Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ez egyben válasz is volt a részükről: nem akarnak talárt. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 08:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
Szerintem ez egyben válasz is volt a részükről: nem akarnak talárt. Smile

Vagy nem kapták meg az üzenetet, mert olvasatlan email címre ment ki, vagy esetleg nincs nyelvvizsgájuk vagy vmi szigorlat nem sikerült és nem érdeklik őket a továbbiak Rolling Eyes márpedig ha nincs visszajelzés, nincs talár, senkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 10:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A véleményem a helyzetről a következő:

1. sajnos nyomozni kell a nem válaszolók és a "nincsen elérhetőségük" emberek után. Iwiwen 2 random nevet kipróbáltam, s ott volt egyértelműen a találat, ráadásul 2napnál nem régebben jelentkeztek be.
13név van ismeretlenként pár hozzászólással korábban...ezeket sztem fel lehet deríteni iwiwen. De ez csak tipp. Viszont ha ez sem működik, akkor ahogyan Petya mondta: ők nem akarnak talárt és kész.

2. Honnan vesz tudomást a keleti kar (nem a bmf!), hogy esetlegesen nem kért mindenki talárt? Hogyan ellenőrzik le?

3. Én (és bárki más) olyan ruhában veszem át a diplomámat, amilyenben csak akarom (a jó ízlés határain belül persze)! Ha akarja valaki, akkor frakkban, ha akarja valaki, akkor nagyestélyiben..és ha akarja valaki, akkor talárban.
Hiszen hol van az meghatározva, hogy mit vehetsz fel? És ha 5-6 jóbarát összeáll, s ugyanolyan öltönyt csináltatnak, s a hátukra egy nagy ...mittudomén...kérdőjelet vagy Hajrá BME! feliratot varratnak, akkor ők már nem vehetnek részt az ünnepségen?
3.5éve a kandós diplomaosztómon annyi féle ruhában vettük át a diplomát, ahányan voltunk...és most az a probléma, ha pár ember, de nem mindenki ugyanolyan göncöt visel majd? Mi az, hogy nem egyezik bele a keleti? Elmehetnek melegebb éghajlatra!

4. Véleményem szerint a keletinek semmi köze, hogyha mi az összetartozásunk jeléül egy, a keletihez nem köthető helyről beszerzett egyen-ruhában jelenünk meg, ami senkit sem sért. (hiszen nem lesz rajta semmi uszító jelkép vagy felirat:)) A keleti csak félti a nem létező presztízsét!
Én személy szerint sz*rnék ezekután rá, hogy mit mond a keleti, s hogy mit nem mondanak a nem válaszoló emberek. Mi akarunk valamit, s azt vigyük is véghez!

5. Az, hogyha valaki nem reagál ezekre a megkeresésekre talár-ügyben az ilyen csatornákon, mint: neptunos és a suli felőli privát emailcímes megkeresés (magyarul: hivatalos üzenetre) sem, akkor az így járt! Lehet, hogy az illetők el se jönnek majd a diplomaosztóra!!!
A másik meg hogy: honnan tudják ezek az emberek, hogy lesz diplomaosztó ünnepség, s hogy hol? Mert ezek szerint nem olvassák se a keleti honlapját, se a sulinak megadott emailcímüket, amit azért kellett megadniuk, hogy a hasonló esetekben el lehessen őket érni! És ezeken a portálokon azért ki van téve ez a taláros dolog is!


SZUMMA:

Péntekig várjunk azokkal, akik válaszolnak/írnak. Utána meg ha érdeklődik a keleti, akkor mond nyugodtan, hogy megvan mindenki, aztán mehet a menet! Nehogymár pár ember elrontsa az ünnepünket! Viszont, ha nem érdeklődik a keleti, akkor meg hagyd rájuk, s jelenjünk meg a diplomaosztón talárban! Úgyis mi leszünk többen!

ui.: hétfőn azért jólenne egy értesítés, hogy mi a lett a végeredmény, s hogy hova+mikor lehet menni a talárért!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem eszik olyan forrón...

Az én szerény véleményem szerint, idétlenül nézne ki, ha mondjuk tegyük fel 60 emberből, akit ténylegesen érint a téma 40en jelennek csak meg talárban az infoközgsek közül, ezt a magam részéről nem támogatom és még jópáran jelezték felém, hogy akkor mennek bele a talározásba, ha mindenki abban van, ergo szerintem a sulinak ebbéli kérése nem hülyeség, sőt jogos.

Az iwiwes megkeresés egyesével időogényes, nem biztos, hogy fent van az illető, plusz nem biztos, hogy olvassa a privátjait, plusz az email csak visszaigazolás után válik láthatóvá, ami ráadásul nem is biztos, hogy egy élő email cím, szóval akinek erre van kapacitása azt szivesen veszem, ha felkeresi őket az általam megírt, a sulis honlapon is fent lévő levél tartalmával, de ne haragudjon a világ, meló mellett erre nekem már nincs kapacitásom, komolyan. Engem fog a legjobban bántani, ha a végén nem lesz a dologból semmi, ezt elhiheti mindenki, nekem azért nem kevés időm energiám ráment...

Szóval én e hét szombat estig vagyok törelmes, utána már a külker jóindulatával játszanék, ha nem jelzek vissza, hogy kell vagy nem, szóval a hőbörgés helyett lehet segíteni és rugdosni a nem válaszolókat, mert ha nincs visszajelzés, nincs pontos infó, akkor nincs talár és punktum.

Tehát nekik nem tudom semmilyen elérhetőségüket:
Balázs Péter
Bere Zoltán
Járfás Gyöngyvér Rita
Kovács Dóra
Könnyű Mónika
Lesti Zoltán
Leveleki Zsolt
Nagy Henrietta
Nagy Zalán
Sinka István
Szeles Stefan
Tarcsi Ádám
Tóth Melinda

Wlaszinak elküldtem a legfrissebb listát, remélem hamarosan felkerül ide és a hírek közé is, abból kiderül kik nem jeleztek vissza a megkeresésre.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bere Zoltán
Járfás Gyöngyvér Rita
Kovács Dóra
Könnyű Mónika
Lesti Zoltán
Leveleki Zsolt
Nagy Henrietta
Nagy Zalán
Sinka István
Szeles Stefan
Tarcsi Ádám
Tóth Melinda

Nekik még mindig nem tudom semmilyen elérhetőségüket, kérlek segítsetek! Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Könnyű Mónika
Leveleki Zsolt
Nagy Henrietta
Tarcsi Ádám

Nekik még mindig nem tudjuk az elérhetőségüket, a többieknek Hatalák Kati írt iwiwen, köszönet érte!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nyugodtan kiírhatnád ide azt is, hogy kik azok, akik még nem válaszoltak!

Hátha önmagára ismer pár ember...
(pl.: azthitte, hogy már elküldte/rossz címre küldte/stb...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Könnyű Mónika
Leveleki Zsolt
Nagy Henrietta
Tarcsi Ádám

Nekik még mindig nem tudjuk az elérhetőségüket, a többieknek Hatalák Kati írt iwiwen, köszönet érte!


Ők pedig eddig nem jeleztek vissza semmilyen formában (vannak rajtuk kívül olyanok még, aki jelezték, hogy szeretnének talárt, de még pontos méret adatokkal nem szolgáltak, remélem minél előbb fognak):

Balázs Attila Ádám
Barta-Bárczi Zoltán
Belicza Gábor
Bere Zoltán
Czondi Attila Csaba
Dózsa László Attila
Farkas Péter
Fási Norbert
Fehér László Péter
Fent Zoltán
Gál Éva
Gombos Katalin Edit
Gyepes Imre Máté
Háber Péter Mihály
Islik Orsolya
Kovács Dóra
Könnyű Mónika
Kremó Zsolt
Lesti Zoltán
Leveleki Zsolt
Marsi Gábor
Nagy Henrietta
Nagy Zalán
Pásztor Zoltán László
Pék Norbert
Rák Anita
Sinka István
Szeles Stefan
Tarcsi Ádám
Telkes Balázs
Tóth Melinda
Török Marianna


A hozzászólás legutóbb Tim által 2009 Feb. 25 Szerda 16:06-kor lett szerkesztve, összesen 3 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 15:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocsi, szerkesztés helyett dupláztam, ez utóbbi törölhető
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 20:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát lehet hogy hülyén nézne ki...de ha csak 5-10 ember (vagy kevesebb) lóg ki, akkor szerintem nem para!

Az az 5-10 ember meg vessen magára!

LEGYEN TALÁR!
TALÁR FOR PRESIDENT!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 26 Csütörtök 10:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Török Marianna vagyok..még nem lett meg szv szigo ezért nem mehetek diplomát osztani és csak most néztem gazdinót. különben nyelvvizsgára is csak most fogok majd menni:)

miért nem az államvizsgás listából dolgoztok? azt nem adták ki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 26 Csütörtök 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Áh, gyerekek a Külker még ki is szállítaná a rucikat nekünk helyszínre, tök rendik, bár lehet, hogy egy kis plusz pénzért, de az már sztem bele kell férjen, csak legalább azt tudnám egyáltalán kit érint!!! Plíz nézegessétek a gazdinfó hirei közé kitett listát, hogy tudjam kit zaklassak még ezerrel!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 26 Csütörtök 23:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyáltalán Csókával konzultáltál, mert ő pontosan tudja kinek van és kinek nincs nyelvvizsgája.

Tarcsi Ádám:

http://ade.web.elte.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 27 Péntek 08:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
Egyáltalán Csókával konzultáltál, mert ő pontosan tudja kinek van és kinek nincs nyelvvizsgája.

Tarcsi Ádám:

http://ade.web.elte.hu/

Ne nézzetek madárnak, persze, hogy beszéltem Csókánéval és kb olyan segítőkész volt mint általában, elhajtott, hogy neki van ilyen listája, naná, de fityisz nekem, nem fogja odaadni, kopogtassak másnál. Most Végh Norbit kergetem még, hátha adna egy olyan listát, amivel kicsit könnyebb az élet Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 27 Péntek 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A nyelvvizsgákat hétfőig lehet bemutatni a TOn, így kedd délelőttig baromira boldog lennék, ha mindenki visszajelezne!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
11 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.