Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Gazdinfo partik (ex-Buli államvizsga után)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Csevej
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 17 Péntek 16:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tudom, hogy tudatlan vagyok, de hol van pontosan a ( buli) ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 08 Csütörtök 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

üdv minden kolleginának és kollégának Smile

tavaly volt februárban egy államvizsgát megünneplo buli és idén is felmerült néhányakban, hogy jó lenne, ha tartanánk még egy (utolsó?) összejövetelt.

egyelore két helyszínjavaslat érkezett, ,mindketto a csendesebb, beszélgetos-falatozós vonalat képviseli:

Trófea grill étterem

a másik a Stex nevu muintézet, amihez linket hirtelenjében nem találtam, de ott van a Baross utca és a József körút sarkán, mindenki számára ismeros helyen Smile bizonyos hírek szerint itt van darts és billiárd is.

véleményeket, ötleteket ide várunk.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 08 Csütörtök 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
üdv minden kolleginának és kollégának Smile

tavaly volt februárban egy államvizsgát megünneplo buli és idén is felmerült néhányakban, hogy jó lenne, ha tartanánk még egy (utolsó?) összejövetelt.

egyelore két helyszínjavaslat érkezett, ,mindketto a csendesebb, beszélgetos-falatozós vonalat képviseli:

Trófea grill étterem

a másik a Stex nevu muintézet, amihez linket hirtelenjében nem találtam, de ott van a Baross utca és a József körút sarkán, mindenki számára ismeros helyen Smile bizonyos hírek szerint itt van darts és billiárd is.

véleményeket, ötleteket ide várunk.


megjegyzés:
A Stexnek jó a pincéje (szeparáltan lehet hejehujázni viszonylag kötetlenül, zárásig) és eheto a konyhája. A Trófea meg ugye a zabáról híres...ellenben 3 órás intervallum után kidobnak + inkább étterem jellegu.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 13 Kedd 18:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
üdv minden kolleginának és kollégának Smile

tavaly volt februárban egy államvizsgát megünneplo buli ...


Tavaly nem volt, érdektelenségbe fulladt. Ha ez most összejön és nem számítok nagyon öregnek, kidobtok, ha elmegyek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 13 Kedd 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
aramoro írta:
üdv minden kolleginának és kollégának Smile

tavaly volt februárban egy államvizsgát megünneplo buli ...


Tavaly nem volt, érdektelenségbe fulladt. Ha ez most összejön és nem számítok nagyon öregnek, kidobtok, ha elmegyek?


egyelore most sem tolonganak a frissen végzett kollégák, hogy ok bizony bulival akarják megünnepelni a foiskolai túlélotábor végét.

szerintem nem dobna ki senki, ha Te is jönni szeretnél. remélhetoleg lesz is valami, amire érdemes lesz jönnöd. Smile

hm-hm. most az jutott eszembe, hogy ha ebbol nem lesz semmi (már megint), akkor esetleg lehetne olyan összejövetelt tartani, ahol a frissen (vagy nem annyira frissen) végzett öregdiákok a jelenlegi hallgató szaktársakkal találkoznának (hátha néhányukat érdekelné, hogy milyenek a már végzettek tapasztalatai a munkaeropiacon és a nagybetus Életben egy hónappal, fél évvel, egy évvel diplomázás után...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 25 Hétfő 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
kgergo írta:
Mindenképp legyen valami. Egymás után több éjszakás party jöhet, elvégre elvégezzük a foiskolát.... Wink


Végre egy-két pozitív hozzáállás!!!
Van valami tippetek, hogy hova menjünk?


szerintem eloször találjuk ki, milyen jellegu legyen az összejövetel. valami zenés-táncos ereszd-el-a-hajamat vagy valami csendesebb, sörözos, borozós, gyümölcslevezos, (nemkívánt rész törlendo) beszélgetos/sztorizós dolgot? az utóbbihoz van 1-2 ötletem, bár tudtommal sajnos mindketto bezár éjfél elott.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26 Kedd 00:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én személy szerint kedden este eleresztem magam egy RATM Tribute koncerttel. Aztán szerdán bármi lehet. Szerintem akkor egy gyógy sör mindenkinek jól fog esni (és akinek meg több, az hajrá!!).

Nem bírok aludni!!!!!! Már ilyeneken jár az agyam.......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26 Kedd 01:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sem tudok aludni, pedig nekem nem is ma lesz... Smile /tanulni se tudok, minek?/

Már érzem az elso szerdai sör ízét a számban!!
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26 Kedd 04:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével


_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26 Kedd 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egy ötlet: mit szólnátok ahhoz, ha ma egy beülos beszélgetos, rövidebb összejövetel lenne, amire ha akarnak, el tudnak jönni a holnap államvizsgázók is (hírek, tanácsok elso kézbol), holnap pedig lehetne hosszabb és komolyabb ünneplés...

a maihoz tudok ajánlani egy megfelelo muintézményt, ez a Nothing but the blues pub (rövid leírás itt - szerintem jó hely, nincs messze a sulitól, éjszaka is jó a közlekedés a környéken).
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26 Kedd 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem hiszem, hogy prezentálom magam bárhol is este, még arra törekszem, hogy minden tételbol tudjak épkézláb vázlatot írni Smile

Ráadásul a ppt is hátravan ...


_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26 Kedd 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A holnapi napról beszélgettünk páran, és eddig ugy áll a party, hogy 18.00kor a Jászain a Megdobálsznál (magyarul: furészporgyár) találkozunk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26 Kedd 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kgergo írta:
A holnapi napról beszélgettünk páran, és eddig ugy áll a party, hogy 18.00kor a Jászain a Megdobálsznál (magyarul: furészporgyár) találkozunk.


nekem jónak tunik.

apropó, cattish, nincs kedved jönni?
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 26 Kedd 21:43    Hozzászólás témája: Fooldalra Hozzászólás az előzmény idézésével

Aramoro!

Tedd ki légyszi a fooldalra, hogy holnap 18h-kor találkozunk a Margit híd pesit oldalán a Mc'Donalds elott és onnan - terv szerint - a Holdudvar (http://www.holdudvar.net/) nevu helyre megyünk.
Jöjjön mindenki, akinek kedve van!

Köszi
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 28 Csütörtök 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez elég jól sikerült

Ha minden igaz lesznek képek is Smile (félek)


_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Csevej
2 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.