Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Keresztféléves Államvizsga!!!
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 20:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Gábor!


Megírtam a levelet, holnap viszem, de szerintem nagyon béna lett. Smile
Megnéztem az szsz.doc-ban az együttműködési megállapodás leadásának a körülményeit, és azt írják, hogy az iskola kettőt bocsát ki, abból egyet kell csak neki visszajuttatni aláírva, lepecsételve, a másik a cégnél marad. Tehát ne parázz, hogy csak egy van, elég lesz! Smile

Akkor holnap reggel 8-1/4 9 körül találkozzunk a suliba, nem biztos, hogy pont 8-ra beérünk (forgalomfüggő)!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És igen!! Idáig úgy néz ki, hogy sikerült! Very Happy Very Happy De nem akarom elkiabálni!
Yes! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 12:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

még ne kiabáljunk el semmit....De akkor is eszetlen nagy khirááály! Smile Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak akkor nem értem miért mondták azt múlt félév elején, hogy biztosan nem fogják ezt megengedni, ne is számítsunk rá.
Ha ezt tudom, akkor megcsinálom a menedzsment tréninget és én is egy félévvel hamarabb végezhetnék.

Szeretem ezt a főiskolát..... Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, de még nem 100% a dolog. még bármi lehet. le vannak adva a szerződéseink, megvan a 168 kreditünk, így várjuk a fejleményeket. felvetődött olyan dolog is, hogy akinek hiányzik egy szigorlata, az nem mehet...de erre utaló nyomokat nem találtunk a tvsz-ben. ez a szigorlatos infó nem hivatalos, csak hallottam valakitől aki persze nem illetékes a dologban. Pappnéval én beszéltem személyesen, azt mondta, hogy akinek az utolsó félévében már csak a szakdoga és a vállalati esettanulmány van, annak nem kell aggódni, el lesz intézve a dolog.

...de addig ameddig nem száz, addig aggódunk....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt még hozzátenném, hogy ha ez nem jön össze, akkor fizethetünk az utolsó félévben azért, mert nem tudunk felvenni olyan tárgyat, ami kötelező és be is kell járni rá. ezt is csak hallottam, de van benne valami.....

ugyanis a szakdoga és a vállalati esettanulmány nem számít ilyen szempontból tantárgynak hiába 23kredit.

ez is egy tárgyalási szempont lehet, ha netán fellebbezni kell....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Felhívtam Líviát, aki azt mondta, hogy Pappné tanárnő csak szerdán lesz legközelebb. még nem nézett meg semmit a szerződésekkel kapcsolatban, tehát nem tudunk többet péntek óta. Lívia megígérte, hogy ír emailt szerda délután.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!

Már abban reménykedtem, hogy ha nem szólnak, akkor az azt jelenti, hogy minden ok. Ezek szerint csak azért nem hívtak minket, mert Pappné nincs bent a suliban és még meg sem nézte a szerződéseket. Az jutott eszembe, hogy lehet, hogy mégis csak 2 pld. kellett volna leadnunk a suliba, hiszen egy aláírt példánynak a munkahelyünkre is vissza kellene kerülnie. Legalábbis a suli így gondolhatja. Mondjuk nálunk itt bent készül egy másik, hivatalosabb szerződés is, a cégnek az lesz a fontos, de akkoris... Nehogy ebből legyen gond...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem is két példányban kellett volna, de ez már részlet kérdés. én olyan helyről hoztam, ahol nem igénylik, hogy legyen másik példány, de ha ezen múlik akkor hozok még egyet. A tanárnő úgy tűnt, amikor beszéltem vele csütörtökön, hogy segíteni akar és nem keresztbe tenni. van egy példány, amit az iskola eltehet magának. csináljanak egy fénymásolatot, írják alá ők, pecsételjék le, és mi elvisszük a munkahelyre. Pappnénak van egy aláírt példánya, ami igazolja, hogy gyakorlaton vagyunk, szóval szerintem rendben leszünk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 08 Szerda 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Siker!!! beszéltem Pappné tanárnővel. azt mondta, hogy a szerződések rendben vannak (kivéve Majsa Noémié, mert az ővé nincs meg!). hamarosan kapunk a neptunban üzenetet a határidőkről. szóval kezdjetek el konzulenst és szakdolgozat témát keresni!

Gratula mindenkinek, a nehezén már túl vagyunk Smile

ui:a szerződésekből tényleg két példány kell, de nem gáz, mert le fogják fénymásolni őket, aláírják és visszaküldik velünk a cégekhez.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.