Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 15 Péntek 21:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neptunüzi írta:
Kedves Hallgató!
Mivel az Ön számviteli szigorlata nem sikerült (lehet, hogy már többedszer) az alábbi konzultációs lehetoséget ajánljuk fel Önnek:
- szeptember 19-én (terv szerint 14 órától - 18 óráig, teremigénylés folyamatban)
- október 03-án ( terv szerint 14 órától - 18 óráig, terenigénylés folyamatban)
- október 17-én (terv szerint 14 órától - 18 óráig, teremigénylés folyamatban)

5-5-5 órás rendhagyó konzultációt tartunk a számvitel alapjaiból kiindulva (ugyanis nagyon sok számviteli alapismeretekkel kapcsolatos hiányosságot tapasztaltunk az elozo sikertelen vizsgák alkalmával), egy összefoglaló feladattal bezáróan. Célunk, hogy ezzel az elméleti - gyakorlati összefoglalással segítsük a sikeres felkészülésüket.
Ezt követoen (terv szerint november 22-én délelott ) egy vizsgaidoszakon kívüli, un. elorehozott vizsgán adhatnak számot a tudásukról. Kérem éljenek a felkinált lehetoséggel. Fegyelmezett, közös munkával könnyebben célba érhetnek!
Sikeres felkészülést kívánok a KGK Kar nevében : dr Horváth katalin


Bátorkodtam betördelni az eredeti üzenetet, mert azt az egybefolyó katyvaszt rossz volt nézni...2008ban nemtudom miért lehetetlen ezt a fícsort megoldania a neptunnak, no mindegy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 16 Szombat 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azért nem lehet 2008 ban normalis minden...MERT EZ EGY RENDHAGYO LEVEL

wlaszi írta:
neptunüzi írta:
Kedves Hallgató!
Mivel az Ön számviteli szigorlata nem sikerült (lehet, hogy már többedszer) az alábbi konzultációs lehetoséget ajánljuk fel Önnek:
- szeptember 19-én (terv szerint 14 órától - 18 óráig, teremigénylés folyamatban)
- október 03-án ( terv szerint 14 órától - 18 óráig, terenigénylés folyamatban)
- október 17-én (terv szerint 14 órától - 18 óráig, teremigénylés folyamatban)

5-5-5 órás rendhagyó konzultációt tartunk a számvitel alapjaiból kiindulva (ugyanis nagyon sok számviteli alapismeretekkel kapcsolatos hiányosságot tapasztaltunk az elozo sikertelen vizsgák alkalmával), egy összefoglaló feladattal bezáróan. Célunk, hogy ezzel az elméleti - gyakorlati összefoglalással segítsük a sikeres felkészülésüket.
Ezt követoen (terv szerint november 22-én délelott ) egy vizsgaidoszakon kívüli, un. elorehozott vizsgán adhatnak számot a tudásukról. Kérem éljenek a felkinált lehetoséggel. Fegyelmezett, közös munkával könnyebben célba érhetnek!
Sikeres felkészülést kívánok a KGK Kar nevében : dr Horváth katalin


Bátorkodtam betördelni az eredeti üzenetet, mert azt az egybefolyó katyvaszt rossz volt nézni...2008ban nemtudom miért lehetetlen ezt a fícsort megoldania a neptunnak, no mindegy.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18 Hétfő 00:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves hangulatú levél, csak tudnám, hogy munka mellett ez kinek fog összejönni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18 Hétfő 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



megoldódott az életünk:)HK kegyes és úgy gpndolta segíteni próbál rajtunk..és ezt egyesek nem értékelik...pedig ollyan jó lesz mindig elkéezkednem munkából péntekenként, mikor éppa heti méréseket és a sikerdíjakat kéne számolnom:)

szégyellem magam, h ne mörülök eléggé Embarassed

attól függetlenül muszáj lesz valahogy megoldani.

szerintem érzi a vesztét..

kérvénnyel alkotunk végül vmit?mert nem szeretném egyedül én beadni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 19 Kedd 06:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem tudom mit csináljunk... ez a valami elbizonytalanított. Ha gonosz akarok lenni akkor az ördög nem alszik és ez itt mind csak mézesmadzag.

Szerintem ám, mivel ide mindenki jár (igen a tanárok is Razz ), simán kiderült h mit tervezünk és puff jött ez a levél. Persze lehet, hogy nem. Ki az, aki ebben a helyzetben tudja a tuti megoldást? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 19 Kedd 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát látod ebben igazad van, bennem is pont ilyen gondolatok merültek fel...sot az egészben az a bosszantó, hogy menet közben is simán megváltozhat, hogy jó lóra tett-e az ember, mert szerintem minden attól függ majd, hogy milyen eloszlásban választották az emberek ezt a pénteki iskolát illetve a kérvényes mókát.
De az is egy variáció, hogy bejársz aztán nov 22.-e elott döntesz...vagy utána, mert ugye a tvsz nem írt elo beadási határidot.

A személyes poén meg az, hogy én nem kérvényezhetek mivel még nem buktam el elégszer a szigón és a suliba se tudok bemenni, mert ugyan a legrövidebb napom tényleg a péntek, de ez esetemben 10 (munka)órát jelent...leghamarabb este 7re tudok (talán) beérni, de hogy én akkor nem 5 óra számvitelre vágyom az egészen biztos Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 19 Kedd 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom nem ide vág témában, de sokan megfordulnak ebben a topikban. Azt szeretném megtudni, hogy mikor lesz a reghét és hogy ezen vannak e vmiféle kötelezettségeink a Pappné féle tájékoztatón kívül. Tárgyfelvétel módosítás?! Vmit le kell adni vagy felvenni? Befogadó nyilatkozat aug. 31.
Mit felejtettem el?
Elore is köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 19 Kedd 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptun: Információ/Idoszakok
2008.06.03. 8:00:00 - 2008.06.20. 23:59:59 Elozetes tárgy és kurzusfelvétel
2008.09.02. 8:00:00 - 2008.09.04. 23:59:59 Végleges tárgy és kurzusfelvétel


Az általad leírtakon kívül már csak a szakdoga téma / emberek dolgon kell eltunodnöd, de annak a határideje még arrébb van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 20 Szerda 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt nem olvastam ki ebbol az üzibol, hogy csak az tehet elovizsgát, aki járt is erre a konzira Smile vagy ezt egybol le kellett volna ebbol szurni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 20 Szerda 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ki mondta, hogy csak úgy lehet? Smile
Ha kiírnak elovizsgát, akkor arra mindenki jogosult ha rendelkezik az elokövetelménnyel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 20 Szerda 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
És ki mondta, hogy csak úgy lehet? Smile
Ha kiírnak elovizsgát, akkor arra mindenki jogosult ha rendelkezik az elokövetelménnyel.


Senki nem mondta, csak kérdeztem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28 Csütörtök 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Kedves hangulatú levél, csak tudnám, hogy munka mellett ez kinek fog összejönni Smile

Simán!!!
Nálam pl. minden feltétel adott:
1. Meló minden nap
2. Építkezünk
3. Baba projekt No.2. (okt. 17-ére vagyunk kiírva)
Hol itt a nehézség?
Én aszondom, vágjunk bele! Ennél jobb lehetoségünk sose lesz!
Cool
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28 Csütörtök 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia: GRATULA! (az asszonynak is persze )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 28 Csütörtök 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratula Smile)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 29 Péntek 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
baffia: GRATULA! (az asszonynak is persze )

noodleey írta:
Gratula Smile)

Köszönjük, köszönjük!
Ráadásul fiú lesz...

_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
19 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.