Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
6.félév

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bolhapiac
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 07 Csütörtök 13:35    Hozzászólás témája: 6.félév Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, azt szeretném megtudni hogy 6. félévre milyen köyvek kellenek? 5. félévrol szeretném levásárolni a könyvtámogatásomat, s gondoltam jobb elore készülni... Tehát ráadásu még sürgos is lenne, mert ugye már csak jövo hét (asszem)...Ajaj Smile
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 07 Csütörtök 14:50    Hozzászólás témája: Re: 6.félév Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Sziasztok, azt szeretném megtudni hogy 6. félévre milyen köyvek kellenek? 5. félévrol szeretném levásárolni a könyvtámogatásomat, s gondoltam jobb elore készülni... Tehát ráadásu még sürgos is lenne, mert ugye már csak jövo hét (asszem)...Ajaj Smile
Köszi


ha túléled a számvitel szigorlatot, akkor a Controlling könyvet esetleg érdemes lehet megvenni. ezen kívül még Elektronikus kereskedelembol volt könyv (a címet max este tudom megmondani), bár annak sok értelme nincs... ha nagyon mazochista vagy, megveheted a Kergazd 2 könyvet, bár én annak sem láttam sok értelmét. Piackutatás, Külker, Projektmenedzsment, ezekbol nem volt könyv, maximum a tanár által kiadott jegyzet.

szvsz jobban jársz, ha körülnézel és veszel valami olyan könyvet, ami érdekel is (régebben lehetett rendelni is), aztán majd meglátod, hogy szerinted milyen könyvekre lesz szükséged a következo félévben.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Bolhapiac
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.