Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Conte írta:
Sziasztok!

Felhívtam a kart és ők mondták, hogy ez egy kicsit bonyolultabb , mivel nem csak a Keleti karnak hanem még másoknak is akkor lez a diplomaosztója.


és ez most mit jelent? azt, hogy a TO nem engedi meg, hogy felvegyük a talárt? Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Conte



Csatlakozott: 2004.12.02. Csütörtök 12:02
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Nem a To-val beszéltem hanem a Karral és ők ilyet nem mondtak.

Csak hülyén néz ki az hogy csak a gazdinfosok vannak talárban.

Én a levelet elküldtem a tanköröm tagjainak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Conte írta:
Szia!

Nem a To-val beszéltem hanem a Karral és ők ilyet nem mondtak.

Csak hülyén néz ki az hogy csak a gazdinfosok vannak talárban.

Én a levelet elküldtem a tanköröm tagjainak.


Szerintem meg nem nézne ki hülyén, úgyis egy kupacban ültök! Én pedig láttam már csak egy csoportot talárban KGK-s diplomaosztón. Nem nézett ki hülyén.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Conte írta:

Csak hülyén néz ki az hogy csak a gazdinfosok vannak talárban.


Dehogy néz ki hülyén, ráadásul legalább néhány fejes észreveszi, hogy van/volt ilyen szak is...a sok éjszakai műszakért meg tartsanak kis önvizsgálatot.
Ráadásul abban mi a pláne, ha mindenki ugyanúgy néz ki? Jó-jó, a diplomaosztó fényképei jobban néznek ki majd az albumban, de sztem az mégjobb ha az is benne van, hogy egy közös dolog részeként vagy ott.
Na mind1, kibicnek kuss Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Légyszives írja le egy tavaly diplomázott hallgató a tapasztalatait, akinek nem volt nyelvvizsgája, hogy ők mit is fognak csinálni, ki kell-e menni, az indexet adják oda stb.? Mert szeretném elmondani a meghívott vendégeimnek, mire számítsanak!!!

Előre is nagyon köszönöm!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 18:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, akkor pár dolog:

-a TO-t még senki nem hívta fel érdeklődni
-nem gáz az, hogy mi talárban nyomjuk a tanárok, meg az igazgató meg nem
-az átadóknak mindenképpen tudni kellene erről
-csak hivatalos hozzájárulással lenne szerintem értelme elkezdeni a dolgot
-nem sok helyet találtam, ahol lehetne talárt bérelni. ha a tanárokat megkérdezzük erről, akkor tudnának segíteni, hogy mondjuk a közgázról, vagy az ÁVF-ről tudjunk kölcsön kérni.

kb ennyi....vélemények?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 04 Kedd 22:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
Légyszives írja le egy tavaly diplomázott hallgató a tapasztalatait, akinek nem volt nyelvvizsgája, hogy ők mit is fognak csinálni, ki kell-e menni, az indexet adják oda stb.? Mert szeretném elmondani a meghívott vendégeimnek, mire számítsanak!!!

Előre is nagyon köszönöm!!!


Én ma beszéltem a Norbival aki végülis ezzel is foglalkozik, és azt mondta hogy akinek nincs nyelvvizsgája annak fel se olvassák a nevét Sad, azaz nincs semmi értelme elmenni a diplomaosztóra. Mert kb olyan lenne mintha egy vendég lennél.. Sad És ez szerintem tök gáz, mert végülis elvégeztük a sulit. És azt is mondta hogy kérni se lehet hogy felolvassák a neved! SadSad
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 05 Szerda 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
drfuji írta:
Légyszives írja le egy tavaly diplomázott hallgató a tapasztalatait, akinek nem volt nyelvvizsgája, hogy ők mit is fognak csinálni, ki kell-e menni, az indexet adják oda stb.? Mert szeretném elmondani a meghívott vendégeimnek, mire számítsanak!!!

Előre is nagyon köszönöm!!!


Én ma beszéltem a Norbival aki végülis ezzel is foglalkozik, és azt mondta hogy akinek nincs nyelvvizsgája annak fel se olvassák a nevét Sad, azaz nincs semmi értelme elmenni a diplomaosztóra. Mert kb olyan lenne mintha egy vendég lennél.. Sad És ez szerintem tök gáz, mert végülis elvégeztük a sulit. És azt is mondta hogy kérni se lehet hogy felolvassák a neved! SadSad


Asszem különben, hogy utána, ha megvan a nyelvvizsga, a következő diplomaosztón talán kérheted, hogy úgy adják oda. Nem biztos. Lehet, hogy a TO jóindulatán múlik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 05 Szerda 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, kérhetem! De az már nem az igazi Sad. mert nem azokkal fogok részt venni a diplomaosztón akikkel együtt államvizsgáztam Sad
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 05 Szerda 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
Igen, kérhetem! De az már nem az igazi Sad. mert nem azokkal fogok részt venni a diplomaosztón akikkel együtt államvizsgáztam Sad


Ebben igazad van, de a (sajna) lesznek ott is ismerősök, ha nem vársz pl. 5 évet a nyelvvizsgával.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 07 Péntek 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elgondolkodtató, hogy így részt vegyek-e a "diplomaosztón"!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 07 Péntek 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akinek nincs nyelvvizsgája, azok közül hányan mennek jövő szombaton a diplomaosztóra????
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 07 Péntek 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
Akinek nincs nyelvvizsgája, azok közül hányan mennek jövő szombaton a diplomaosztóra????


Hát én sajna nem megyek Sad Mert nincs értelme ott ülni a vendégeim mellett.. Sad
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 08 Szombat 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én se megyek, teljesen felesleges!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 09 Vasárnap 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudja valaki, hogy meddig fog tartani ez a szar? Mert el szeretném érni az 1es IC-t vissza hegyaljára!
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.