Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SAP
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 16 Csütörtök 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
off: ezekszerint mész erasmusra. grat! Smile


Még nem biztos. Le sem adtam még a pályázatot, a következő hetekben intézem azt. Azután még el is kell nyerni. Szóval még semmi sem biztos. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma odaadtam Holyinkának az SAP-kurzus iránt érdeklődők listáját, remélhetőleg lassan elkezdik intézni az adminisztratív részleteket...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 18:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Business One az FTP-n. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem akarok beleszólni a policybe, de biztos jó ötlet publikusba is kirakni egy SAP-t és egyéb crack-eket? Bár tény, hogy valószínűleg nem jutnak ide olyanok, akiknek nem kéne, de azért gondoltam megkérdem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Nem akarok beleszólni a policybe, de biztos jó ötlet publikusba is kirakni egy SAP-t és egyéb crack-eket? Bár tény, hogy valószínűleg nem jutnak ide olyanok, akiknek nem kéne, de azért gondoltam megkérdem.


1- Mi az a crack? Rolling Eyes
2- tavaly hasonló felvetődés miatt csaptam a letöltések végéhez egy "jogi tudnivalók" linket
3- nem is a gazdinfo szerverén van tárolva.

any question? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 24 Péntek 20:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
bbence írta:
Nem akarok beleszólni a policybe, de biztos jó ötlet publikusba is kirakni egy SAP-t és egyéb crack-eket? Bár tény, hogy valószínűleg nem jutnak ide olyanok, akiknek nem kéne, de azért gondoltam megkérdem.


1- Mi az a crack? Rolling Eyes
2- tavaly hasonló felvetődés miatt csaptam a letöltések végéhez egy "jogi tudnivalók" linket
3- nem is a gazdinfo szerverén van tárolva.

any question? Smile


Az SPSS "kiegészítés" erősen crack kategória. Smile A többi ok, nincs kérdésem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 07 Vasárnap 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

új fejlemények az őszi SAP Business One fakultáció körül:

Holyinka szerint részükről (NIK) nincs akadálya annak, hogy szeptembertől fakultatív tárgyként felvehessük az SAP-t. már "csak" a KGK kari tanácson kell átverni a dolgot, de ahogy a szavaiból kivettem, ez már csak a bürokratikus része a dolognak, most úgy tűnik, ha lesz kellő számú jelentkező (18-24 fő), akkor lesz kurzus is.

amit még tudni lehet:
a heti óraszáma 1 előadás és 3 labor, ami valahogy úgy lenne megvalósítva, hogy heti 3x40 perc labor és kéthetente 2x40 perc előadás, mindezekért a tárgy 4 kreditet ad (ez - gondolom - félévet bukott államilag finanszírozottaknak jó, költségtérítéseseknek rosszabb hír)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudja valaki, hogy lehet felvenni a Neptunon keresztül az SAP-t? Vagy csak szeptembertől próbálkozzunk?

szerk: caps lock off
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 21 Szerda 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Tudja valaki, hogy lehet felvenni a Neptunon keresztül az SAP-t? Vagy csak szeptembertől próbálkozzunk?

szerk: caps lock off


egyelőre csak annyit tudok, hogy lesz SAP-kurzus. hogy milyen néven és mikor, az még kérdéses. szerintem most nem is érdemes ezzel foglalkozni, majd ha kint járok Óbudán, rákérdezek Schmuckra.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
naju



Csatlakozott: 2004.01.03. Szombat 23:25
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Föld fölött-fölött...

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Engem is érdekelne az SAP, de én már gyak féléven leszek... Tehát javasolni kéne a tanároknak, hogy próbáljanak vagy a menedzsment tréning napjához igazodni vagy valamikor 4 után legyen óra. Szerintem vannak még egy páran az évfolyamon, akik hasonló helyzetben vannak.
Aramoro, mit szólsz hozzá?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naju írta:
Hello!

Engem is érdekelne az SAP, de én már gyak féléven leszek... Tehát javasolni kéne a tanároknak, hogy próbáljanak vagy a menedzsment tréning napjához igazodni vagy valamikor 4 után legyen óra. Szerintem vannak még egy páran az évfolyamon, akik hasonló helyzetben vannak.
Aramoro, mit szólsz hozzá?


mivel én is hasonló helyzetben vagyok/leszek, ezért én is azt tudom támogatni, hogy ha egy mód van rá, akkor hétfőn vagy pénteken legyen, a többi tárggyal egy napon. hétfőn elvileg megyek Óbudára, akkor megpróbálok beszélni valakivel erről is.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
pvik



Csatlakozott: 2006.02.15. Szerda 13:45
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 22:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a fáradozásokat. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 23 Péntek 23:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pvik írta:
Köszi a fáradozásokat. Smile


igazán nincs mit Smile csak aztán tartson ki a lelkesedés akkor is, amikor jelentkezni és járni kell. elég csúnyán felsülnék Holyinka előtt, ha csak 4-6 ember venné fel a tárgyat, miután én fél évig nem hagytam élni, hogy legyen SAP...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 04 Péntek 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Schmuck Balázstól származó információk szerint (ezúton is köszönet neki, hogy a nyár közepén is hajlandó az ilyen agymenéseimmel foglalkozni) az őszi félév SAP kurzusa csütörtökönként lesz megtartva 18:00-tól 21:10-ig a 1.15-ös laborban Óbudán, a Bécsi úti épületben.

A kurzus indulásához minimum 14 lelkes (és álmatlanságban szenvedő) önként jelentkező szükséges.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 04 Péntek 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
Schmuck Balázstól származó információk szerint (ezúton is köszönet neki, hogy a nyár közepén is hajlandó az ilyen agymenéseimmel foglalkozni) az őszi félév SAP kurzusa csütörtökönként lesz megtartva 18:00-tól 21:10-ig a 1.15-ös laborban Óbudán, a Bécsi úti épületben.

A kurzus indulásához minimum 14 lelkes (és álmatlanságban szenvedő) önként jelentkező szükséges.


én szeretném ha 21:10-kor kezdődne...

Tudom, köcsögség beszólni, de muszáj mindig sz*pni? Vagy a bögre kávé a cég ajándéka? Mindegy már megszoktam...max ott alszom a koliban Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 21 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.