Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Gazdinfo partik (ex-Buli államvizsga után)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Csevej
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 12:13    Hozzászólás témája: Gazdinfo partik (ex-Buli államvizsga után) Hozzászólás az előzmény idézésével

Feldobtuk páran a témát, hogy kéne egy évfolyam bulit csinálni az államvizsga alkalmából, és úgy tűnik elég komoly igény lenne rá.
A kérdés már csak az, hogy HOL és MIKOR!

Én tudok egy helyet, ami szerintem tökéletes lenne az alkalomra, csak az a probléma, hogy februárban minden hétvégére le van már foglalva, kivéve a mostanit (február 4. szombat).

Szóval egy gyors közvélemény kutatást indítok csütörtöki határidővel, hogy megfelelő lenne-e szerintetek ez a nap (február 4.), mert ha igen akkor lefoglalom. Akiket telefonon el tudtam érni, közülük eddig mindenkinek megfelelő. Egyéb vélemény is jöhet!

ÍRJATOK MINÉL TÖBBEN ÉS SZÓLJATOK MINDENKINEK!

A hely: Club Tatu (www.clubtatu.hu)
Nincs belépő és foglaló!

E-mailemre is írhattok, sőt írjatok, hogy kinek mi lenne jó, ki- kivel jönne, hányan stb.
bugie KUKAC freemail PONT hu

A lényeg, hogy minél többen legyünk és, hogy egy nagyot bulizzunk!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott a helyem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ulláccik kedves Zoller, gyér az érdeklődés, pedig Wlaszi kirakta hírbe'!
Ti nem örültök, hogy valaki valamit végre intézne helyettetek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Menjünk bulizniiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!
Hol kell rá jeletnkezni????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már jelentkeztél is! Smile
És szólj akinek tudsz, mert nem biztos hogy mindenkihez eljut az info!
Ha már biztos a hétvégi buli, akkor kiírjuk majd a részleteket is (cím, meg ilyenek).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 16:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak diplomás emberek mehetnek rá?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az igazán nagy hiba lenne szerintem. Végülisa sorstársak, akik ilyen- olyan okokból egy picit lemaradtak,azok is velünk voltak a 3,5 év alatt. Nekik is kijár egy kis buli. Vagy nem??? Javaslom, hogy az egész 2002-es évfolyam jöjjön ( persze aki akar).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen az egész 2002-es évfolyamra gondoltunk, nem csak azokra akik államvizsgáztak. Tőlem lehet hozni akár barátnőt, barátot, nagymamát, kiskutyát... Na jó, kiskutyát azért ne! Smile
Wlaszi, Neked is mindenképp ott a helyed!

A lényeg, hogy tudjam kb mennyien jönnének, és akkor foglalom a helyet. 100-an is lehetünk akár.

Csak terjesszétek a hírt, mert sajna nincs sok idő hátra, és én nem tudok mindenkinek szólni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 08:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú, Zoller, azt hiszem hiába próbálkozol azzal, hogy létszámot saccolj....
Tapasztalat!
Azért hajrá, terjesszük az infot!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nagyon tuti az ötlet, hogy együtt bulizzunk, de szerintem a ferbuár 4 kicsit túl közeli!
Nem tudom vannak-e mások is akik már hét elején megszervezték a hétvégi programot, de nekem személy szerint az a véleményem, hogy legyen később, akár 1 héttel később és max más helyen.
hmm?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zoller



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 11:05
Hozzászólások: 20

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég kevesen jeleztek vissza a hétvégi bulival kapcsolatban, viszont páran írták, hogy korai szerintük az időpont és nem érnek rá, szóval ezennel lefújom a hétvégi buli próbálkozásom!

Egy későbbi időpontra kéne találni viszont egy másik helyet! Akinek van valami ötlete, tegye közzé szerintem itt a fórumban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 03 Péntek 16:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom nem egészen idevágó téma, de nem tudja vki, hogy a fotókkal mait lehetett csináltatni mi a helyzet? és évkönyv ügyben tud vki vmit esetleg?
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, valamit szervezni kéne...
Mi lenne ha diplomaosztó után lenne?18-án.
Apropó diplomaosztó. Azt tudjuk már, hogy hol lesz?

én megkaptam a fotókat amit rendeltem még decemberben. Az évkönyvet gondolom csak nyáron kapjuk meg, mivel évkönyv:)
Ennyit tudok...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 09 Csütörtök 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide is leírom:
a végzős menedzserek szerveznek bulit holnapra (péntekre) a Műegyetem Baross kolijának a kocsmájába (Szt Gellért tér és a Móricz között), amelyre minket, gazdinfósokat is szeretettel várnak!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 16 Csütörtök 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello mindenki!
buli szombaton az inside-ban...várunk mindenkit sok szeretettel:)
gyülekező olyan 10-11 felé...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Csevej
1 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.