Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szabadon választható gazdasági tárgy
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pvik



Csatlakozott: 2006.02.15. Szerda 13:45
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 14:29    Hozzászólás témája: Szabadon választható gazdasági tárgy Hozzászólás az előzmény idézésével

Azok a "kedves" emberek akiknek nem most kell felvennie egy szabadon válaszható gazdasági tárgyat, vagy akik egyszerre többet vettek fel legyenek szívesek és ugyan jelentkezzenek már le!!! Nem szeretnék később diplomázni emiatt...

Ha jól tudom mások is hozzám hasonló helyzetben vannak (eddig 5 emberről tudok), úgyhogy nagy szívességet tennétek...

Köszönöm

Pokker Viktor
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én se tudom felvenni a menedzsment tréninget!!!De időm sincs utána járni kinek kell szólni a limitemelés miatt!!!
Valaki tegyen vmit PLEASE!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az eddigi 26-os kurzusokat 32-re emelték, szóval 1x már emeltek. A tárgyfelelősnek szóljatok (K.M.?)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De nekem nem megy a neptun így nem tom felvenni....!!!Eddig 30 volt a létszám...megint lecsúszok!Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 09 Szombat 00:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most nézegettem, az Adózási ismeretek az tényleg német nyelven fog menni?
Mert ez Így nem kóser Smile) Vagy csak elírás?

Jó lenne tudni, leadjam -e? Smile Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 09 Szombat 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Most nézegettem, az Adózási ismeretek az tényleg német nyelven fog menni?
Mert ez Így nem kóser Smile) Vagy csak elírás?

Jó lenne tudni, leadjam -e? Smile Wink


ez jó kérdés, amit meg még én észrevettem:
"Feljegyzés: Muszaki menedzser szak, kooperatív képzés"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 09 Szombat 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az lehet, hogy MM képzés, de a mi tantervünkben (is) benne van, hiszen mintatantervnek nem az MM-t választod, hanem a gazd inf-t / inf. közg-t Razz, ennélfogva Te is felveheted.
TO, GTI is ezt mondja.

De a GTI még azt is mondja, hogy az oktatás nyelve bizony német, mivel Virágh Tibor erosen német nyelvtanár Smile, csak elrontották a tárgykiírást és elfelejtették odaírni, hogy német. Ezt a napokban pótolták már.


Egyébként, szerény megjegyzésem a témához, hogy a ketto idegen nyelven oktatott tárgyat kivéve a legtöbb (ha nem az összes) szab választható péntek reggel 8:00-tól lesz a tavaszmezon, és ez nagyon jól ki van találva..... kettot igen nehéz felvenni, de még egyet is Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 09 Szombat 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mégegyet észrevettem, hogy a nemzetközi pü-ek az 2 kredit, többi meg 3

Ez elírás ?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 09 Szombat 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, pici offolás:
Hány kredittel lehet diplomázni? Hogy ide fuzodjön: hogy tudjam hány szab vál gazdasági-t kéne felvennem. Már ha tudok egyáltalán. (Furcsa mód mindenre azt írja hogy nincs meg az elofeltételem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 09 Szombat 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Bocs, pici offolás:
Hány kredittel lehet diplomázni? Hogy ide fuzodjön: hogy tudjam hány szab vál gazdasági-t kéne felvennem. Már ha tudok egyáltalán. (Furcsa mód mindenre azt írja hogy nincs meg az elofeltételem...


168 kredit után szakmai gyak + amiket felveszel, 7ik féléves tárgyként, nem?

És a szabadon valaszthatók mind pü2-re épülnek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 08:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Bocs, pici offolás:
Hány kredittel lehet diplomázni? Hogy ide fuzodjön: hogy tudjam hány szab vál gazdasági-t kéne felvennem. Már ha tudok egyáltalán. (Furcsa mód mindenre azt írja hogy nincs meg az elofeltételem...


ezt vagy hivatalosan ezt teljes mértékben teljesítened kell (kivéve a szakdogakészítést), ekkor abszolválsz. A diplomázás feltétele az abszolotórium megszerzése és a szakdoga elfogadása (TVSZ 33.§).

szabadon választható tárgyak:
Szabadon választható társtud. tárgy I.
Szabadon választható társtud. tárgy II.
Szabadon választható gazdasági tárgy III.
Szabadon választható gazdasági tárgy IV.
Szabadon választható informatikai tárgy V.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdésem az lenne, hogy az intézményi tárgyakból csak én nem tudok felvenni egyet sem, vagy ez senkinek nem "opció" eddig??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, én csak annyit kérdeztem, hogy összesen hány kreditnek kell lennite a legvégén. 210-en valamennyi...asszem. De mennyi az annyi?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 10 Vasárnap 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Köszi, én csak annyit kérdeztem, hogy összesen hány kreditnek kell lennite a legvégén. 210-en valamennyi...asszem. De mennyi az annyi?

Nono írta:
Hány kredittel lehet diplomázni?


Ez nem ugyanaz a kérdés Smile
Összesen 210 kredites a mintatanterv. A diplomázáshoz a szakdogán kívül (ami 15 kredit) minden kell, tehát az kreditben kifejezve 195.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 11 Hétfő 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akik még keresne estleg választ. gazd. tárgyat.Azoknak ajánlom figyelmébe a Nemzetközi pénzügyek (5) -et.Nem mintha tudnám milyen a tárgy vagy az oktató.Csak jó lenne ha min 15 ember összejönne.
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.