Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Neptun helyett...
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Csevej
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 06:49    Hozzászólás témája: Neptun helyett... Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha véletlenül káosz lenne 8 óra után és nem tudnánk belépni, alternatív időtöltésnek tudom ajánlani a Született Feleségek /Desperate Housewives/ 2x13 részét. Ma hajnal óta elérhető a tegnap esti rész.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 08:43    Hozzászólás témája: Re: Neptun helyett... Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Ha véletlenül káosz lenne 8 óra után és nem tudnánk belépni, alternatív időtöltésnek tudom ajánlani a Született Feleségek /Desperate Housewives/ 2x13 részét. Ma hajnal óta elérhető a tegnap esti rész.


már megnéztem Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Battlestar Galactica rlz!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom sokan felkeltek, de már kezdenek elpártolni a Neptuntól, most találkoztam ismerőssel az egyik magyar trackeren.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

DHW torrentcím? Torrentspy-on nem találtam és isohunt-on sem.
Amúgy még mellette szintén elérhető: Simpsons, Family Guy, American Dad.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nézzetek season 9 South Parkot Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
nézzetek season 9 South Parkot Smile)


South Parkot season 1 óta nem nézek, sok az nekem. Smile Mondom én, aki fat-pie flash animációkat nézegetek néha. (www.fat-pie.com, aki még nem ismerné, de nem is biztos, hogy szeretné megismerni)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

majd meglesem, de jelenleg meghalt a külföldöm Sad Az EW-Invitel már megint alkot vmit... a bix kicsit durva lett.


amióta összeolvadtak, csak szívás az egész, grr
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy jó kis új sorozat: Life on Mars.
Időutazós-rendőrös, nyomozó visszamegy a 70-es évekbe valahogy és ugyanazt a munkát végzi, csak akkoriban picit mások a rendőri módszerek...
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 23 Hétfő 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Prison Break folytatására várok Sad

2005 legjobb sorozata ! :p
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha már iylen tracker téma van akkor van vkinek egy felesleges Smile endelsshq accountja?hogy lehetne oda regisztrálni mert senkivel nem lehet a kapcsolatot felvenni itt van a nagy sávszéleségem és nem tudok magyar torrentekröl tölteni Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 17:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

P2P suxx, ftp rlz

de sztem nézz körül az SG fórumain, ott szoktak lenni okosságok. .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 17:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nah oké ftpről én is szoktam:)mármint fizetösrölSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 01:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magyar tracker? Segítenék, se sajnos még nem tehetem a rohadt aszinkron szArDSL miatt.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
P2P suxx, ftp rlz

de sztem nézz körül az SG fórumain, ott szoktak lenni okosságok. .)


FTP nem rulz. Nem szeretnék pénzügyileg támogatni senkit, aki lopásból szerez pénzt. Tudom, leegyszerűsítés, de a lényeg ez. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Csevej
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.