Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 09:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem is érintene.
De ezt a "vizsgakurzus" dolgot nem igazán értem, tekintve, hogy szigorlatról van szó...továbbá még HK félét sem látok a neptunban tavaszra kiírva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vállalkozás menedzsment titkárság ma reggel 'közölte', hogy ok nem írnak ki semmilyen számvitelt addig, amíg az oktató nem kéri. Tehát vagy HK-nak, vagy Gombaszöginek kell szólni nekik, hogy ezt és ezt a kurzust ki kellene írni.

HK eddig nem szólt (feltételezem ezután sem fog), szóval muszáj Gombaszögit megkérni, hogy tegye meg. Ha egyikük sem íratja ki, nem lesz kurzus...

Gombaszögi pénteken dél körül benn lesz a suliban.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen... én nem tudok bemenni holnap de tudom h van aki bemegy kérvényekkel felszerelkezve gombaszögihez is.

nekem o mondta h ezt válasszuk, és h már régen meg kellett volna tennünk.

tehát már vagyunk egy páran...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na hát nekem is ezt mondták a GTI-n , irjatok HK nak ti is majd csak nézi a leveleit, meg Gombaszöginek is aztán egyik majd csak összejön! Viszont szerintem mindenki ki tud jöjjön félév elején kérvények hadával és menjünk Gombaszögihez vele!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most nem azért de nem sokkal egyszerubb, ha a keresztféléves szigót Gombához írják ki alapból?
De az mindenképpen fontos, hogy nem félév elején kell tömörülni, hanem 29.-éig kell elintézni, utána már nem fognak szigót vagy más kurzust kiírni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is azt mondom h eleve hozzá kell kíratni..azt mondta nekem h vállalnáSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem megyek HK-hoz semmilyen kérvénnyel.

Mi a garancia, hogy majd átenged? Tavaly se engedte át akit érintett meg most sem. Mégcsak esélyt sem ad, hogy legalább szóbelizhess, meg se hallgat. A szememben o el van felejtve.

Marad Gomabszögi, o is számon kéri de legalább igazságosan, és csak azt amit lead. Tuti lesz 2-3 konzultáció majd, ahol szépen átbeszélünk minden feladattípusból 1-2 db-ot, meg olyan teljes EK-t is a nagy két oldalast, és ennyi, mindenki szépen megtanulja és senki nem fog megbukni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 13:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helyes, akkor megérdeklodöm Gombaszöginél hogy mi az utja modja ennek, s akkor 29.ig adjuk be a kérvényt neki, sot korábban ezt O mondta h minél elobb adjuk be. Még az sem lehetetlen h a félév során mehetünk szigozni és akkor nyugodtan tisztességesen fel lehet készülni államvizsgára, nem pedig ideggörccsel a gyomrodban mint most, h vagy átenged KHK vagy nem. Most komolyan azok akiket holnapra még szóbelizni hivott menjenek hétfön államvizsgára. 0 tanulással.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és még az is lehet, hogy megbuksz, ÁV elott 1,5 munkanappal. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helyes

csak nekem is szóljatok...

mikor, hol legyek aláírni, beadni, bármi Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Peti



Csatlakozott: 2007.09.05. Szerda 20:36
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom a tömeghez Smile ,engem is érint!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 22:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A téma engem is érint. Aláírni nem tudok személyesen sajna semmit sem pesten, hacsak nem használom a jedi erot. Shocked
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 22 Csütörtök 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem nem kell tételesen aláírnia mindenkinek, név-neptunkód páros a kérvény végére listaszeruen. A tárgyfelvételi biszbaszoknál elég volt ennyi, és azért az nagyobb dömping volt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 09:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, jól látom, hogy annyi év után sikerült végre kikerülni HK-t számvitel szigorlaton?
(Bocs, nem olvastam vissza, csak két oldalt)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 23 Péntek 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát igen..lehet hogy kikerülünk a MÁTRIXbólSmile

ha jól számolom már kb 10en jelentkeztek h szeretnék ezt a megoldást:) Smile Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
22 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.