Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
tárgyfelvétel 2007/2008/02
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem nem kell vele törodni!

Kérdés! Ki mit tud? Most lehet beadni még kérelmet tárgyfelvételre? Akkor is, ha lehetne és a naptun nem engedélyezte? T.O-ra leadni....blabla szokásos menetrend......???

Üdv.Á
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 13 Csütörtök 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen lehet. Méltányossági kérvényt kell írni Dr. Francsovics Anna dékánhelyettesnek, amelyben megindokolod hogy miért nem tudtad felvenni a tárgyat az elo- és végleges tárgyfelvétel során. Ha elfogadják akkor felveszik a tárgyat, viszont az egyetlenegy méltányosságodat buktad.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 14 Péntek 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez mit jelent? Most ez a méltányossági a tantárgyfelvételre vonatkozik?Vagy van külön tárgyfelvételre, ill. egyebekre is...?
Ez régen is igy volt? Mert mikor nemsikerült pl. neptunprobléma miatt felvenni akkor gond nélkül felvették...
pl. most a controllinggal vagyok igy......én is fent voltam azon a bizonyos listán....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Szept. 18 Kedd 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi nem értheto?. Méltányossági kérelem = méltányossági kérelem és méltányosságiból csak egy van és ez a kérelem most olyan és ez az a méltányossági amelyik a joker kérelem minden eshetoségre, ha ezt tárgyfelvételre akarod elhasználni akkor ilyet kell beadnod a dékánhelyetteshez, valamint így az ilyen méltányossági lehetoséget elhasználtad a további tanulmányidra nézve.... . Régen nem így volt, most már így van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27 Vasárnap 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kösz Wlaszi ezt is!

Te, ez a topik az elobb még nem 2007/2008/01 volt? :O Azért sem akartam beleírni... Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27 Vasárnap 18:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:
Kösz Wlaszi ezt is!

Te, ez a topik az elobb még nem 2007/2008/01 volt? :O Azért sem akartam beleírni... Embarassed


De, csak az ügyeletes átnevezo moderátor most picit lemaradt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 27 Vasárnap 20:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Paleee írta:
Kösz Wlaszi ezt is!

Te, ez a topik az elobb még nem 2007/2008/01 volt? :O Azért sem akartam beleírni... Embarassed


De, csak az ügyeletes átnevezo moderátor most picit lemaradt


jaja, Sarah Connor Chronicles-t néztem. ha már úgyis offtopik vagyok: Wlaszi, lett eladó ora példatáram. majd keress meg és licitálunk Wink
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30 Szerda 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem mindenki nézzen be a neptunba, akinek számvitel 3-a lesz, mert HK átpakolta az idopontokat, és így minden mindennel ütközik. yeah
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30 Szerda 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát jól beleköpött a levesünkbe...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30 Szerda 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Legalább eltuntek a lyukas órák!

Helyettük egy 'kissé' mozgalmasabb órarend született Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 30 Szerda 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Legalább eltuntek a lyukas órák!

Helyettük egy 'kissé' mozgalmasabb órarend született Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 01:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Átmegyek Garfieldba: úúúúúútálom a hétfot:S déltol fél nyolcig...fincsi lesz...

Viszont HK így adott indokot, hogy miért ne látogassam az eloadásait: akkor van szolg.marketing is:)
Már csak az kell, h controllingnak is valami lyen jó kis hétfoi idopontot adjanak:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Indexet hétfon is le lehet adni külön díj nélkül?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0 írta:
Átmegyek Garfieldba: úúúúúútálom a hétfot:S déltol fél nyolcig...fincsi lesz...

Viszont HK így adott indokot, hogy miért ne látogassam az eloadásait: akkor van szolg.marketing is:)
Már csak az kell, h controllingnak is valami lyen jó kis hétfoi idopontot adjanak:S


Egyébként az eloadást nem tudom minek kellett kavarni, ha ott hagyja ahol van eredetileg, akkor nem 2 tárggyal ütközik a szv3, hanem csak 1-el...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Gomez0 írta:
Átmegyek Garfieldba: úúúúúútálom a hétfot:S déltol fél nyolcig...fincsi lesz...

Viszont HK így adott indokot, hogy miért ne látogassam az eloadásait: akkor van szolg.marketing is:)
Már csak az kell, h controllingnak is valami lyen jó kis hétfoi idopontot adjanak:S


Egyébként az eloadást nem tudom minek kellett kavarni, ha ott hagyja ahol van eredetileg, akkor nem 2 tárggyal ütközik a szv3, hanem csak 1-el...


Azt azért ne felejtsd el, hogy nem lehet olyan beosztást csinálni, amelyik minden csúszó/variáló/áthallgató/lavírozó diák igényeihez passzol Wink
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
22 / 24 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.