Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Testnevelés
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
sunflower



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 14:13
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2004 Szept. 04 Szombat 14:26    Hozzászólás témája: Testnevelés Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdésem a következõ: testnevelés tárgyat eddig kétszer vettem fel, nem sikerült teljesítenem. Milyen módon (mennyit kell befizetnem a neptunon, van-e egyéb teendõm) tudom felvenni harmadszor? A segítséget elõre is köszönöm. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Szept. 07 Kedd 20:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudtommal 1 tárgyat 3x lehet felvenni, tehát ez nem lehet gond.
Amit hallottam még tesi ügyben az az, hogy voltakképpen akárhányszor fel lehet venni, fizetni meg 0 kredites tárgyként nem kell érte.

De sztem mindenképp konzultálj a Norbival vagy valamelyik TO-s nénivel.

egyebet nemtok mondani Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szaboarpad
Moderátor


Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 18:05
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2004 Szept. 07 Kedd 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

A tesit idáig minden félévben felvettem. Sajnos a lustaságom, illetve egyéb körülmények miatt még csak egy félévet sikerült teljesítenem.
Még soha nem fizettem érte és az idén sem fogok, hacsak erre nem szólít fel valaki. Smile Úgy gondolom kredit szempontjából értéktelen, ezért nem is kell fizetni érte. Ha tuti választ akarsz, holtbiztosat, akkor Végh Norbinál érdeklõdjél, de engem nem különösebben izgat eme kérdés...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!
Vki árulja el, hogy mennyire kell komolyan venni ezt a tesit? Minden egyes órán benn kell lenni?
A másik, hogy most szokás szerint át tettek egy elõadást, ami belecsúszik a tesibe, és nem tudom, lehet e tanárt megkérni, hogy ha van neki máskor is megtartva ugyan az az órája, pl. kedden és csütörtökön, hhogy ne arra járjak, amire feljelentkeztem, hanem a másikra, mert belelóg az elõadásba, anélkül, hogy feljelentkeznék arra a másik idõpontra, már csak azért is, mert az pl. már be van telve??

Köszi a helpet... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tesi I vagy II?

tesi I-nél a felmérés az normális (bár lányoknak van némi forjuk...), amint megcsináltad az erõfelmérési tesztet, nem kell bejárnod. A lényeg, hogy szedd össze a 100 pontot valahogy (természetjárás, versenyek...stb)

tesi II-n a kurzustól függ. volt olyan, hogy egyetlen óra sem volt megtartva, volt oylan hogy küzdõspot címen valami masszást tartottak. De volt olyan is ,hogy minden héten 1x reggel ott tornáztak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tesi I a bizonyos tárgy pedig asztalitenisz Cool

Kímélõ, és még szeretem is , ja és a tavaszban van, ami nem elhanyagolható... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 23:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szóval, ilyen egyezkedes lehetseges ugyan annal a tanarnal, azonos tantargyhoz? Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 23:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tesitanárok elég rugalmasak...lehet próóbálkozni. Persze ha nemet mondanak, attól még nem õk leszenk a gonoszak, hanem csak nem jött be...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Feb. 03 Csütörtök 23:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
tesitanárok elég rugalmasak...lehet próóbálkozni. Persze ha nemet mondanak, attól még nem õk leszenk a gonoszak, hanem csak nem jött be...


hát ja, vagy nagyon nagy szivfajdalommal kihagyom az eloadasokat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 29 Kedd 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Egy kis segítségre lenne szükségem...
A Tesi I. nem szerepel a Neptumonbam, csak a tesi II. Most nem akarnak államvizsgára engedni, ha nem oldom meg. A gond az, hogy felmentett voltam, és a felmentésemet leadtam a tanárnak...
Írtam neki e-mailt, de tud valaki valamit javasolni ezen kívül???

Elore is köszi minden reagálást!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 29 Kedd 13:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

liz_y írta:
Helló!

Egy kis segítségre lenne szükségem...
A Tesi I. nem szerepel a Neptumonbam, csak a tesi II. Most nem akarnak államvizsgára engedni, ha nem oldom meg. A gond az, hogy felmentett voltam, és a felmentésemet leadtam a tanárnak...
Írtam neki e-mailt, de tud valaki valamit javasolni ezen kívül???

Elore is köszi minden reagálást!!!


szia,

Minden kedden 14-17-ig és szerdán 10-12-ig írnak be aláírást a tesitanárok a tornateremben, tehát akkor biztos elérhetoek, szerintem menj be és kérdezd meg oket ez ügyben, szerintem rendesek, biztos segíteni fognak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 29 Kedd 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm az infót!!! :-D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most akarom felvenni a második tesimet (ugye ketto kötelezo, elsonek a Kezdo teniszt vettem fel). Most akkor nekem a Tesi II-ot kell felvennem, vagy szemezgethetek a sima Tesis tárgyak közül (á la fincsi asztalitenisz @ tavaszmezo Razz ) ?

Én a következo tesiket találtam:

Testnevelés GSZTESTNEV 0
Testnevelés GTSTESTNEV 0 teljesítve
Testnevelés II. KSZTESTNE2 0
Testnevelés II. KSZTE21SNB 0

Elore is köszi, ha tudja valaki Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudomásom szerint már nincs egymásraépülés a tesiknél, én pl túráztam, majd pingpongoztam....
A mintatantervben nincs tárgykód hozzárendelve a tesi I-IIhöz, úgyhogy ebbe nem lehet belekötni sem .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 01 Hétfő 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amúgy várunk minden kedves érdeklodot a Jégkorongosokhoz! Smile

(ha jól tudom már tesifélévet ér...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.