. tárgyaknál van egy megjegyzés, ami alapján én arra következtetek, hogy ezek kooperes tárgyak...

választható informatikai tárgyak 6. félévben:
Magic (Nádasy Gábor)
Fejlesztő rendszerek adatbázis-kezelése (Belle Csabáné)
Bevezetés az informatikai ellenőrzésbe (Dr. Szenes Katalin)

ahol tudtam, neveket is írtam a tárgyak után (hátha vkinek az is szempont a választásnál, hogy ki tartja az adott tárgyat... Wink )
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 06:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem néhány perce 3 oldalas volt a tárgyfelvétel, most már 4. Valami fejlesztés folyik még ilyenkor is? Nem tudom kinézni, mi változott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Atis



Csatlakozott: 2004.09.26. Vasárnap 13:21
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 08:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó!

Természetesen most is befagyott a neptun. "Aki felelős a neptunért, az monnyon má le!". Na jó, de ha állítólag szakembernek tartják magukat, akkor már csak a szégyen elkerülése végett is javítsák meg. Remélem olvassák az illetékesek. Én is úgy fogok majd vizsgázni, hogy ha nem sikerül, akkor hibaüzenetet írok a lapra, és a tanárnak esedeznie kell majd, hogy írjam rá a jó megoldásokat, mert addig nem fejeződhet be a vizsga. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Atis írta:
"Aki felelős a neptunért, az monnyon má le!"


teljesen egyetértek, de ha szabad kérnem az ilyen postokat a megfelelő topikba írd (ott most egyébként is nagyobb élet van/lesz), ide: http://forum.gazdinfo.hu/viewtopic.php?t=42
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noh, még mindig nem sikerül. Lehet megyek vissza aludni és hagyom a fenébe. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A f...m kivan a NEPTUN-nal tök jó hogy csináltak egy új rendszert hogy ilyenkor minden simán menjen örök hála a neptunosoknak.


Ui: a suliba működik a rendszer?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
A f...m kivan a NEPTUN-nal tök jó hogy csináltak egy új rendszert hogy ilyenkor minden simán menjen örök hála a neptunosoknak.


Ui: a suliba működik a rendszer?


sztem ott se, ha egyszer Service Unavailable. még egyszer kérnem, hogy a neptun-anyázásokat a neptun topikba tegyétek.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 10:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halló valaki! Sikerült már tárgyat felvenni valakinek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Halló valaki! Sikerült már tárgyat felvenni valakinek?


semmi új, a neptun néha timeout-tol, időnként más hibákat ír ki. 8:00 óta egyszer sem jutottam a login-képernyőnél tovább. (de a hibaüzenet-gyűjtemény gyarapszik Smile)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 11:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
Böbi írta:
Halló valaki! Sikerült már tárgyat felvenni valakinek?


semmi új, a neptun néha timeout-tol, időnként más hibákat ír ki. 8:00 óta egyszer sem jutottam a login-képernyőnél tovább. (de a hibaüzenet-gyűjtemény gyarapszik Smile)


No, én azért már háromszor voltam "benn", talán még tárgyat is sikerült felvennem kettőt, de ellenőrizni már nem volt alkalmam. Smile

Azóta viszont semmi, már legalább egy órája.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.