Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30 Péntek 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem érdekel...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30 Péntek 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem is Cool

A legfontosabb sztem a névsor megszerzése, idonk elvileg még van. Egyébként hol/mikor lesz a diplomaosztó, lehet tudni? Gondolom rajtunk kívül még lesz pár szaknak ugyanott, nem lesz fura ha csak rajtunk van talár?

Egyébként a beszerzést nem lenne fontos központilag mindenkire ráterhelni, csak annak aki kéri. Én sztem ismerosöktol tudok ingyen szerezni egyet. Vagy talárból is több fajta van? Nem értek hozzájuk Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30 Péntek 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Központilag ráterhelni senkire sem lehet, lévén ez szabad akarat kérdése...de (szerintem) senkit nem dönt a tönk szélére egy ilyen tétel, és azért a legtöbb embernek mégiscsak egy ilyen van az életében.

Talárból sajnos ugyanúgy kismillió fajta van mint pl zakóból.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30 Péntek 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én hétfon megpróbálok listát szerezni és felhívom a kontaktot (mégegyszer köszi wlaszi Smile ) is, aki korábban már szervezett ilyet, utána indulhat a telefonálgatós móka, aztán meglátjuk, remélem nem lesznek olyanok akik élbol kizárják az ötletet Smile

A hely amúgy a Vasas Székház lesz, ez tuti, az idopont majd a kgk honlapján kerül kihirdetésre, február vége március eleje a várható, egy biztos, hogy szombaton lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31 Szombat 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem is tetszik ez a talár-téma Very Happy Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 31 Szombat 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ÉN IS!!! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
grinny



Csatlakozott: 2007.10.12. Péntek 22:38
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 01 Vasárnap 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakoznék az elottem szólókhoz! Tényleg tök jó lenne, ha összejönne ez a taláros dolog, és foleg úgy, ha mindenkinek lenne!
Majd szóljatok, ha lesz lista, és hogy hol lehet rá feliratkozni! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 02 Hétfő 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt hittem, hogy ez természetes, hogy talárba kell átvenni! MÁshol ez kötelezo. Remélem itt is így lesz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Atis



Csatlakozott: 2004.09.26. Vasárnap 13:21
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 02 Hétfő 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Milyen infókat tudtok a diplomaosztóról azokkal kapcsolatban, akiknek még nincs meg a szakmai/felsofokú nyelvvizsgája? Részvétel/öltözék/elmenjen-e/stb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 02 Hétfő 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Atis írta:
Sziasztok!

Milyen infókat tudtok a diplomaosztóról azokkal kapcsolatban, akiknek még nincs meg a szakmai/felsofokú nyelvvizsgája? Részvétel/öltözék/elmenjen-e/stb.


"Aki nem kaphat oklevelet, annak postázzuk rövidesen az igazolást a sikeres záróvizsgáról.
Diplomaosztó ünnepségen pedig akkor vehetsz részt, ha már megszerezted a szükséges nyelvvizsgát. Ez esetben a TO eloadódnál lehet jelezni, hogy a következo diplomaosztón (adott év március vagy július) részt vennél az ünnepélyes átadáson.
Természetesen az ünnepségre ettol függetlenül szeretettel várunk, de a színpadra nem leszel kihívva, és nem lesz névre szóló helyed sem a mostani ünnepségen."

Ez az infó a KGK honlapjának Kérdés-Válasz szekciójából származik.

A talár ügyében ma még nem volt alkalmam intézkedni, kicsit el vagyok havazma munkailag, de igyekszem, remélem holnapra már többet tudok mondani
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 02 Hétfő 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha már a nyelvvizsgánál tartunk, akkor nekem meg az lenne a kérdésem, hogy meddig lehet bemutatni az igazolást, hogy sikerült?
Mivel most 6.-án lesz LCCI vizsga elég szukösen jön meg február végére márc elejére az eredménye, ha megjön (na és persze sikerül Smile )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 03 Kedd 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanulmányiról tudom ezt az infot, mely szerint ezt a diplomaosztót már lekésted......mert a bizonyítvány kiküldése vizsga utáni 6-7. hét, s a tanulmányira kellene vinni bemutatni, addig pedig még helyet sem foglalnak neked sajna...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 03 Kedd 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem egyszeru ez a lista megszerzés... A GTI élbol lepattintott, hogy a Dékáni hivatalt zaklassam, náluk lesz ilyen lista, elvileg van is de nem mindenki töltötte ki az államvizsga konzultáción szóval nem teljes, de talán ma- holnap megkapom emailben, remélem nem felejtik el. Egy dolgot viszont kiderítettem MÁRCIUS 7-én lesz a DIPLOMAOSZTÓ!!! Smile

A következo kört majd a TO-val kell lefutnom, hogy kiknek van nyelvizsgájuk, kiknek nincs, meglátjuk mi lesz ebbol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 03 Kedd 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki eddig jelezte, hogy érdekli és szeretne talárt, legyen olyan kedves az alábbi emailemre ezt megerosíteni egy levélben, teljes névvel, köszi!

timonaKUKACcitromailPONThu


A hozzászólás legutóbb Tim által 2009 Feb. 03 Kedd 20:05-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 03 Kedd 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

dzsizusz írta:
ha már a nyelvvizsgánál tartunk, akkor nekem meg az lenne a kérdésem, hogy meddig lehet bemutatni az igazolást, hogy sikerült?
Mivel most 6.-án lesz LCCI vizsga elég szukösen jön meg február végére márc elejére az eredménye, ha megjön (na és persze sikerül Smile )


Ejh, az valóban szukös lesz, ráadásul akkor csak az eredmény lesz meg, a bemutatás pedig azt jelenti, hogy nyelvvizsgabizonyítvány másolatot viszel a TO-ra. Ha dobsz egy nevet a nyelvvizsga után az e-mailcímemre, lehet kicsit fel tudom gyorsítani a dolgokat. Ismerem a szervezoket személyesen; a pénteki nyelvvizsgán lehet találkozni is fogunk, mert én leszek az egyik "felügyelo"...

Tim: dobtam mail-t.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
8 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.